Deprese a jak ji zvládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leonita  01.03.10 20:11
deprese

Mám těžské deprese,nechci žít.Jste na to sami,
ostatní řeknou že v všechno bude zase dobrý.
Zdží mě nad vodou jen děti. Manžel je hodný, ve
vše mi pomádá.Doktor napíše antidepresiva a je
asi tím po problému.Každý den je utrpení.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »
Reakce:

mal38  07.04.10 20:54

Bude to dobrý!! Berte léky , vydržte, zaberou.Do ničeho se nenuťte, nic si nevyčítejte. Sama určitě nejste a pokud nejste spokojená s lékařem, najděte si jiného. Žijte,vím jak to bolí a jak je to těžké, ale manžel a děti za to stojí.

mmisimi  08.04.10 11:42
deprese

ahoj je mi 20 mam krasneho 3mesicniho syna a manžela..Na deprese trpim uz od 17let,V jeden cas se to ale uklidnilo,skoro 2roky to bylo celkem v pohode,ale ted se to vratilo..Vnitrni strach,panika,hruza co se mi stane,zrychleny tep a tlak v hlave..To jsou me priznaky..U doktoru jsem byla mockrat,na EkG,hollter a jiny a jiny,..Vzdy ale se zaverem,že jsem uplne zdrava..takže mi nezbyva nic jineho nez se stim poprat a chodit k psychologovi­..Mate podobne příznaky?? :wink:

ivana.otmanová  08.04.10 23:28

takové stavy jsem měla také,snažila jsem se stím poprat protože jsem věděla a říkala si sama sobě že to zvládnu.měla jsem takové stavy že jsem kolabovala jakmile jsem viděla nával lidí.dostala jsem léky které užívám do ted a je mi na 70% lépe.chce to jen opravdu sebrat všechnu odvahu a poprat se stím.přece jen máte milujícího manžela a dětatko které vám za to opravdu stojí.a co se týče lékaře,změnte ho nebo se poradte s psychiatrem zda netrpíte laktační psychozou jestliže se deprese vrátili po porodu.držím vám palce a věřte že bude rozhodně lépe.já vím ono se to lehko říká ale chce to opravdu překonat:) doporučuji si koupit čaje na deprese.vždy před spaním a ráno.

mal38  09.04.10 15:44

Ahoj, bylo mi třicet, když mi začaly příznaky, které popisujete. Mám také dvě krásné a chytré děti a bezvadného manžela. Snad o to víc jsem se trápila svým stavem. Brala jsem léky, které po čase docela zabraly. A také jsem začala na sobě trochu víc pracovat. Momentálně neberu nic, nicméně občas trpím smutky a melancholií. Nemoce si nepřipouštím, nechci aby mne opět opanovala panika. Nejste sama se svými problémy, vím jak vám je a vím jak umí život pořádně ztěžknout. Držím palce!

klara machačova  09.05.10 09:50

ahoj..je mi 16..trpim..uz­kostmi…strachu ze smrti..atd..začalo mi to tim jak me před mesice odvezla zachranka…z du­vodu..špatneho dychani..od te doby mam pořád o sebe strach…nemam zadnou chut do zivota…byla sem na všech vyšetřeni..eeg,ct,vše bez nalezu jen ma mmg mi zjistili..teta­nii..nedostatek hořčiku..nekdy mam takové stavy že si myslim že je to fakt muj konec…doktorka mi předepsala xanax na uklidneni…nwm co mam delat at se mi zase vrati chut do života…

mal38  10.05.10 13:22

Dobrý den Klárko, napište mi na moji e-mailovou adresu na seznam, můžete mi psát a já se pokusím Vám podle vlastních zkušeností poradit.

dal1  23.05.10 22:31
zacinam

jeto tyden co jsem zacal strasne zarlit a uvazovat o sebevrazde mam take dve deti a co dal

Hanka.XY
71 příspěvků 24.05.10 10:11

Dobrý den,
pokud o takových pocitech víte a uvědomujete si je, je to poměrně dobré znamení a měl byste s tím něco dělat, aby to nezašlo dál. Zkuste vyhledat odbornou pomoc - psychologa, psychiatra a nebo si alespoň najděte ve svém okolí osobu, která by Vás vyslechla nebo Vám pomohla. Třeba by Vám také pomohla změna prostředí? Nějaký výlet s dětmi, abyste měl zase radost ze života?

