Deprese a pocit na zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana 636  17.02.12 14:10
deprese

Dobrý den, je mi 19 let. Nemohu chodit ven ani na návštěvy k babičce nebo ke kamarádům, ani se bavit třeba na discotece. jsem pořád doma mám nechuť k jídlu zhubla jsem a nejsem schopná jít ani do školy. Když jenom na něco pomyslím začnu brečet. Nežiji s matkou už od mých 15 let (jelikož dětství bylo hrozné. Matka se o nás vůbec nestarala a přála nám jen to nejhorší). Vše co mě dříve bavilo a potěšilo mě teď netěší výjdu ven a už je problém nejsem schopna konverzace, hrozně se potím, všechno mi vadí a jsem zlá na svoje blízké. výkyvy nálad, nechutneství, zvracení, mdloby ,halucinace, únava, nesoustředěnost, casto myslím i na to že se zabiju. Mám potíže se žaludkem a s ledvinami. Prosím pomoc neví jestli navštívit doktora nebo psychologa. děkuji

Reakce:

Tom696
98 příspěvků 17.02.12 17:50
Jana 636

Ahoj je tady poměrně obsáhlá diskuse Deprese a jak ji zvládat. Jsou tam prima holky, chytré, komunikativní, přečti si kousek a pokud budeš chtít, zapoj se do diskuse. Někdy pomůže paradoxně i jen to, že Tě někdo poslouchá. Hezký den Tom

Senseless  18.02.12 20:51

Ahoj Jani,
Tom ví, o čem mluví, určítě pojď k nám, uvidíš, že v tom zdaleka nejsi sama, a snad najdeš i pomocnou ruku. Nikde jinde nenajdeš lidi, co fakt ví, o čem mluvíš. Naprosto tě chápu, zrovna si prožívám také svoje „horší“ období.

Lucrezia
338 příspěvků 21.02.12 08:33
Jana 636 píše:
Dobrý den, je mi 19 let. Nemohu chodit ven ani na návštěvy k babičce nebo ke kamarádům, ani se bavit třeba na discotece. jsem pořád doma mám nechuť k jídlu zhubla jsem a nejsem schopná jít ani do školy. Když jenom na něco pomyslím začnu brečet. Nežiji s matkou už od mých 15 let (jelikož dětství bylo hrozné. Matka se o nás vůbec nestarala a přála nám jen to nejhorší). Vše co mě dříve bavilo a potěšilo mě teď netěší výjdu ven a už je problém nejsem schopna konverzace, hrozně se potím, všechno mi vadí a jsem zlá na svoje blízké. výkyvy nálad, nechutneství, zvracení, mdloby ,halucinace, únava, nesoustředěnost, casto myslím i na to že se zabiju. Mám potíže se žaludkem a s ledvinami. Prosím pomoc neví jestli navštívit doktora nebo psychologa. děkuji

Jani, jsi tu? Ozvi se…

Váš příspěvek