Bolest hlavy v jednom místě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

re-becca
3 příspěvky 20.03.11 19:24
Čo mi je?

Moje zdravotné problémy začali pobolievaním hlavy na jednom mieste, celkovo som sa cítila chorá. Teplotu mám už mesiac okolo 37,1 - 37,4. Aj ráno keď vstanem. Asi tri-štyri dni som mala také, že som sa v noci spotila. Pridala sa k tomu aj stuhnutá šija. Obvodná lekárka mi robila vyšetrenia na toxoplazmózu, mononukleózu, sedimentáciu z krvi, CRP… všetko negatívne. Poslala ma na ORL, kde mi zistili nejaký slabý zápal stredného ucha. To sa preličilo, ale moje bolesti neprestali. Bola som aj na kontrole ORL, ucho je v poriadku. K mojím problémom sa pridali aj závraty - alebo skôr zlá koordinácia v priestore a zlá rovnováha. Na vonok to nejak nevidno, ale ja to cítim, resp. sa mi častejšie stane, že do niekoho niečoho vrazím a pod. Občas mi stŕpne z ničoho nič ruka alebo noha. Ďalej mám problémy s okom, akoby bolo suché, častejšie žmurkám, aj sa mi zdá že horšie vidím. Dokonca mi zistili aj šelest na srdci, ktorý som asi pred rokom ešte nemala. Bola som na EKG a bola mi zistená len tachykardia. V poslednej dobe mám aj trošičku zvýšený tlak. A stále na večer sa tie bolesti v záhlaví stupňujú, ale pociťujem ich aj cez deň… hlavne v oblasti temenných kostí. Nie je to nejaká strašná bolesť, skôr také mravčenie, ale niekedy ma tam viac pichne. A zabudla som, že ma začali bolieť aj zuby, hlavne spodné. O akú chorobu by mohlo ísť podľa týchto príznakov? Jesť mi chutí, v noci sa niekedy budím, ale v celku si aj pospím tých 7-8 hodín. Ďakujem za každú odpoveď.

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 21.03.11 18:35
Co mi je?

Prošla jste toho plno,ale nikde nevidím vyšetření na neurologii.Rengen páteře popřípadě CT krční páteře.Objednejte se co nejdříve,to co popisujete vypadá opravdu na problémy s krční páteří.Buď výrůstky ,nebo zůžený míšní kanál nebo jen blokáda.Ale ta bolí nejvíc.Zatím to chce suchá teplo,vyhnout se průvanu,a možná ,že by to napravila i pořádná masérka.Ale s tou počkejte po vyšetření.Při spaní si stočte jeden polštář do ruličky a podložte si jím krk,pokud nemáte zdravotní.Dobré spaní je jen z podloženým krkem a ne na břiše.A nebojte ,podle mně neurolog pomůže.A pokud napíše obstřiky,bude zase líp.Dejte mi vědět,jak jste dopadla.Můžete na soukromou nebo na tuto stránku.

re-becca
3 příspěvky 22.03.11 08:32

Ďakujem Vám za vašu odpoveď. Zabudla som ale napísať že na neurologickom vyšetrení som bola tiež. Tam mi, ale nič nezistili. Chrbtica je vraj v poriadku. Aj keď je pravdou, že ma neposlali na CT ani RTG chrbtice. Rozmýšľam, že sa objednám k inému neurológovi.

Bábina
1450 příspěvků 22.03.11 09:13
Bolet hlavy

Uděláte dobře.Na rengenu se uvidí,zda nemáte výrůstky a CT zda není zůžený míšní kanál.Poradím Vám test jak zjistíte ,že se jedná o krční páteř.Palec u nohy odtahněte prsty jedné ruky od ostatních prstů,jakoby do stravy a prstem druhé ruky zatlačte pevně na místech kolem kloubu na venkovní straně,pokud to zabolí,jedná se s jistotou 99% o krční páteř.Pokud bych to dělala já tak i podle místa řeknu,který obratel ale to vám těžko budu po PC vysvětlovat.Pokud to bude bolet tak si každý večer pořádně promasírujte oba palce a Místa která tam bolí a ošetřete je mastí nebo gelem jako záhlaví.Pokud tato zkouška bude pozitivní můžete si ještě prsty pořádne každý den promasírovat obě uši.Já vím,nohy a uši a Vás bolí hlava,ale prosím věřte mi,uleví Vám to.Na vysvětlení proč,tu není prostor,ale zkuste to.

re-becca
3 příspěvky 22.03.11 09:38

Teda neviem či som to skúšala na dobrom mieste, ale trocha to zabolelo a stŕpla mi na chvíľu z toho celá chrbtica. Ale nebolelo to nejako veľmi a inak to bolestivé nemám, tak neviem. Mohli by ste mi to podrobnejšie napísať kde to mám stlačiť?