tut  25.05.10 18:44
Deprese

Deprese a její příčiny. Přečtěte si něco o Astrálech (P.Kozák-Tajemná miste v Pošumaví ad. jeho knihy), zbloudilých a přivtělených duších (Alena Krajčová na rádiu Impils)a dalším z jemněhmotného světa.Čím dřív tomu porozumíte a naučíte se tomu čelit, tím dřív se depresí zbavíte. Dá se to, nebojte se toho. Psycholog a psychiatr pomůže s odstraněním důsledku, né příčiny. Nesnažte se za každou cenu všemu rozumět, jsou prostě věci,které rozum nepobere.T.

olijaro  29.05.10 16:50

Měla jsem několit let stejné problémy, až jsem skončila v Bohnicích. Nebojte a věřte. Léky zaberou, jen to chvíli trvá a věřte, že jednou bude líp.
Nejdůležitější je, že nejste sama. Držím Vám palce. Olina

jajina8526
2 příspěvky 13.06.10 18:05
deprese

Měla jsem úzkostné stavy a beru Amisulprid.Ted mám depresi.Nemohu jíst ani spát.Na noc beru Mirtazapin.
Léky beru 6 týdnů.A stav se nelepší.Nemám pocit ani mírného zlepšení.Nic nepomáhá,nemám chut do života,porada s psychyatrem nepomáhá.Jistě to chce čas,ale není vidět náznak zlepšení.Nyní aktuální problém je s chutí k jídlu.Něco na podporu chuti.Poraďte prosím .....

Louise  13.06.10 18:27

Zni to formalne a frazovite, ale opravdu kazdy je jiny. Obvykle AD vedou k zvysene chuti k jidlu, ale nemusi to byt hned po 6 tydnech, pozdeji; a to zabirani AD, opet tak individualni (podstatne je na cem jste domluvena s dr., kdy mate jit na kontrolu); uvadi se, ze to muze byt az do 12 tydnu; nekde se pise 6-8 tydnu. Opakuji, podstatne je co rekl dr., za jak dlouho mate prijit.
Nemate chut bubec na nic ? Ani sladke ci solene ? Pokud to nejde zvladat, jdete k dr. co nejdrive.

jajina8526
2 příspěvky 13.06.10 19:27

Nemám chuť na žádné jídlo.Musím se přemáhat ,abych něco snědla.Nyní jsem z toho v úzkostném stavu ,že to nezvládnu.Že budu hubnout.Spánek taky není nic moc.Budím se ve 4-5 ráno.Přes den jsem unavená,když si chci lehnout a dospat tak nezaberu.Dr.je 14 dni mimo ordinaci což taky nepřidá na náladě.Potřebovala bych dostat chuť k jídlu,a vyspat se bez prášků na spaní,které stejně neúčinkují dostatečně.

Hanka.XY
71 příspěvků 13.06.10 19:57

Lékařka má za sebe určitě někoho na zástup - tak to zkuste alespoň takhle…

Mgda
7 příspěvků 19.06.10 12:17
prosim poradte

Ahoj. Už dlouho nejsem spokojená ve své práci. Ustavičný nátlak vedení na to, aby jsme plnili úkoly (dělám v bankovnictví) , aby jsme do banky přivedli nové zákazníky a do toho šílené vztahy s nadřízenými mne rozhodili a ja se zhroutila. V posledních týdnech jsem ani nevnímala co dělám, a to bych se měla plně soustředit.Před 14.dny jsem se zhroutila úplně, strach, že už ani nevím co dělám byl šílený, už to nebylo jen musím plnit na 100%, ale proboha jak se dělá tohle jak mám postupovat nyní? Dala jsem rozvázačku s tím, že se mi uleví, ale nějak to nepomohlo.V pondělí jsem navštívila psychologa řekl mi , že mam středně těžkou depresi.Doporučil mi navštěvu psychiatra a antidepresiva. A já nevím co dál, mám strach z prášků. Jak moc mě ovlivní, Vím, že moje deprese má kořeny v práci a stresu. Není to ten typ který najednou z ničeho nic přijde.. Jen mám strach jestli jsem neudělala v práci nějaký kiks. To se hned roztřesu…Poraďte mi. Díky moc.
PS: .Po2 týdnu marodění mi je lépe. Normálně funguji doma, venku je to trochu horší. Ráno mám trochu potíže, ale večer jsem úplně v pohodě..Mám strach jít k psychiatrovi, abych pak sehnala novou práci.

