Píchání na různých místech těla

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mia2
1 příspěvek 01.06.11 19:40
co mi je?

Dobry den,

(je mi 24 let)
na podzim mi zacalo pichani v prstech na rukou a pote v ruznych castech tela, pocit knedliku v krku. Nasledne nekdy v lednu zvlastni „bolest“ prave casti hlavy na jednom miste, spise paleni, i svedeni. Pote se pridalo rozostrene videni na prave oko a vidim v nem bilo-cernou vlnku… Bolest kloubu, zeber, buseni srdce, unava, nestabilita… Take se u me objevily petechie, ale je jich tak 10 na celem tele, pry normalni…
Bylo u mne podezreni na boreliozu, ale pouze prakticka lekarka mi sdelila, ze ji tam mam trochu, jinak to ostatni lekari vyloucili. Pote u mne nastal pocit oslabeni prave pulky tela.
Byla jsem na neurologii na vysetreni- MR mozku, CT mozku, eeg mozku, evokovane potencialy tela i oci, lumblani punkce, vyter z krku, ekg, ocni vysetreni. Vse negativni.
Take jsem byla na alternativnim vysetreni eav a diacom, kde aniz bych pani neco o vysetreni sdelila, popsala me problemy a rekla, ze to zpusobila borelie a virusy…jinak je podle tohoto alternativniho diagnostickeho vysetreni vse ok. Beru tedy gemmoterapii na boreliozu.
Me problemy pretrvavaji a nikdo nic nezjistil, na neurologii to uzavreli jako neurastenii a poslali mne k psycholozce, dale doporucili vysetreni hormonu. Porad musim premyslet nad tim jestli to neni RS.
Dost me depripuje, ze nikdo vlastne nevi co mi je. Rada bych zila aktivne jako drive…

Dekuji moc za odpoved a preji hezky den

Reakce:

Javosa  07.06.11 18:52
Je nás víc

Ahoj, mám podobné potíže, které se vlečou asi tři roky.
Dle lékařů mi také vlastně nic není, jejich diagnozy..neu­rastenie a somatická porucha. Boreliozu mám jen hraniční protilátky(kde jsme k nim přišla, když boreliozu nemám, je mi záhadou), a protilátky mám i na jiné viry, co má asi každý. Mám píchání po celém těle, i v prstech, bolí mě klouby,křeče ve svalech atd. Teď mám z Prahy zjištěnou fibromylagii, ale podle místních doktorů to somatizuji…Také mi dělali CT, evokov. potencialy, nic nezjistili.
Je to naše zdravotnictví k ničemu, vážně TRPÍME, a na doktory se spolehnout nemůžeme. Taky nevím jak dál, zkus najít dobrého imunologa, ale moc nadějí si nedávej. J.

Wendy1983
2 příspěvky 04.08.11 19:10
RS

ahoj RS to určitě nebude,pokud jsi byla na mag.rez. a nenašli ti žádné zánětlivé ložisko, poté ani nic neprokázala lumbálka,tak to není RS.Mě ji zjistili v loni v říjnu.Lubálka ti ukazuje při odběru v tabulkách pásma,když ty pásma nepřekročíš,tak to nepoukazuje na RS.já sem byla silně nad pásmama…tak držím pěsti ať není nic vážného!!zkus se tím nezabývat a přecházet to v klidu že to nic není… :-) tohle si též snažím říkat a posiluje mě to…ahoj

vanini  22.06.12 10:23
mám to stejné

Ahojte lidičky, u mě se projevuje to stejné, našli mi jen pamětové plicní chlamídie a pamětovou borelu, lítala jsem po všem možném, chtěla jsem vyšetřit na únavový syndrom, potom mi trochu pomohlo moře a na imunologii mi paní doktorka řekla, že ksyž jsem dokázala odjed k moři, tak to únavový syndrom být nemůže:)-a doporučila mi psychologa.)- Nad vodou mě drží jen děti, jinak bych tady asi už nebyla. Taky bych chtěla vrátit původní zdraví, ale podle doktorů jsem vlastně zdravá, akorát mám zvýšené leukocity v krvi, ale nikdo neví, kde ten zánět je :,( :,( :,( Tak všem přeji hodně štěstí :mavam: :mavam: :mavam:

kalamba  02.11.12 21:23

Ahojky, podle th co pisete, myslim si, ze by se mohlo jednat o plicni chlamydie, aspon by stalo za to, si je vysetrit, ja je mam prodelane nekolikrat a problemy podobne… obcas je mam pozitovni, pak zase negativni… ale bacha i borelka to muze delat, i kdyz mate jen protilatky, kazde telo je jine a tohle jsou zrovna mrsky co se chovavaji v bunkach a berou jim energii zevntir, proto ta unava atd…a co se týče RS (s chlamkama muze mit souvislost prý)- mam na ni podezreni bohuzel, ale myslim si, ze pokud jste nemela nic na magneticke a o to spis v LP, tak to proste byt nemuze, takze klid :-) me osobne nasi n magneticke, nejaka 2 gliova loziska neznameho puvodu, jeste me ceka rozonance s kontrastni latkou, tak uvidime…kdybyste nekdo mel zkusenos :lol: ti s timto nalazem - tak diky za odpoved…a vsem preju hlave zdraví! KJ

zoufalec zombie  11.06.13 22:58

Ahoj lidicky, jsem ve stejnem prusvihu a nevim jak z nej ven. Uz od roku 2005 jsem zacala byt unavena, brnely me ruce, citila bolest, tlak v hlave, a dalsi drobnosti. Na MR se ukazaly jen nespecificke glie a nikde nic. Skoncila jsem i u psycholozky. Tim se to vpodstate uzavrelo. Casem pribylo vice potizi a tak jsem opet rozjela vysetrovani. Zjistili mi plicni chlamydie, ktere ve me behaly nekolik hodne let. Dostala jsem na mesic ATB a ze pry to bude dobre. Jenomze uz je to 2 roky od zaleceni a je mi hur a hur. Take me picha v celem tele. Neuveritelna bolest. Ted si to pichani dokonce zasedlo na levou patu. Boli me kolena, svaly, mam nesikovne konecky prstu, zlobi me pamet a slovni vyjadrovani. Citim se hrozne unavene a nevim co s tim. Je mi 40 let, tim jak nemam energii, dopuju se sladkym a tloustnu, coz mi na zdravi neprida. Jinak jim co nejvice zdravych potravin, ale stejne mam potize s travenim. Zacala jsem chradnout i dusevne. Nikdy jsem si s nicim nedelala nervy a starosti si nepripoustela. Ted uz to nezvladam. Nevim jak dal. Je to utrpeni, zdravotnictvi je k nicemu. Leci jen priznaky, nikoliv priciny a na telo nekouka jako na celek. Mate nekdo zkusenosti s vychodni medicinou? Nebo nekdo poradi, jak se alespon zbavit te unavy, kdyz ne tech bolesti? Je nas vic, patrime snad vsichni na psychiatrii? Kdo nezazil, neveri. Tak at najdeme cestu ke zdravi. Preji vsem ;) ;) ahoj

Luciie!e  07.08.13 16:05

Ahoj, asi před dvěma měsíci mě začalo píchat na pravé straně krku a na pravé noze v tříslu a ve stehně. Teď mě píchá po celém těle, od probuzení až do večera, je to střídavé píchání všude možně po těle a k tomu se mi motá hlava a jsem slabá. Neví někdo co by to mohlo být? Doktorka mi dělala krevní testy, borelioza negativní, štítná žláza taky, jaterní testy v pořádku. Jediné co mi zjistila je anemie a nedostatek draslíku. Byla jsem i na neruologii, eeg v pořádku. Chodila jsem i na rehabilitace s krční páteří a nepomohlo to. Budu ráda za každou radu.

lenelys  14.10.13 20:23

Ahoj vsem.Mam jiz 10 let stejne problemy. Neskutecne bolesti zad, pichani v celem tele. Nekdy mi pripada, ze me pichaji i vnitrnosti. Prosla jsem tolika vysetrenimi, ze jsem vsude znama firma. Zjistili mi cerstvou borelku, prelecili ji, ale je to porad stejne.Na chvili se to uklidni, ale staci horsi prubeh menstruace a je to zpet.Pali me a picha i jazyk, takze nemuzu ani jist.Uz jsem z toho zoufala. Revmatologie ok. Imunologie vysla hur.Mam spatnou imunitu. Brala jsem imunor, bez vysledku. Nikdo mi nedokaze pomoci. Clovek se uplne vyradi z normalbiho zivota. Preji vsem stejne postizenym hodne sil v nelehkem boji s neznamou. Uvitam nejake rady. L

