Deprese kvůli vztahu na dálku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zazza  01.03.12 13:00
deprese kvúli vztahu na dálku

Dobry den, mam problem ve vztahu. Potkala jsem muze z Prahy na diskotéce … a já bydlím 700km od ní a plánovali jsmesi ze kdyz najdu tady praci v Praze, budeme bydlet spolu. Ja mam 32 a on 27 let. Zamilovali jsme se a bylo to dost silní, protože 2 týdny jsem po diskotéce na ní myslela a on se mi na to ozval. Mam osobni problem ze vidim lidi příliš růžově. A ta vzdálenost me zničila asi vztah a tu představu. Mam pocit ze toho muze neznám. Ted jsme se neviděli mesic a behem toho jsem vyprahlá, dostala se do silnější deprese, smutek se vice a vice násobil … ale uvědomila jsem si to az ted, kdyz jsme spolu a ja mam pocit ze ho nemiluje. Nevim co mam delat. Nevim jestli se rozejít ale kdyz mam ted tu depresi, beru silnější prášky jako obvykle mozno jenom počkat? Nebo co? Nezda se mi už tak přitažlivý, mám pocit že nemáme nic společného, on se rád předvádí, hlavně hodně chvástá. Tehdy mi to VŮBEC nevadilo, VLASTNE JSEM TO ANI NEVIDELA,nic mě nedráždilo, a teď mám pocit že asi všechno.
Já nevím neje to jenom depresí?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek