Taneční podložka - zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bejbyfamoza  19.11.10 14:55
Cvičení s podložkou TvFit

Ahoj, stojím před rozhodnutím zda koupit nebo nekoupit. Když jsem hledala taneční podložku na které sem si chtěla občas zacvičit našla jsem ještě podložku přímo pro cvičení. Jmenuje se TvFit, bohužel jsem k ní nenašla žádné diskuse ani hodnocení prostě nic je to prý novinka. Proto bych byla ráda za každou radu či zkušenost. Jako pomůcka se mi líbí a uvažuji si ji pořídit.
Díky všem co mi pomohou Bejbyfamoza

Reakce:

Baronec  08.12.10 10:57
Jsem na tom podobne

Take jsem na tuto novinku narazil, coz je prave problem. Malo kdo to ma, proto zpravy z „terenu“ moc nejsou. :-( Nasel jsem nejaka videa na youtube, tak se zkuste mrknout tam.

jarae  28.12.10 19:31
TvFIT

Dobrý den, podložku jsem pořídila dětem (11+12)k vánocům. Zatím jsou z toho nadšené, nesedí u počítače a tančí , cvičí nebo závodí. Myslím, že se na to brzy vrhnu i já. Předčilo to mé očekávání. Jara

Aromaterapia
4 příspěvky 18.01.11 21:14

segra ji ma,doporucuji :palec:

jogra  02.02.11 13:58

Dobrý den,
k Vánocům jsme dětem pořídili právě zmniňovanou zábavní a cvičební podložku TvFit a musím říct, že toho opravdu nelitujeme. Je tam spousta her pro děti a nějaké to cvičení pro mě… nikdy jsem nechtěla chodit na aerobic někam do tělocvičny, ale co jsme koupili tuto podložku tak od Vánoc každý den cvičím aerobic nebo jogu a pěkně doma. Takže pokud mohu tak doporučím :potlesk: Opravdu palec nahoru :palec:

babi.nadka
7 příspěvků 07.02.11 18:04

Teď jsem ji vydražila na Aukru, ale musíte k tomu mít tzv. konzoli a stojí to okolo 5.000.- kč. Až mi to příjde, tak dám vědět jaké to je.

jarae  08.02.11 09:27

To máš asi něco jiného, k TvFIT podložce žádnou konzoli nepotřebuješ. Stačí podložku pouze připojit k TV AV kabelem. Cena před vánocemi byla 2500,–.

jogra  08.02.11 10:48
tvfit

Jojo přesně tak to bude asi trochu něco jiného… já ty konzole moc nemusím, protože když si koupíš něco takového ke konzoli tak si většinou musíš pořídit ještě nějakou hru k tomu… zlatý PC a TV :palec:

VAluška  18.02.11 16:21
TVfit

Tuhle zelenou placku jsme taky našli pod stromečkem. Dost mě mrzí, že nemáme dvě.

Děti mě na ní skoro nepustí, pořád dokola hrajou hry a ne a ne je to omrzet.

Akorát, když byli nemocné, měla jsem šanci cvičit si svoje já.

Takže si asi k narozeninám řeknu ještě o svojí vlastní.

Všem kdo jí ještě nemají vřele doporučuji její koupi.

jogra  22.02.11 08:10

Ahojky,
no to mi povídej taky se občas pereme :-D Ale já už jsem to vymyslela. Pracuji z domova a tak když jsou děti ve škole můžu si v klídku cvičit no a pak jsou na té zelené placce jak ty říkáš děti když přijdou ze školy :potlesk: Je pěkná co? :palec:

Bábina
1450 příspěvků 22.02.11 09:48
Taneční podložka

Je to výborný šetřič času pro ty co ho mají málo.Já jsem pro Zumbu,je to tanec a cvičení v kolektivu a je to i legrace.Nechcete to zkusit?

jogra  23.02.11 07:10

Právě, že toho času moc nemám a proto jsem ráda, že máme doma tu podložku :potlesk:

Bábina
1450 příspěvků 23.02.11 12:03
Taneční podložka

Je pravda,že pro hodně zaměstnané lidi,nebo mamky co nemají hlídání to je zázračný vynález.Fandím každému,kdo dělá jakýkoliv pohyb,pro své zdraví a vlastně i pro radost.Cvičenín­m,nebo prostě rychlejším a rytmickým pohybem se do krve z mozku vyplavuje endorfin,takzvaný hormon štěstí.Má to stejný účinek na mozek jako čokoláda,ale rozdílný účinek na figuru.Přeju Vám proto ať si cvičení,či tanec,nebo jak to chcete nazvat užíváte,o to větší význam má pro tělo,než něco co MUSÍM.Přeji dobré zdraví a pěkný den.

jogra  24.02.11 07:13

To s Vámi naprosto souhlasím, jsem ráda, že se podařila vymyslet i takováto varianta. Můžeme tomu klidně říkat jak cvičení tak i tanec… máme totiž podložky obě dvě :potlesk: I já Vám přeji pevné zdraví a krásný den

Bábina
1450 příspěvků 24.02.11 10:27
Díky

Zdraví není nikdy dost a lidé kteří pro jeho udržení nic nedělají,šidí ne jen své tělo ,ale u duši.Přeji všem na této stránce hodně radosti z pohybu a hlavně hodně zdraví.

Majkinek  01.03.12 16:35
Dobrá věc

Musím uznat, že fakt perfektní věc…kupovali jsme před vánoci na nějaké akci na seznamu a doma se teď počítač nezastaví :D

Váš příspěvek