Dárci krve - pojišťovny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitecka  06.11.09 19:22
Dárci krve

DObrý den,zajímalo by mne proč už VZP nedává dárcům krve vitamíny tak jak dávala před časem.Nezajímala bych se o to, kdybych se nedozvěděla že zaměstnanci VOjenských lázní vitaminy „fasují“.Většina dárců dává krev bez nároku na odměnu, prostě chtějí pomoci bližnímu, ale argument že VZP nemá peníze myslím není dostačující.Vo­jenské lázně jsou také státní podnik.Dozvím se zde v této diskusi jak to doopravdy je? :-)

Reakce:

Elinka  17.11.09 07:49
Vitamíny

Taky daruju krev a jsem u VZP, dřív jsem dostávala speciální vitamíny pro dárce snad i se železem, teď jen obyč rozpustné tablety, mají buď vitamín C nebo mulťák

jitecka  17.11.09 08:44
Vitaminy

NO vidíš, a u nás nedostáváme nic.Fakt mi nejde o ty vitamíny ale spíš jen o princip.Zajímalo by mne, podle čeho to VZP dává, když u nás není nic.Škoda, že mi někdo neřekl na čem vlastně záleží.Na penězích asi né, když zaměstnanci státního podniku vitamíny dostávají.

Elinka  17.11.09 10:31

Já jsem taky zaměstnanec státního podniku. Ale nechápu to. Všici od VZP by snad měli dostávat stejně. Zkus se zeptat na VZP. Já chodím teď dávat krevní destičky, někdy po měsíci, někdy po 2 a vždy dostanu tyto šumivé vitamíny :-?

Váš příspěvek