Dobrovolná léčba alkoholismu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hedali  27.08.14 13:36
dobrovolná léčba alkoholismu

Zdravím všechny :)
Byla bych ráda, kdyby mi někdo poradil, jak je to z úhradou nemocenské při dobrovolné léčbě alkoholismu. Slyšela jsem totiž názor, že pokud se člověk léčí dobrovolně, dostává nemocenskou a jde mu ještě i normální plat. Díky za odpověď.

Reakce:

Lucrezia
338 příspěvků 14.09.14 09:26
@hedali píše:
Zdravím všechny :)
Byla bych ráda, kdyby mi někdo poradil, jak je to z úhradou nemocenské při dobrovolné léčbě alkoholismu. Slyšela jsem totiž názor, že pokud se člověk léčí dobrovolně, dostává nemocenskou a jde mu ještě i normální plat. Díky za odpověď.

To zcela jistě nikoliv. :D
Pokud bys šla do léčebny, pak ti půjde normální nemocenská. Jako když se léčíš na depresi nebo jakoukoliv jinou duševní poruchu-to se léčí lidé taky dobrovolně a nikdo jim za to neplatí navíc.
Mít k tomu i plat, no uznej, to by se každý hodil marod jako alkoholik a nechal se hospitalizovat za dvojnásobnou taxu, co mu půjde na konto. :D
Jak by se to asi líbilo ostatním nemocným, tenhle dvojí metr? To by byla pozitivní diskriminace.

Jinak, je dobře, že se léčit chceš, bez toho by to stejně nemělo smysl a výsledek.
Držím pěsti, ať to zvládneš! :kytka:

Váš příspěvek