Dlouhotrvající bolesti žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rejze
1 příspěvek 28.08.14 10:01
Dlouhotrvající bolesti žaludku

Dobrý den, už si moc nevím rady. Již dva roky mám problémy se žaludkem, občas mám období klidu, pak se ale bolesti vrací. U lékařů jsem byla již třikrát, ale vždy mi jen nabrali krev a to bylo vše. Oznámili mi, že je vše v pořádku a že mám odpočívat. Našla jsem si jinou práci, začala zdravěji a pravidelněji jíst, ale potíže stále přetrvávají. Vypíšu kdy mě bolest zastihuje a další příznaky, snad se najde někdo, kdo má nebo měl podobný problém a pomůže mi :)

• bolest žaludku po ránu - celkem pravidelně - po najezení je vše jakž takž v pořádku
  • bolest žaludku po námaze ( když mám těžkou směnu za barem, když jsem unavená..)
  • v noci mě bolest již několikrát probudila z ničeho nic a několikrát jsem zvracela. Jednou v takové formě, že mne odvezli na pohotovost a napojili na kapačky. V krvi však nezjistili nic.
  • bolest žaludku po pití alkoholu ( už jsem vysadila a téměř vubec nepiji )
  • kolikrát mám pocit prázdného žaludku i po najezení a silně mi v něm kručí, že je to i slyšet a připadá mi, jako by mi to otřásalo i dalšími orgány
  • nevím zda to s tím souvisí, ale stolici mívám až 3× denně, většinou normální, neprůjmovitou, bez zápachu, hlenu či jiných příměsí ( přijde mi to moc )
  • bolest je taková tupá, dlouhotrvající, obtěžující, jako bych měla v žaludku kámen
  • byla jsem na vyšetření UZ, ale tam taky nic neobjevili
  • mám nízký krevní tlak, občas se dostanu na hodnoty, které i mne zarážejí, systolický se mi pohybuje okolo 70 - 100 a diastolický 50 - 90. Kolikrát se i sestra na mě tázavě kouká, zda je to možné a musí přeměřovat.

To je zatím vše co mne napadá. Zkoumala jsem i příznaky nemocí, ale je jich tolik pdobných, že bych měla už každou druhou.
Děkuji moc za přečtení a případnou pomoc :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek