Co to znamená? Mám nějakou nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marie14  11.01.15 11:30
Co to znamená? Mám nějakou nemoc?

Ahojte,
moc bych byla ráda za jakoukoliv radu. Už od malička jsem byla až moc hubená. Ve školce si mysleli, že mě máma doma týrá hlady (to nebyla rozhodně pravda).Ať jsem jedla co jsem jedla nikdy jsem nepřibrala. Za rok třeba 5 kilo max. I když jsem snědla třeba 3 cheaseburgery a velké hranolky nebo celou čokoládu nic…
Byla jsem na x odběrech krve a vyšetřeních, ale doktoři na nic nikdy nepřišli. Když jsem zašla k léčiteli, tak mi řekl, že mám onemocnění slinivky břišní. :|
Podle toho co jsem četla, bych nějaké příznaky mít mohla, ale je mi teprve 14,takže nevím jestli by se nemoc projevovala už tak brzy(už od školky, jak jsem řekla).
Nějaké rady? Nevíte čím by to mohlo být? :nevim:

Reakce:

Nettie Czech  11.01.15 20:29

Ahoj. Nějak nemám jasno v tom, co jsi napsala. Jestli ti doktoři řekli nějakou diagnózu, tak až to měla být pravda. :| jestli ale pro tebe výraz, léčitel znamená něco jinýho, tak mi to prosím vysvětli. :)

Marie14  12.01.15 18:59

Léčitel není doktor. Ten se zaměřuje na energie atd, něco jako šaman (s nadsázkou řečeno :D)

jalenja13  19.03.15 09:21

Ahojte asi pred rokom som mala chlamidie trachomatis mam pocit ze sa to vratilo
ale strasne sa to bojim povedat mame pretoze neviem ako to vezme a strasne ma bolia
zuby moze to a tym suvisiet?? Predtym som nikdy nemala so zubami
ziadny problem ak viete poradte budem vdacna

Váš příspěvek