Diabetická neuropatie trávicího traktu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ovoce
1 příspěvek 05.05.11 11:04
Diabetická neuropatie

Chtěl bych se podělit ze skušenostmi osob trpící diabetickou neuropatií jak končetin tak především vnitřních orgánů zvláště trávících.Co se týče diabetické nohy tak mi stačí týden intenzivněji chodit a odře se kůže někde na chodidle a udělá se oděrka ,která se otevře a pak vyfasuji polobotu a trvá to zase několik týdnů bez pokud možno chůze s nízkou hladinou cukru se to zahojí. Velice se mi osvědčila jízda na kole kde se ta noha tolik nenamáhá.
Co se týče trávících problémů tam je to horší- v noci probouzení, kdy se vrací potrava zpět s trávící trubice (reflux),zácpa trvající několik týdnů, nafouknutí břicha div ne k prasknutí pak používám projímadla ,která se nedoporučují kvůli vzniku líného střeva tak od toho jsem upustil. I bez projímadla zaplať pánbů začnou neskutečné větry a druhý den mám den až dva dny trvající průjem, po kterém po denním vzpamatování se cítím skvěle abych mohl čekat se zácpou na další průjmovou etapu, dokud mě neklepne.
Akorát chci říci ,že jsem nedávno nasadil pití Vincentky a zdá se že by to mohlo trochu uvolnit průběch těchto exesů.

Reakce:

milicka
1 příspěvek 04.06.15 22:47
poskozeni nervu po operaci kolene

Dobry vecer. Chtela bych se zeptat, jestli mam nadeji, ze se muj zdravotni stav casem zlepsi. Pred rokem a pul jsem prodelala totalni vymenu kolenniho kloubu. Lekar mne narizl v noze nerv. Sice uz pry dorostl, ale mam stale bodani, trnuti v cele slapce, nekdy je to k nevydrzeni. Muzete mne prosim odpovedet? Dekuji. M.

Váš příspěvek