Hanka.XY
71 příspěvků 19.06.10 23:32

Moje známá je učitelka a měla něco podobného - potřebovala si odpočinout, a tak na rok změnila místo a chodila do pár domácností pravidelně uklízet. Odreagovala se, vydělala si tím také nějaké peníze a hlavně si tím odpočinula od práce, kterou měla vždycky ráda, ale najednou pro ni chození do školy bylo spíš nepříjemné. Pravda ale je, že její manžel jí v tomto rozhodnutí podpořil a tu dobu vydělával hlavně on. Takže to asi není možné u každého, ale kdybyste to zkusila na nějaký čas (něco, kde nemáte žádnou zodpovědnost), třeba by Vám to pomohlo? Nebo třeba delší dovolená - někam odjet, odpočívat…

Mgda
7 příspěvků 21.06.10 08:56

Na změnách jsem pracovala, ale nestihla jsem to včas. Prostě jsem překročila únosnou mez. Teď pořád přemýšlím co bude dál. Asi to chce čas.

Hanka.XY
71 příspěvků 21.06.10 10:41

Tak uvidíte. Hlavně se tomu nepoddávejte, ať to není ještě horší. A třeba se objeví nějaká jiná pracovní příležitost, kde byste byla šťastnější. Budu Vám držet palce, zvládnete to!

Mgda
7 příspěvků 21.06.10 11:35

Díky za podporu. Sanžím se myslet pozitivně, ale nejde to. Každý den je jiný, včera mi bylo hodně špatně. To pak vidím všechno černě.

Kamič  22.06.10 14:38
Chce to výdrž

Opravdu se nebojte s tím bojovat a zajít k doktorovi. Je to běh na dlouhou trat´,to můžu potvrdit i ze své zkušenosti.Taky jsem myslela ,že změna pomůže a zvládnu to sama,ale spíš se to horšilo a po několika kolabsech i v nové práci(odkud mě kůli tomu vhodili) jsem se odhodlala jít k psycholožce­.Nebojte se toho a už vůbec se za to nestyd´te! Podle mé zkušenosti čím dříve tím lépe ,už jen proto, že pochopíte co se to s Vámi děje a nebudou Vás trápit někdy zbytečné otázky. Držím všech deset všem, co mají pododné potíže, hlavně se nebojte a držte se :potlesk:

Kamič  22.06.10 14:40
Chce to výdrž

Opravdu se nebojte s tím bojovat a zajít k doktorovi. Je to běh na dlouhou trat´,to můžu potvrdit i ze své zkušenosti.Taky jsem myslela ,že změna pomůže a zvládnu to sama,ale spíš se to horšilo a po několika kolabsech i v nové práci(odkud mě kůli tomu vhodili) jsem se odhodlala jít k psycholožce­.Nebojte se toho a už vůbec se za to nestyd´te! Podle mé zkušenosti čím dříve tím lépe ,už jen proto, že pochopíte co se to s Vámi děje a nebudou Vás trápit někdy zbytečné otázky. Držím všech deset všem, co mají pododné potíže, hlavně se nebojte a držte se :potlesk:

tajemnaduse  22.06.10 20:55
tajnemnaduse

Dobrý den,
též trpím depresemi,mám stejné příznaky jako Vy,je mi 16 let a jsem studenta velie náročného (psychicky a časově) gymnázia.Též jsem chodila po doktorech a u psychiatra bez nějakých testů zjistili od pohledu,že trpím depresemi.Od 12 jsem byla ve stádiu předdepresivním-úzkosti,beru antidepresiva už měsíc a něco,ale pořád jsou ty stavy stejné,jen možná ten strach už není a nevypadám fyzicky tak strašně,ale duševně se stále cítím stejně
Ja jste to zvládala Vy v tak mladém věku?

