Svědivá vyrážka v podpaží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fikrie  24.11.11 15:05
Divná nemoc

Ahoj všichni,
mám takový problém.Udělala se mi vyrážka jen tak pár pupínku pod paždí,né tam kde rostou chlupy,ale spíše kolem,dost to svědilí,o den později mě začel bolet žaludek,nejdřív když jsem něco snědla mi tak jako poškrundával a křeče,není to však nensnesitelná bolest jenom je to nepříjemné.O další dva dny později jsem onemocněla.Pusobilo to na mě jako klasická chřipka,příšerná únava,teplota,bo­lest svalu,vysílenost slabost,taková klasika kterou mám normalně za jeden den pryč.Teď už to však trvá 4 den,vyrážka se docela rozširuje,není to nějak gygantické jen nabyla na pár místech,jakoby i dole pod paždí směrem k prsu(nevím jak to místo popsat ale jakoby tam kde končí podprsenka)trošíčku na zápěstí,ohybech na kolenou zevnitř.Prosím nevíte o tom někdo něco,nehysterčila bych ale jeden muj alternativní lékař kterého jsem poprosila o pomoc mi řekl že ten bacil má velmi vysokou frekvenci,podobnou pohlavním či nějakým tropickým nemocem.pohl styk nebyl tak 3 měsíce. Jo a ještě mám horzně cize smrdutý pot…na genitáliích žádné problémi nemám ani jsem neměla.Pomoooc,na krev asi stejně pujdu jen jestli někdo nevíte co by mě mohlo čekat …

Reakce:

Fikrie  24.11.11 16:13
lidi

pomoooooooooo­ooooooooooooo­ooooooc

Váš příspěvek