Dlouhotrvající bolesti břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ystami  16.03.11 14:36
Dlouho trvající bolesti břicha

Dobrý den.
Chtěla bych poprosit o radu co by mi mohlo být.Začalo to překyselením žaludku a bolestí v trojúhelníkové oblasti.Po fibroskopii mi našli refluxní chorobu jícnu s trhlinou na jícnu.To se zaléčilo léky,ale najdenou se objevily jiné obtíže.Začalo to bolestí v levém podžebří,bolestí při pohybu,začala jsem mít zvýšené teploty ze začátku jen 37 ale ted mi to stoupá už na 37,8.Objevila se zácpa a obrovská plynatost ,ale plyny ze střev skoro vůbec neodcházejí a tím působí bolest která se propaguje do zad.Mám třes rukou a pocit sucha v ústech ,tedy převážně suchost jazyka.Dále se to projevuje tím,že se mi začala bolest propagovat i do pravé strany podžebří a vyskytla se obrovská, ale vždy jen malou chvilku trvající bodavá bolest v oblasti vaječníků.Mám za sebou gynekologický ultrazvuk a ten byl v pořádku.Dále pak klasický ultrazvuk kde mám všechny orgány v pořádku,jen nedokázali vyšetřit slinivku právě přes velkou plynatost střev.Mám za sebou i kolonoskopii, ale ta také nic neprokázala.Tyto obtíže už mám 3 měsíce a lékař mi nedokáže pomoci.
Je mi 24 let.Stravuji se celkem zdravě a pohyb mám také.Už jsem prostě v koncích a nevím co mi je.Prosím zkuste poradit.

Reakce:

JardaJa
3 příspěvky 03.06.11 11:07
Podobné potíže

Dobrý den,
mám velmi podobné obtíže, veškerá vyšetření na cokoli negativní. Také si nevím rady, DR na mne koukají již jako na hypochondra. Napište zda-li Vám na něco již přišli, popřípadě jestli se samoléčíte a jak Vám co pomáhá. Díky Ja

silvie85  14.03.15 20:35
krevni test

Nechejte si udělat krevní testy na boreliozu, mononukleozu a tu třetí nemoc už si bohužel nevzpomínám… Jš jsem také přes rok litala z vyšetření na vyšetření a nic mi nenašli, potom můj chirurg mrkl na mě uzliny, poslal me na tyto krevní testy a zjistilo se ze mám boreliozu… a ve zkratce ta nemoc napadá nervový systém a nervová zakončení jsou mnohem citlivější, jde o práh posunuty práh bolestivosti, a i malá bolest je díky tomu obrovská…snad vám to trošku pomůže…

Alenka365  16.03.15 14:24

Ahoj,

mám známou, která trpí neustálými bolestmi snad po jakémkoliv jídle, co sní…už to začíná být otravné a vleklé…a myslela jsem si, že jen přehání…a i když zašla za doktorem..nic nenašel. Začala pít různé zklidňující čaje, popřípadě i psyllium a podobně. :nevim:

Váš příspěvek