Domácí vyléčení z alkoholismu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mára-21  25.06.12 20:53
Domácí vyléčení z alkoholismu!

Prosimvás potřeboval bych menší radu od lidí kteří otom něco ví…Něco okolo roka a půl jsem se nadměrně propíjel každý den, teď chci přestat a mam absťák. Je možná ho vyléčit doma, bez pomoci a ještě pracovat v práci? A jak dlouho tyto příznaky trvají…díky za každou odpověď

Reakce:

Tom4444
64 příspěvků 25.06.12 21:20
Mara 21

Tezko Ti pomoci na zaklade udaju, zes popijel. Jde o to co, jak dlouho, kdy, jak to zvladas a jake mas priznaky. Jinak, popiji tretina naroda, a pokud nejses limitni pripad, tak to hrave zvladnes. Musis to nahradit necim silnejsim, co Ti chlastat znemozni, treba nejakym sportem ci tak neco. Tom

ctihodnymuz
10 příspěvků 01.08.13 19:07

Máro - 21, čeká mne to taky, musím přestat pít (piju denně 15 let). Nezbývá, než si vzájemně držet palce. Ono to půjde. U mne se absťáky projevují třasem končetin i celého těla a nespavostí. Pamatuji si to, již jednou jsem sedm měsíců abstinoval. Mohu tě ubezpečit, že to trvá pouze pár dnů, nejdéle týden dva. Vydržíš to. Nespavost se dá řešit únavou, sportem či prací, v nejhorším tabletkou. Třas končetin nějakou činností. Tělo se pomalu čistí a příznaky mizí. Pak už ti zůstane jen ta chuť, spíše zlozvyk. To už je věcí psychiky, ne těla.

Zdenek5  22.08.16 22:32
odp

S abstakem zkušenosti nemam, ale slyšel jsem, že trvá jen pár dnů. Čím jsi mladší tím méně problémů. Je to jak s opicí, za mlada brnkačka, čím je ti víc, tím je to horší. Až se z toho dostaneš tak si pročisti játra, která dostala zabrat, nečím s obsahem silymarinu. ****

Edit admin - odkaz

Mirek16
5 příspěvků 29.11.16 11:02

Můj kamarád tyto abstinenční příznaky měl, ale je to otázka dvou týdnů a silné vůle. Člověk musí chtít opravd přestat sám. Ne že ho do toho bude někdo nutít nebo musí řestat nějakých vnějších okolností. Pak se to dá přežít a hlavně vydržet.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu