Časté pásové opary a chřipky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laduš-samarka
3 příspěvky 29.11.12 11:41
zdravotni problemy

Dobrý den
Nevím co už dělat jsem zoufala… už pet let se to semnou veze… nejdřive jsem dostala tři pasove opary, anginu, a pak jsem dostala infekčni mononukleozu ale muj lekař mne daval pořád antibiotika který nezabiraly a tím padem mne zničil imunitu jak mohl mela jsem jatra ze slinivkou chyceni …od te doby jsem porád nemocna anginy chřipky jen co nastoupim do prace vydržím 3 měsice a jsem nemocna komplikuje mne to docela hodne život… V dubnu letošniho roku jsem mela znovu jatra v haji jezdila jsem na infekčni do liberce zjistily že to je od antikoncepce… ale ted antikoncepci nejim a mam zvyšeny jaterní… Momentalne mam pry chřipku horečky pod 40, poceni, špatné dychani, pichani ve svalu z křečma, vyražka, nemohu pit ani jist je mne pot om težko a mam pocit že budu zvracet, už opravdu nevím co mam delat poradte… a omlouvam se za chyby

Reakce:

Laduš-samarka
3 příspěvky 29.11.12 15:32

Opravdu nevím co dělat :( poraďte mne jak v takovich situacích se mám zachovat…

Petra1970  29.11.12 19:56

Vyzkoušej nějakou alternativní medicínu, mě pomohla už mockrát homeopatie. držim palce

Laduš-samarka
3 příspěvky 29.11.12 22:12

Děkuji zkusím to

Petra1970  30.11.12 19:11

Dej mi pak vedet, já jsem s ní fakt moc spokojená. jen najdi dobrého homeopata, držím moc palce

Sona1991
15 příspěvků 16.12.14 15:57

Zkus něco na podpoření imunity! Pokud už nic nebereš.. Já užívám echinaceové kapky, jsou přímo z výtažku z kořene z echinacei, doporučila mi je lékárnice a můžu říct, že jsem spokojená!

Váš příspěvek