Coxtral a poškození jater

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

000k  16.01.11 15:14
Coxtral

Dobrý den,užívám dvakrát denně Coxtral na bolesti vystřelující do nohy,mám posunuté dva obratle.Coxtral beru již 8měsíců a vždy mě důrzně v lékárně varují,že poškozuje játra a že by se takto dlouho brát neměl.Jsem zoufalá.Operovat mě nechtějí,že to ještě není tak zlé,mám posun o 8mm a léky si ničím játra,ale bez nich v zaměstnání nevydržím.Pracuji jako kuchařka.Co si mám počít?Děkuji za každou radu.Karča

Reakce:

jar11111  09.12.11 10:57
dornova metoda - posunuté obratle

Dobrý den,
ráda bych Vám poradila z osobní zkušenosti vyzkoušet na posunuté obratle Dornovu metodu. Je to typ fyzioterapie, která dokáže srovnat obratle, nasadit klouby správně do kloubních jamek apod. Doporučuji přečíst si o tom na internetu, vypůjčit si literaturu v knihovně, případně jít přímo se poradit k certifikovaným fyzioterapeutům na Dornovu metodu.
Je to skutečně až neuvěřitelně účinné, náprava probíhá za aktivní spolupráce s pacientem, nemusíte se bát žádné velké bolesti, pak se provádí několik doporučených cviků, abyste si stav udržela. Klasická medicína o tom moc neví, ale stačí si o tom přečíst a není to žádné šarlatánství, náprava je plynulá, žádné „trhnutí“ jako v chiropraxi. Přeji hodně štěstí a držím Vám palce. Jaroslava

Váš příspěvek