Detoxikace organismu a prevence onemocnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milu17
2 příspěvky 25.05.13 18:05
Detoxikace organismu a prevence onemocnění

Dobrý den,

ráda bych rozšířila diskuse o nové téma zaměřené pro všechny kdo se zajímá o zdravý životní styl a detoxikaci organismu. Myslím si, že by každý měl myslet na to, že je potřeba organismus pravidelně čistit i zevnitř. Každý se umývá když je špinavý, ale málokomu dojde, že kvůli tomu co jíme a v jakém prostředí žijeme máme i zaneřáděný organismus. Musíme myslet na to, že veškeré onemocnění vychází zevnitř, pokud nemáme silnou imunitu a čistý a stabilní organismus, nemůžeme se divit, že nás tak trápí civilizační choroby.

Proto se budu velice těšit na Vaše diskuse a názory na detoxikaci a Vaše zkušenosti jak bojujete s civilizačními chorobami.

Reakce:

zinuskaskoupuska  16.05.15 10:55

@Milu17 Já jsem také pro detoxikaci, dříve jsem to neřešila, ale od doby, kdy jsem začala navštěvovat poradkyni a před záčátkem hubnutí detox přijít musel, tak se vždy jednou za čas pročistím :) Nejsem ale člověk, který by byl schopný být několik dní jen o vodě, takže mám poskládaný tzv. Detoxikační jídelníček na 5 dní a je :)

petraukulele
16 příspěvků 29.06.15 16:27

Také o detoxikaci uvažuji, ale nevím jak na to, u kterých poradců jsi byla?

MalaAdelajda
4 příspěvky 29.06.15 18:05

Já už se sama snažila, ale přišlo mi, že bez výsledku… uvažuji také o poradci…ale kam, aby mě nesedřeli z kůže?

jarka.modra
26 příspěvků 14.07.15 15:58

Jako prevenci povazuji i dobre a zdrave jidlo :) snazim se hodne varit z cerstve zeleniny a jim hodne ovoce a bilynkove caje piji..taky piji hlavne vodu zadne mineralky a tak :) musim rict ze od doby co se takto stravuji tak jsem mnohem mene nemocna nez v minulosti. jinak sleduji recepty na jidlo na strankach pankrackeho rynku- maji moc dobre veci v dennim menu.

mat.scudder
20 příspěvků 28.07.15 11:49
jarka.modra

Souhlas. V dnešní době jsme si zvykli mít na všechno poradce, či jak je dnes moderní říkat „kouče“, namísto toho, abychom poslouchali vlastní rozum a byli vnímaví k potřebám vlastního těla. Detox je fajn, jednou za čas, ale přesně tak jak vy doporučujete, je účinnější mít trvale zdravý životní styl. Jídelníček, nekouřit a nepít přemíru alkoholu. K tomu jen dodám- též mít pozitivní psychické ladění.

Iška 1311
97 příspěvků 30.07.15 06:05

Mně dělá dobře, když se zajdu vypotit do parní lázně. :)

Lenka 6777  12.08.16 15:09
nayrouse

Váš příspěvek odporuje pravidlům diskuse fóra Vitalion. Reklamní sdělení a zejména odkazy na různé e-shopy jsou zakázány a doufám, že Vás admin brzy zablokuje.

Váš příspěvek