Co na zápach z úst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Derox  03.09.10 14:17
Diagnoza

V posledním týdnu se u mne projevili zdravotní obtíže a to ve formě , že v průběhu dne cítím kolem sebe nesnesitelný zápach, který mohu přirovnat k vůni olomouckých syrečku.
Tento cítím jak v prostoru nosu tak v hrdle a ústech. Tyto obtíže jsou nepravidelné, kdy je necítím po celou dobu dne, ale v průběhu dne několikrát. Nevím s čím by toto mohlo být spojeno.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 03.09.10 15:12

fascinující.....

nenapadlo vás si koupit olomoucké syrečky?.....třeba by to pomohlo…

možné je všechno - pokud nemáte další příznaky a nic jiného vás netrápí tak to může být infekce v dutině ústní - tedy náká bakteriální struktura..nebo je možné že trpíte halucinacemi…

Hanka.XY
71 příspěvků 03.09.10 17:32

A zkusila jste zajít k zubnímu lékaři? Zápach z úst je nejčastěji způsoben kazy (a to i mezizubními), bakteriemi a špatnou hygienou. Zkuste si pro začátek dávat při ústní hygieně větší pozor a také nezapomeňte pořádně vyčistit i jazyk. Zkuste se poradit v lékárně ohledně vhodné zubní pasty. Také by Vám mohly pomoci výplachy odvarem z bylinek

irena°s
2 příspěvky 04.09.10 09:51
Zápach z úst

zápach z úst může být způsoben vším možným. Krom toho, co je zde jmenované, to nadále může být způsobeno žaludečními šťávami, špatným trávicím traktem, může chybět záklopka..atd.. a také to nemusí být vůbec nic. Záhodné je zajít k lékaři.

Bábina
1450 příspěvků 18.10.10 15:57
Zápach z úst

Zadavatel|ka píše,že má zdravotní problémy.Pokud to jsou problémy zažívací,že možné,že zápach není z úst,ale až ze zažívacich orgánů.Začněte pít 3X denně čaj ze šalvěje.Pokud je to záležitos zažívání,nebo bakterie v ústech zabere to na obojí.Pokud jdete někam ,na čem moc záleží,rozkousejte nať petržele,a u sebe mějte několik hřebíčků.Nemyslím ani ty kovové,ani ty do rakve(cigarety)Mám na mysli opravdu to koření.Trochu ho pokrájejte a rozžvíkejte,Můžete i celý,prostě rozkousat.Už k faraonům,kdokoliv měl přistoupit,musel rozžvíkat hřebíček aby mu dech voněl.Moc to nechutná,ale pomáhá to.A to je myslím to hlavní.Taky pomáhá rozkousat zrnko kávy,ale má kratší dobu účinku.

Saron  28.10.10 02:57
zapach z nosu a ust

Dobry den..me se to stava obcas taky ale pouze u smrkani..hledala sem to tez na internetu..a tam psali ze zapach z nosu muzou urcovat nejake zanety az nadory halavy atd..lepsi je s tim zajik k lekari! U me to zacalo nekolik mesicu po uhozeni se dohlavy, drive sem tim nikdy netrpela..

Anonymní  03.11.10 21:30

Dobrý den,paní Bábino,můžete mi říci bližší informace?U zápach z úst radíte používat třikrát denně čaj z šalvěje.Jak přesně tento čaj připravím a jak dlouho se užívá?Zabírá to opravdu na obě dvě příčiny?Mnohokrát Vám děkuji za rychlou odpověď,s úctou Ivana Svobodová(octopus).

Bábina
1450 příspěvků 08.11.10 15:58
Omluva

Omlouvám se,že píši až dnes,ale nebyla jsem upozorněna,re­dakcí,že mně někdo hledá.Ale návod na šalvějový čaj najdete na každém balení.Je to jedna čajová lžička šalvěje ,spařit hrnkem horké,ne vařící se vody a pod pokličkou nebo talířkem nechat kouhovat asi 5-8 min.A pak pomalu po doušcích vypít.Čaj se pije 3 šálky v půběhu dne.Je možné ho připravit najednou do ternosty.Kůra trvá 3 týdny.Pak by bylo dobré ji obměnit za mátu,která se používá stejně a po 3 týdnech máty se znovu vrátit k šalvěji.Obě bylinky ničí bakterie a pokud je Váš problém bakteriálního původu mělo by to pomoci.A trochou hřebíčku k rozžvíkání nic nepokazíte.Hlav­ně,při jednáních na kterých záleží. Šalvěj je protibaktericidní bylyna,proto ji doporučujeme všude tam,kde je problém vyvolaný bakrerii,při zánětech zažívací soustavy,při zánětech v krku(angina)při zánětech jícnu vyvolaným vracením se kyseliny žaludku do jícnu(pálení žáhy),ale souhlasím s Housem,že první slovo by měl mít vždy lékař.Já Vám mohu pomoci spíše podpůrnou léčbou a uznejte,že z popisu toho,kdo dává otázku,bez kontaktu těško na PC mohu určit o co jde .Ale ten zápach je průvodní zjev zánětu vyvolaného bakteriemi.Pokud bych měla odpovědět i na dotaz Saron.Jde o něco podobného.A dá se to odstranit tak,že místo vody zalijete šalvěj teplou vincentkou a buď můžete inhalovat,nebo si pořídit nosni sprey nebo kapátko a kapat do nosu jako nosní kapky a na krk doporučuji totéž kloktat 3× denně.

octopus
1 příspěvek 10.11.10 12:10

Dobrý den!
Děkuji Vám mnohokrát,za Vaši odpověď a hlavně za rady,paní „Bábino“.
Já se naopak musím omluvit Vám,nevěděla jsem,nebo nevím,že jsem Vám psala,aniž bych uvedla kontakt na sebe.
Byla jsem na těchto stránkách poprvé a asi jsem něco přehlédla…
Ještě jednou se Vám tímto omlouvám a děkuji Vám!
Přeji Vám krásný zbytek dne,s pozdravem Svobodová Ivana :oops:

Váš příspěvek