Mgda
7 příspěvků 26.06.10 16:21

Já jsem v mládí žádné problémy neměla.Ale taky nic tekového, co by mne stresovalo. Asi záleží, kdy se setkáme se stresem. Protože tenhle psychický nátlak, co jsem zažila nyní, bych nezvládla ani v mladším věku.
A s AD to jde podle vyprávění ostatních pomaličku. mějte trpělivost. Poraďte se s Dr. zrčitě se vám uleví. Hodně štěstí

Dr.House
622 příspěvků 26.06.10 19:29
Možná rada...

že prý holky rohypnolky jsou fajn…ale doporučoval bych se z toho dostat velice ale velice rychle, Rohypnol ám o sobě je dosti návykovej…nadělá vám v hlavě ,, díry,, bude sice možná po depresi, ale zas to nahradí absťák…tak nevim…je lepší se stim je s tim poprat s nadhledem až už je to co je to…hlavně s nadhledem…každý den je sice utrpení, ale pořád se tu snad někteří řídímě že jsou na tom lidi jinde hůř…sebevraždu taky nedoporučuju…skrz psychiku je to zas mrhání tím že co si zvolit za styl sebevraždy…ale držim pevně pěsti a nejradši i podporu…tak snad to dopadne dobře pro vás! :palec:

apostol  09.07.10 15:11
deprese

Antidepresiva stejně jako jiné „léky“ jen tlumí projevy problémů, ale NIC neřeší!! Podstatou a příčinami depresí a jiných nejen psychických problémů se naše zdravoczníctví zásandě nezabývá. Je to pohodlné a výhodné prostě předepsat léky (udělat kšeft farmaceutickému průmyslu) a nechat pacienta, ať se s tím sám nějak popere. Deprese mají svou hlubší podstatu, poradil by si s ní slavný židovský tesař

Dr.House
622 příspěvků 09.07.10 17:23

zase ten ooo slavný tesař…
Vaše blekoty pane apoštol mi příjdou úplně mimo…napsat krásné oblbováky umí snad každej…já Vám to neberu, ale když napíšete že antidepresiva nic neřeší tak proč je asi tak těm lidem dávají?? pro srandu z utlumení??? ba né…já zapoměl, zase kšefty…
vsadim se že ooo slavý židovský tesař by uměl vyléčit i smrt…a to z cela bez pilulek a dalších vámy šílenostech jako jsou roztoky s éčkama a další …
mám z vás srandu, pobavte mě další moudrostí…děkuji

Kaya  13.07.10 04:35
Bez strachu

Ahoj Magdi,
to co Ti napisi se Ti muze zdat jako bezna fraze, ale neni. Nemyslim si ze je nutne navstevovat psychiatra. Leky ktere podavaji psychiatri jsou vesmes velmi silna narkotika s mnoha vedlejsimi ucinky.
Uplne ze vseho nejdrive se posad na klidne misto a nech plynout sve myslenky. Zeptej se sama sebe CO VLASTNE CHCES, CO JE PRO T E B E DULEZITE A CO MUZES ZTRATIT ANIZ BY TE TO SEJMULO.
Nahledni do sveho vlastniho nitra. Pokud chces neco brat, pak se orientuj na bylinky.Zabírají pomaleji,ale pomohou bez vedlejsich,ne­zadoucich ucinku.
Predevsim ale MILUJ SEBE SAMA…♥
Pamatuj si jednu jasnou skutecnost…TY JSI…a v tom je naprosto vse co potrebujes vedet a hlavne PRIJMOUT.Prijmi sebe samu takovou jaka doopravdy jsi,kdo jiny by to mel dokazat, nez Ty sama.
Hodne sily,lasky a trpelivosti, bude to dobre,opatruj se
 K.