Bábina
1450 příspěvků 22.03.11 10:03
Bolest hlavy

S obšírným vysvětlením jsem přešla na Vaší soukromou stránku.Zde jen podotýkám,já radím a na Vás je zda rady příjmete nebo ne.U mně nikdo nic nemusí.Každý musí jen jednu jedinou věc.Odejít kdyžnastane jeho čas.Ale jinak má každý právo svobodné volby a to znamená mohu,chci nebo nechci .To jen na okraj

kolongd  30.04.11 23:03
Re: Čo mi je

Dělal Vám lékař i testy na boreliózu? Podle příznaků, které popisujete, by to mohla být.

Bábina
1450 příspěvků 01.05.11 09:09
Bolesti hlavy

Pokud zadavatelka byla u lékaře ,tak v těchto případech(co já vím)je test mezi prvními.Pokud hledá radu nejprve tady,můžete mít pravdu,ale mohu Vám vyjmenovat 1O dalších nemocí,které mají stejný příznak.

Dr.House
622 příspěvků 01.05.11 15:45

Bábino…tak prosím…10 nemocí…prosím prosím…

Bábina
1450 příspěvků 05.05.11 17:01
Co mi je?

Doktore,nechte si špičkování a vybalte diagnozu.Kdyby jste vždycky četl celou stránku tak skoro deset jsem jich už napsala.Ale Vy vždycky čtete jen poslední větu posledního příspěvku.Tak nahrajte něco.Ale my už jsme jinde.Zadání je z 2O.3.A my dvě už pracujem na soukromé stránce.Jo jo,kdo pozdě chodí.....

Dr.House
622 příspěvků 16.05.11 08:19

no, ..já lidi nepotřebuju, lidé potřebují mě :-P bábino…

Bábina
1450 příspěvků 16.05.11 14:33
Bolesti hlavy

To jste mi to nandal,ale moc jste mi nepomohl,když už sem jdete tak prosím diagnozu. :-)

Dr.House
622 příspěvků 17.05.11 18:08

jenže já mám radši ty zkrácený verze, tyhle svazky mě moc nelákají…nešlo by to v bodech??

Bábina
1450 příspěvků 18.05.11 20:43
Bolest hlavy.

Tak zkrácená verze,Bolest hlavy v jednom místě všechna vyšetření co se dá udělána a nic moc.Tak už vypalte diagnozu,nebo mám poprosit? :-)

Dr.House
622 příspěvků 20.05.11 08:39

teda nic moc příznaky…zatím to vypadá jen na obyčejnou bolest hlavy, kterou má kde kdo…
ta bolest je kde? (a prosím hlava široký pojem)…
při čem bolí, jaká intenzivita a charakter bolesti…

Bábina
1450 příspěvků 20.05.11 10:38
Bolest

Já bych řekla krční páteř.Boles je v záhlaví podle zadavatelky,ráno je ztuhlá,Teplota 37,1.V noci se potí.Věk neznámý.Páteř nebo menopauza.Co vy na to?

Dr.House
622 příspěvků 04.06.11 10:25

dalbá přihrávka…menopausa pochybuju, projevila by se více příznakama, která by zde paní uvedla…C-páteř, možná, pokud skusíte otočit hlavou ze strany na stranuu formou půlměsíce a vážně to zvládnete, tak to od páteře nebude…co takle bábino aneurisma nebo ,,něco,, tlačící na centrum rovnováhy v uchu…třeba i něco na zadní lalok mozku čili na glandula pituitaria neboli hypofýza…neboli podvěsek mozkový…CHCE TO NEURO VYŠETŘENÍ!!! NEBO ONKOLOGII…

Bábina
1450 příspěvků 04.06.11 13:27
Boles hlavy

Jo aneurysma mně napadlo,,napadlo mně i EEG.Ale chtěla jsem to potvrdit od Vás.Vy děláte diagnozu.Já můžu poradit co dál,až mi řeknete s čím mám tu čest.

Pavol Cik  30.06.13 02:03
bolest temena a krku

Bojim sa, mam bolest hlavy a krku asi3/4 roka, najskor to bola bolest hlavy v okoli spanku, potom sem tam ma pobolieval krk, a teraz ma hrdlo boli skoro stale ako pri angine, a na temene v zahlavy mam pocit tlaku a som z toho dost nervozny, nemozem sa sustredit ani v praci, telo chce ale hlava nepusti, brzdi ma to v kariere, pracujem ako kuchar v angl.,mam 39 r.,a som fit, len toto ma trapi a bojim sa vysetrenia

Váš příspěvek