Dlouhodobě zvýšená teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lilkiss  12.03.12 11:21
dlouhodobě zvýšená teplota

Dobrý den, na začátku prosince jsem měla pásový opar který provázela zvýšena teplota. opar už je snad vyléčený ale teploty zůstaly. Minulý měsíc mě spadly trochu pod 37, ale teď je mám nanovo. vyšetření krve ukázalo že su prý naprosto zdravá. Mám sice časté pohlavní záněty ale teploty jsem při tom nikdy neměla. Ještě my zduřely hodně krční uzliny, ale na ORL mi řekli že jsou taky v pořadku. Teploty mě už vadí, jsu unavená, potím se. K doktroce už jit nechcu, pořad mi opakuje že jsu zdravá, už neví kam mě poslat a jen mě kasíruje :mrgreen: myslíte že ještě doznívá ten opar??? Ale už je to docela dlouho od prosince :(

Reakce:

FifinaOfina
16 příspěvků 13.03.12 18:13

S oparem zkušenosti nemám… Ale já měla dlouhodobě zvýšenou teplotu při chamydie pneumonie. To se pozná jen při speciálním krevním testu a ani to není 100% protože někteří mají v krvi paměťové látky, že se s nemocí setkali a DR ti řekne, že ta nemoc je prodělaná a nemáš to od toho…Mě po přeléčení teploty zmizely ale ostatní problémy zůstaly…

ffrappe  23.11.12 21:47
dlouhodobě zvýšená teplota

Dobrý den, můžu se zeptat, čím jste na ty chlamydie byla přelečená…mám taky dlouhodobé teploty a chlamydie hraniční.

Váš příspěvek