Problém se čtením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PPrincetonGirLL
1 příspěvek 21.08.10 15:21
Čtu a nevím co

Prosím vás chtěla by jsem se poradit je mi 19 let a se zrakem jsem nikdy neměla problémy. Až poslední dobou cítím jak se mi strašně namáhají ne že bych viděla špatne ale musim je hodně namáhat, v noci špatně vidím na jedno oko jako bych na něm něco měla. Když čtu jakýkoliv text i ten který me zajímá tak vůbec nevím co čtu. Nějak mi to dé hlavy nedojde. Nechápu to. Nevím proč, co se stalo, ale přijali me na Právnickou fakultu a pokud stím něco neudělám bude to problém. rosím poradtě někdo.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 23.08.10 20:57

tak ono vidět něco v noci..je problém samo o sobě…

určitě si zajděte k obvodnímu lékaři nebo nejlíp na oční ambulanci stímto problémem…

podle mého to může být z únavy, špatného zásobení oka či větší tlak v oku, nebo něco co tlačí na oční nerv..(cysta,nádor, blokace)..ta únava mi sedí líp..

tím nechci strašit, na očním určitě budou vědět…

skuste jít jednou dvakrát za sebou spát v 21:00 a pak to zkuste znova…když to nezmizí - klusejte na oční…když to zmizí..můžete mi poslat …třeba růže před dveře…

jo..a blahopřeji k přijetí…

Bábina
1450 příspěvků 03.10.10 18:33
Potíže se čtením

Souhlasí,možná pomohou brýle na čtení a vyskoušejte tobolky jinanu.Ale určitě jste dřela k přijímačkám na vejšku a tady je výsledek.Chce to procházku v přírodě a pak brzo spát.Oko se unaví stejně, jako každý jiný tělesný orgán a jak to popisujete,pot­řebuje odpočinek už i mozek.Proto vám čtené nebere.A připojuji se ke gratulaci.

ninako  27.01.11 20:04

Potrebuješ zapátrať po skutočných príčinách u liečiteľa čo robí napríklad LCVJ, mňa jeden liečil na diaľku, zbavila som sa popritom aj iných problémov. Tu je jeho adresa: www.lieceniecezvyssieja.wordpress.com, drzim palce!

Váš příspěvek