IRENA3  14.07.10 14:49
irena

trpím už 11 let depresi,občas jsem stabilizovaná,ale když mě to popadne tak se z toho nemůžu dostat :lol:

Dr.House
622 příspěvků 14.07.10 18:32

Ireno, tak si to tu pročtěte…příjde mi už zbytečné psát konkrétně každému to samé..pročtěte si to tu, třeba tu najdete radu, když ne tak se potom zeptejte…rád odpovím…

vendula v
1 příspěvek 21.08.10 19:20

Dobrý den,našla jsem stránku kde jsem mezi lidma,kteří ví co je to deprese a mají sní zkušeností v jakémkoli věku.Nevím jak se mám zbavit pocitu že jsem k ničemu že nejsem pro nikoho dost dobrá že mě nikdo nemá rád takovou jaká jsem.Nevím jak to zvládat…

Usměváček  22.08.10 11:12
Pro Mgda

Krásný dobrý den,to co popisujete je opravdu jen z přepracování a ze stavu,kdy se bojíte udělat chybu,stále si dokola opakujete,zda jste nezapomněla napsat to či ono,prostě zda je vše OK.Ve Vašem případě bych zvolila tablety ANTISTRES jsou k dostání v každé lékárně,lépe koupit balení 60 tablet,je to levnější.A co je důležité?Že je to pro Vás lék naprosto neškodný,je z bylin,hlavní složku tvoří KOZLÍK LÉKAŘSKÝ.Tablety trochu smrdí,ale opravdu Vám pomohou.Užívalo je několik členů z naší rodiny.A pokud budete moci na několik dnů odjet na dovolenou,udělejte to.A pokud né,jděte alespoň do lesa na houby,na procházku do přírody,nejlépe s batohem na zádech a trochu se fyzicky unavit.Naplánovat si jednu práci za druhou,aby se Vaše myšlení muselo soustředit na práci,kterou právě děláte a nevracelo se stále do banky.Práce je totiž nejlepší lék.Budu Vám držet palečky.Tak hezký den a s úsměvem :-) Usměváček

Kaya  22.08.10 13:49
Souhalsim

Naprosto souhlasim s tim faktem, ze priciny depresi nikoho nezjimaji. Jedine co maji psychiatri po ruce je recept na tzv. léky,které aplikují na všechny možné i nemožné psychické poruchy, deprese.
Nevědí si rady, tak je to. Schizofrenik dostává stejnou medikaci jako ten, kdo prochází těžkým obdobím svého života. Na padousnici stejné tzv. léky jako na halucinace, atd. … nevíme o psychice nic… tak je to…

Mgda
7 příspěvků 10.09.10 16:38

Tak jsem tu hooodně dlouho nebyla. Po měsíčním bojování s depresí jsem zašla k psychiatrovi a popsala mu jak mi je. Propadala jsem se hlouběji do své duše, nebyla jsem schopná ničeho. Místo abych si na nemocenské odpočinula bylo to stále horší. Ani bylinky nezabíraly. Teď beru AD a znova vnímám svět kolem sebe. Směju se na sebe do zrcadla a těším se na další den :-) . Plánuji si co budu dělat, venku mě nepřepadává ten šílený pocit :-? . Kdo zažil depresi ví o čem mluvím, kdo jí nezažil je šťastný a nepochopí. Taky jsem to dřív nechápala. Je mi upřímně jedno, jestli sem někdo o mě napíše, že jsem blázen, že beru AD. Raději budu žít s nima, než bych přežívala bez nich.

Kaya  10.09.10 19:40
Jejdananky!!!

Magdi, to je vyborna zprava! Dekuji, ze jsi nam dala vedet. Hodne sily,stesti,mej se krasne K.

Yva  25.10.10 21:30
prosím poraďte Dobrý den, mám tytéž problémy .K psychiatrovi určitě běžte, uvidíte,že se Vám uleví a o tom,že tam chodíte se nikdo nedozví pokud to neřeknete někomu sama.Pokud by psychiatr někdy uznal, že potřebujete neschopenku ,klidně Vám ji vystaví praktický lékař na jeho doporučení a v zaměstnání se nikdo nic nedoví a Vy se můžete s klidem léčit. Přeji mnoho úspěchů!
Mgda píše:
Ahoj. Už dlouho nejsem spokojená ve své práci. Ustavičný nátlak vedení na to, aby jsme plnili úkoly (dělám v bankovnictví) , aby jsme do banky přivedli nové zákazníky a do toho šílené vztahy s nadřízenými mne rozhodili a ja se zhroutila. V posledních týdnech jsem ani nevnímala co dělám, a to bych se měla plně soustředit.Před 14.dny jsem se zhroutila úplně, strach, že už ani nevím co dělám byl šílený, už to nebylo jen musím plnit na 100%, ale proboha jak se dělá tohle jak mám postupovat nyní? Dala jsem rozvázačku s tím, že se mi uleví, ale nějak to nepomohlo.V pondělí jsem navštívila psychologa řekl mi , že mam středně těžkou depresi.Doporučil mi navštěvu psychiatra a antidepresiva. A já nevím co dál, mám strach z prášků. Jak moc mě ovlivní, Vím, že moje deprese má kořeny v práci a stresu. Není to ten typ který najednou z ničeho nic přijde.. Jen mám strach jestli jsem neudělala v práci nějaký kiks. To se hned roztřesu…Poraďte mi. Díky moc.
PS: .Po2 týdnu marodění mi je lépe. Normálně funguji doma, venku je to trochu horší. Ráno mám trochu potíže, ale večer jsem úplně v pohodě..Mám strach jít k psychiatrovi, abych pak sehnala novou práci.

