Dlouhobé zdravotní potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anelka83
1 příspěvek 10.11.12 17:20
Dlouhobé zdrav.potíže

Dobrý den,
od Ledna tohoto roku mám zdrav. problémy. Napíši jen ve zkratce.
Leden: 2× pocit zatočení hlavy a chvilková obrna pravé tváře. Únor: kolaps, závrať, pocit těžkých rukou. Lečena na Neurologii.
vyšetření: EEG, RTG páteře, Borelie. E. potencialy. (Vše v normě)
Léčba: cinnarizin, RHb, MAgneB6
Březen: chvilková uleva, závratě trvají ale jsou slabší
Duben : Kolapsy, hospitalizace na Neurologii.
Léčba: kapačky na zavodněni a uvolněni
Obejdnána na MR podezření na RS.
Květen: lepší stav. Červen: výsledky z MR nic extra: jen Zúžení krčních kanálku na C6/7 Stav OK Červenec : bez potíží
Srpen: Další atak závratí (mám už toho dost)
objednána na neuro. 30.10. 8o
chvílkové stavy závratí začínám si na ně zvykat.
LIstopad: Zpráva od neuroložky: musíte si na ty stavy zvykat, prostě na to trpíte. Terapie : joga, pilates.

Takže mě takticky odbyla.

Teď momentálně mi je ok ale bojím se že to zas příjde. Furt mám pocit za krkem jako když natahujete starou gumu. Nevíte co by to tak mohlo být? Když všechny vyšetření jsou negativní. Díky za odpovědi předem :)

Reakce:

Petra1970  12.11.12 19:03
ahoj

Nejspíš to bude něco psychického, nemáš z něčeho strach, obavu? najdi si ve vyhledávači panické ataky, jestli to náhodou nebude ono. P.

silvie85  14.03.15 20:50

Kamarádka to samé, nakonec má na krku asi 1,5 cm velkou uzlinu… a jako vy ji řekli aby se s ní skamaradila(s tou uzlinou) trpěla na bolesti hlavy, ale přestala se rozčilovat, ztresovat a s uzlinou se,,skamaradila,, a teď je jí líp poslední tři čtyři měsíce…pozor na ten stres…

silvie85  14.03.15 20:54

A taky by to mohla být stitna zláza…

Váš příspěvek