Diabetické retinopatie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BS558  25.11.11 14:33
diabetické retinopatie

Dobrý den,
jsem diabetička a mám diabetickou retinopatie.
Slyšela jsem, že se na léčbu diabetické retinopatie používají kmenové buňky.
Napište mi prosím co je na tom pravdy.
Za odpověď předem moc děkuji.
Přeji krásný den.
S pozdravem Sedláčková

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 28.11.11 21:14

to je možné, ale drahé…to vám spíš udělají laserovou léčbu fotokoagulací. koukněte se tady na nemoce, mymslím, že diabetická retinopate tam je.

BS558  13.12.11 13:49
MUDr

Dobrý den,
co znamená „je možné, ale drahé“? a kde to dělají. Děkuji. Sedláčkocá

Dr.House
622 příspěvků 13.12.11 18:44

je možné ale drahé to znamená že je to možné a drahé - od 840,– až po 240 000 kč…co mám takové ponětí. a drahé ve smyslu plno papírování a blekotání sem a tam…pro toho ošetřujícího lékaře. vy jste lékař? pokud ano, představte si že chcete dát někomu kmenové buňky na léčbu diabetické retinopatie …a prosím když už jste tu pod nickem tak apson upřímně…a pokud nejste lékař, představte si tu prácí s tím vším, protože dělat lékaře je moc fajn…sbírat penízky, občas někomu napsat recept a jéé já léčím lidi…ale ono je to tak trochu o něčem jiném…no..snad jsme to vyjádřil dost dobře…když ne, tak vám to asi nakreslím…

BS558  14.12.11 13:14

Děkujim, chtěla jsem vědět, zda tato možnost je a jaké jsou podmínky. Nemusíte si ze mě dělat legraci. Mějte se krásně. Sedláčková

Mailen  29.01.12 01:52
Leceni kmenovymi bunkami
BS558 píše:
Děkujim, chtěla jsem vědět, zda tato možnost je a jaké jsou podmínky. Nemusíte si ze mě dělat legraci. Mějte se krásně. Sedláčková

Leceni kmenovymi bunkami v pripade Vasi dg ma velmi dobry predpoklad. Lecbu muzete Uskutecnit v Kyjeve,cena je 8000€,delka pobytu v nemocnici(uroven **** hotela)je 5-7 dni.Pokud mate zajem o podrobnosti napiste mi,vysvetlim podrobnosti ponevadz jsem ji podstoupila minuly rok s vynikajicim vysledkem.

BS558  29.01.12 13:18
kmenové buňky

Dobrý den paní Mileno Lipková,
velmi Vám děkuji za odpověď. U nás se tato léčba někde neprovádí?
Moc děkuji za odpověď.
Přeji krásný den.
S pozdravem Sedláčková

Váš příspěvek