maikel
2 příspěvky 13.12.10 16:22

Ahoj. Je mi 17 a za 2 roky budu dělat maturitu. Pokud jí zvládnu chtěl bych jít k policii jenže „asi“ mám již 2 roky depresi a chtěl jsem s tím jít k nějakému doktorovi jenže problém je že k policii přííjmají jen „zdravotně způsobilé“ nevíte co s tím? mám se pokusit jít za svým snem a a žít s depresemi nebo ne?

Martin K.  14.12.10 19:04

Maikel: Určitě k psychiatrovi zajděte. Za to nic nedáte a na to, co řeknou lidi, se můžete víte co. Pokud jsou Vaše obtíže větší než malé, těžko se s tím vyrovnáte sám, jen se to bude zhoršovat. Vím o čem mluvím. Moderní antidepresiva nejsou žádné oblbováky, fungují úplně jinak! A co se týče Vašeho snu: depresívní policista, to je hodně špatná kombinace…

Kaya  14.12.10 19:48
NA 100% JDI...

Ahoj, pokud se k tomu mohu vyjádřit, JDI. Tvé zdraví je důležité néjen pro jakoukoliv profesi kterou si zvolíš. Chceš li navíc k policii, musíš být především ZODPOVĚDNÝ, těchkteří si tam hrají na cowboye je tam už dost. Potřebujeme odpovědné lidi za kterými můžeme přijít i o radu, o pomoc. S depresemi by jsi nezvládal vlastní problémy, jak by jsi chtěl řešit problémy jiných? Anebo si myslíš, že by jsi do ruky dostal obušek a paralizer v čemž by spočívala Tvá práce? V takovém případě by jsi byl ještě nebezpečnější… hodně síly, štěstí, a pokud se začneš své nemoci věnovat už dnes, jistě se dostaneš kamkoliv chceš… Kaya

Mgda
7 příspěvků 14.12.10 22:27
deprese bez léčby i zabíjí

Maijkel
Deprese je potvora. Plíží se pomalu po malých skocích, pár měsíců zatěžuje a pak dá na chvíli pokoj. A pak se zase vrátí, ale o trošku silnější, a tak pořád dokola. V mém případě jsem jí nechala, aby mě totálně rozložila. Marodila jsem půl roku, jen ležela a čučela do stropu. Pocity fyzické bolesti byly šílené. :cry: Nikomu bych to nepřála. Jdi k doktorovi, čím dřív se začneš léčit, tím větší máš šanci se z toho úplně dostat. Držím pěstičky, aby jsi našel odvahu a brzy se dal do kupy. A hlavně nepodceňuj protivníka, kterým je deprese, je to fakt fikaný hajzl.

Bota
6 příspěvků 18.12.10 19:10
pro Maikel-policajt

nemyslím si, že mi deprese musela nutně vadit, naopak myslím že někdy náročná profese může pomoci.
nedávno jsem slyšela hlášku ,řekla jí Halina Pawlowská, ale to nevadí. teď se hodí. něco v tom smyslu, chceš-li zažít úlevu vem si malé boty.
Znám dost lékařů, kteří jsou v osobním životě depresivní, ale jsou-li v práci,třeba na sále, tak vté krizové chvíli a hraničním čase jedou jako největší optimisti.funguje tam jistě chemie
Deprese člověka ochromí tělesně i duševně, vím.není to jednoznačné.
před lety jsem byly na jachtě, kam jsem dotáhle přítwlkyni v těžké depresi v omnění, že jí vše okolo pomůže.seděla na přídi nehybná několik dníneschjopná jíst mluvit. Až do té doby, než se nám stala nechoda a ona šla přes málem jsem se utopili, ale dobře to dopadlo. Zula prostě malé boty . musela. šlo jí o život, musela se nadechnout. během týdne byla na normálu.
je to složité, ale vždy i když je tď tma za obzorem někde je světlo.
léky jsou někdy nezbytné a nanějaký čas povinné.

