Co na dnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabča05
7 příspěvků 24.07.15 09:10
Co na DNU?

Krásný den,
můžete mi prosím poradit jaký přípravek je lepší na DNU? :think:
http://www.nemoc-dna.cz/eshop/?…
http://www.maxivitalis.cz/…g-power.html
 http://www.fitzona.cz/…echovce-p464

Co z toho je podle vás nejlepší?

Chci to pro dědu k narozeninám, který s tím má celkem dost problémů.
 Díky

Reakce:

Zdenda666
3 příspěvky 25.07.15 17:12

Za sebe můžu doporučit enzycol. Beru ho už několik mesícu a výsledky předčily moje ocekavani.

VeroslavK
2 příspěvky 27.07.15 14:19

Já jsem byl spokojený jak s osteo klasem, tak i s enzycolem. Asi záleží, co přesně od toho očekáváte a kolik za to chcete zaplatit. Ani jedním ale nešlápnete vedle.

Sabča05
7 příspěvků 28.07.15 07:46

Děkuju za reakce. Dědovi teda koupím ten enzycol. Prošla jsem ještě nějaké diskusní fóra a našla jsem na to jen samou chválu. Tak si myslím, že to bude dobré :palec:

Zdenda666
3 příspěvky 29.07.15 07:54

Tak na ta diskusní fóra moc nevěřte. Většinou se jedná pouze o reklamu. Ale ze své zkušenosti můžu enzycol doporučit. Tak když už nikomu jinému, tak alespoň mě můžete věřit.

Sabča05
7 příspěvků 03.08.15 11:09

Tak určitě bych za to nechtěla zaplatit víc než 700,–, chtěla bych, aby to pomáhalo při DNĚ, zejména od bolestí a aby to mělo i jiné pozitivní účinky. :think:

VeroslavK
2 příspěvky 10.08.15 11:42

@Sabča05 Tak to můžu oba doporučit. Jak už jsem psal před tím. To, co vy od toho chcete, tak vám oba splní. Předpokládám ale, že je tahle moje odpověď už poměrně opožděná, protože jste to chtěla vědět rychle, abyste mohla koupit dárek dědovi. Tak co jste nakonec koupila a jaký je výsledek z prvních dnů braní?

Sabča05
7 příspěvků 17.08.15 10:25

@VeroslavK Už je to skoro dva týdny, co jsem dala dědovi ten Enzycol na DNU. I když za takovou chvilku ještě žádné výsledky očekávat nemůžeme, už teď říkal, že se mu lépe chodí a že ho tak nebolí kolena. To ale může být placebo efekt z toho, že vůbec něco bere. Uvidíme tedy za nějakou dobu, kdy zas půjde k doktorce, zda ta mu na to něco řekne. :) Ale i tak děkuju za tip 8)

Zdenda666
3 příspěvky 18.08.15 09:45

@Sabča05 Tak to skutečně ještě nemůžete brát jako účinek enzycolu. Ten se totiž dostaví nejdříve za několik týdnů od prvního použití. Ještě bych proto počkal, co to udělá. Každopádně ať to váš děda nevzdává a ať v braní pokračuje. Do několika týdnů může očekávat skutečné výsledky.

mat.scudder
20 příspěvků 18.08.15 12:34

Dobrý den, na dnu nejlépe funguje přísná dieta. Lékaři předepíšou Alopurinol nebo Milurit, bez doplatku nebo jen s malým doplatkem.
Tato diskuze vyznívá jako reklamní prezentace tří prodejců doplňků stravy. Takže, kdo máte opravdu potíže, hajdy k lékaři.

Sabča05
7 příspěvků 21.08.15 13:42

@mat.scudder Tak děda samozřejmě pravidelně k lékaři chodí, jenže nic víc s tím nedělá. Přijde mi, že na své zdraví kašle. Chtěla jsem mu proto dát nějaký doplněk stravy, který se velice snadno užívá a alespoň trochu pomůže.

mat.scudder
20 příspěvků 22.08.15 19:26
Sabča

A užívá děda léky? Můj otec se taky léčí s dnou. Pravidelně užívá léky, někdy je trošku neukázněný v konzumaci piva- ale bolestivá epizoda ho zase vrátí k dietě. To je nejlepší medikace.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu