Dlouhodobý zánět dutin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

patrick 22  26.03.13 13:37
Dlouhodoby zanet dutin

Dobry, uz cca pres 2mesice marodim se zanetem dutin,,kde se mi to postupne presunulo jen do prave nosni dirky. zacatek byl obycejnou rymou kde to preslo v hlenitou hnisavou rymu, postupem casu s teplotami, bolestmi cela, obcas az do oka. navstivil jsem priblizne mesic a pul zpet lekare, ktery mi potvrdil zanet, nasadil antibiotika, po kterych se to po tydnu mirne zlepsilo (hrozili mi punkce ale jelikoz jsem slisel co to obnasi tak jsem je nepodstoupil)ryma se mi mirne postupne lepsila, i bolesti hlavy ubyvali. jenze mi to preslo prevazne do prave dirky, kde zacala cca 14dni zpet se vracet v hnisavou hlenitou ktera se nahle zmenila na hnisavou ale az rosolovitou zlutou hmotu (s obcasnymi vetsimi casticemi-po noci).tato ryma mi takto produkuje uz 2tydny-denne 3-4 bal.pap.kapes­nicku :/.obcas unava, mirna teplota, drazdeni v nose s pocitem sucha i kdyz stale smrkam. a castecne ztraty cichu..uz mi to leze po takove dobe na nervy, trochu z toho mam strach jit k lekari, prosim o radu ci vazne doporuceni to resit lekarem. dekuji

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 26.03.13 18:18
Dalibor7

Zkuste kajenský pepř(mleté chilli papričky)jednoduše si to šnupnou jako šnupací tabák. ale hodně nasát, at to jde hluboko do dutin a snažit se to v sobě co nejdéle udržet, než se vysmrkáte. Sice to trošku pálí, ale není to tak hrozné a funguje to naprosto skvěle

Jana1992201q2  27.11.15 17:25

Dobry den, rada bych znala Váš nazor. Pred mesicem jsem prodelala zanet prudusek, nejdrive nelecen, pote nasazeny antibiotika Klacid, pote tyden klid a nasledovala bolest v prave strane obličeje. Na orl mi rekli ze mam opet zanet vedlejsich dutin. Dostala jsem Doxybene na 10 dni plus Clarinase na 3 dni. Necitim ulevu ani po tydnu od vysazeni. Mam zvetsene bolestive uzliny na krku. Citim bolest v pravem uchu a pod uchem take bolest prave nosni dirky a prave tváře, obcas vystreluje do spánku do cela a do oka. Nevim jak si uz ulevit, protoze dalsi antb. By mi stejne nedali. Prolevam nos konvickou na doporuceni lékaře. Prosim o pomoc jak si ulevit. Uz jsem nemocna velmi dlouho a mam syna o ktereho se musim starat

Dalibor7
213 příspěvků 27.11.15 17:43

Pokud to dobře chápu, tak vám jde hlavně o ty nateklé lymfatiké uzliny, tak na to je moc dobrý jednoduchý cvik. Zkuzte chvíli poskakovat na místě, nebo na trampolině či přes švihadlo. Uzliny se ucpali chemií s léků a je třeba to třesavím pohybem uvolnit.

Jana1992201q2  27.11.15 17:55

Ale pokud mam preci zanet ve vedlejších dutinach tak nemohu poskakovat?

Dalibor7
213 příspěvků 27.11.15 19:46

Záleží na tom, co vlastně máte, co chcete vlastně řešit. Já se bavím o uzlinách, co se týče vedleších dutin, nevím.

Jana1992201q2  27.11.15 20:52

A nejake babske rady jak se zanetu zbavit?

Váš příspěvek