Bota
6 příspěvků 18.12.10 19:28
for Apoštol

pro někoho je težké, z různých důvodů, se s oním tesařem potkat. Ta antideprisiva jsou řešení právě pro tyto případy v mezičase.dle mého často pomohou z nejhoršího.

Bylinkářka
10 příspěvků 18.12.10 20:33
deprese

Leonito,potřebuješ si o tom tvém problému buˇs psychologem nebo psychiatrem,nejde jen o to napsat léky,ale také hovořit.Toto období depresím hodně nahrává,chybí nám sluníčko a trocha lidského slovního pohlazení.Je dobré se něčím zaměstnat a zamyslet se nat tím co nám ubližuje a zapřemýšlet nad osudy druhých.Nesmíte se utápět ve smutku.Buď te ráda,že máte hodného manžela a děti,ne každý má toto štěstí.Nechci vás utěšovat,vím jak vám je ,pracovala jsem jako sesta na psychiatrii a cesta k uzdravení bývá někdy zdlouhavá.Přeji vám,aby se váš stav zlepšil a prožila si hezké svátky.Bylinkářka

mivol  31.12.10 18:27
neškodit

Prosím Vás , dámo, neškoďte svým psaním odpovědí. Měla jste někdy depresi? Sotva, jinak by z Vás nevypadl takový nesmysl. Tedy nesmysl ve vztahu k depresi. Jinak to, co jste napsala je úžasná pravda a krásná věc. Bohužel Vy tomu vůbec nerozumíte, jen chcete být chytrálek. Nepiště tyto věci nemocným lidem. Deprese je hodně vážná nemoc a Vaše slova jsou skutečně nebezpečná. Aby si depresivní člověk, který má pocit, že je k ničemu, podle Vašich slov „uvědomil, kdo je a tak se přijal“ no pane - to je pro takového člověka na mašli. Těžko se to učí zdravému vyrovnanému člověku. Deprese je těžká a někdy „smrtelná“ nemoc. Ušetřete takto nemocné lidi Vašich mouder. Děkuji depresivní Mirka

mivol  31.12.10 18:30

Depresivní Mirka psaůla svůj příspěvek pro Kaya. Aby nedošlo k mýlce.

Bylinkářka
10 příspěvků 31.12.10 19:14
deprese

Paní mivol,nevím jestli jsem pochopila zda ta odpověď patřila mě nebo někomu jinému,pokud mě tak bychom mohly spolu diskutovat,jestli to nepatřilo mě,tak se omlouvám.Bylinkářka

kmotra
114 příspěvků 31.12.10 19:41
dobrý večer,

pokud jsem dobře četla, tak paní bylinkářka pracovala jsko sestra na psychiatrii. Tudíž se dá předpokládat, že má určitou praxi a vědomosti v oboru. Toto vám asi uniklo. A nepsala nic, co by se mohlo jakkoliv někoho dotknout. Kontaktovat jí můžete.

mivol  31.12.10 20:11

Znovu píšu - moje reakce byla pro " KAYA ". Sama trpím depresí, proto mě naštvalo, co ta paní psala. Schválně si její příspěvek přečtěte. Omlouvám se, že moje reakce byla tak málo pochopitelná ke komu patří. Myslela jsem, že když odpovídám pod tím příspěvkem, že se to tam ukáže.

Bylinkářka
10 příspěvků 31.12.10 22:33
deprese

Vůbec se nic neděje,jsme moudří lidi a vše se dá vysvětlit.Nevím zda přijmete přání všeho dobrého do nového roku,ale moc bych vám to dobré přála.Bylinkářka

mivol  31.12.10 23:48

Určitě přijmu. I já Vám přeju jen to nejlepší.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »
 Váš příspěvek