TETANIE  14.10.13 23:58
Píchání na různých místech těla

Ahoj, napište mně na e-mail 2010penize@sez­nam.cz
TETANIE

minnie82  26.01.14 16:41

Podla toho, co som si tu precitala, mate boreliozu, chlamydie alebo neurologicke problemy sposobene virusmi (EBV, atd.). Aj ked su pozitivne len protilatky, infekcia prebieha. Je tazke tieto choroby liecit, no mojim polrocnym studiom a patranim po tom, co mi je, som dosla k zaveru, ze moze pomoct ocista tela a nastartovanie imunity. Taky postup je: vyrovnat vnutorne pH, detoxifikovat, pit vela vody (3 l denne), jest zdravo (uplne bez cukru), doplnit ziviny, nasadit protizapalove, antibakt., antivirove prirodne produkty (rozne, aj bylinky). Proti bolesti klbov pomaha obmedzit konzumaciu masa. Kratkodoba liecba antibiotikami nepomoze.

Civa
1 příspěvek 05.08.14 11:13
Stejné potíže

Dobrý den, něco jsem hledala a našla tyto vaše články. To co tady popisujete-hlavně zombie mi silně připomíná moje problémy a já jsem měla to štěstí, že mi po pár měsících přišli na zánět štítné žlázy. Zkusil někdo z Vás vyšetření na endokrinologii? Ono se to nezdá, ale štítná žláza má vliv na spoustu věcí.

lemurko123  08.04.15 09:43
tiez bojujem stym viac ako rok

AHojte,
pred rokom a pol mi zacali mravencenia pri spanku, pichanie vo svaloch, a svalove zasklby male ale po celom tele, magnezium trochu pomohlo ale nevyliecilo :( pred pol rokom som sa zobudil ako češi hovoria s „nudlou v krku“ obehal som neurologicku, ultrazvuk, rontgen s tekutinou a nic ani nic vsetci rozpravaju o strese akoby boli na mna dohodnuty.
Jaky stres mam 34 rokov pracu super rodinu fantasticku ja to nechapem! Co nam je? mam ocakavat nieco velke? sklerozu? ALS? mam strach no podla doktorov som zdravi. Prispevky su tu docela stare ako ste pochodili? ste OK ci zhorsilo sa to?

kubelkovakamila
9 příspěvků 08.04.15 15:32

Tak to je zvláštní, že nikdo nic neví

vencap
1 příspěvek 15.05.16 21:35
pichani ve svalech a v hlave

Ahoj asi pred tremi mesici me zacali bolet kolena a klouby, pak se to pomalu zhorsovalo a zacal jsem citim bolesti ve svalech na rukach i nohach jako kdyby ta bolest projizdela a pridavali se bolesti kloubu uplne vsude a praskani kloubu a casem se to zhorsovalo a slo to pomalu vis a vis ke krku az v krecovite bolesti trapez a krku, krec byla ve svalech i v puse spatne se mi mluvilo velky tlak za ocima a pocit na omdleni zavrate celkova slabost tela obrovska unava tlak v dutinach lital jsem po doktorech na ekg, echo srdce, sono bricha, gastroskopie kolonoskopie, emg, mr mozku a patere rtg patere a kolenou rtg plic, byl jsem na orl a stomatologii, vsechny vysetrení v poradku jen krevni obraz leukocity zvysene uz rok, uz nevim kam jit a co to muze byt. muze to byt borelioza?

xmann  19.08.16 22:46
to samé jako vencap

Dobrý den, musím reagovat. Příspěvek od vencap, jako kdybych psal já. Naprosto totožné problémy, stejná vyšetření, stejné závěry. Vše začlo v listopadu minulého roku zdánlivě banálním nachlazením. Už jsem nevěděl co dál. Vše OK, jen zvýšené leukocity. Až jsem se dostal k jiným doktorům, udělali test na chlamydie - již vyšly jen zvýšené paměťové protilátky na chlamydie pneu. Kdyby byly ihned odhaleny a léčeny správnými antibiotiky a doktor ze mne nedělal hypochondra, tyhle problémy bych neměl. Testy na chlamydie jsem měl v červnu, od té doby se snažím hodně posilovat imunitu - echinacea, vitamíny, chlamydil extra, ořešák americký a cítím konečně zlepšení. A za další, z vlastní zkušenosti, jsou určité typy stránek o chlamýdiích, které člověka dovedou k šílenství. Nejmenuji, ale varuji, že mne zničily psychicky… Kdyby se tu ještě někdo objhevil, dejte vědět, jak pokračujete. Přeji uzdravení, pozitivní myšlení a víru v uzdravení…

Váš příspěvek