Nadměrný příjem potravy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RavenMadison  09.09.10 19:33
co mi je???

Již týden mám strašné návaly žravosti. skoro pořád musím něco jíst- někdy i šílený kombinace,ze kterých je mi pak špatně a je mi špatně Také mě již třetí den pálí žáha,není to neustále v jenom kuse.občas 10 min. odtupy,občas menší,někdy větší. Nyní už žravost lehce zmizela,ale žáha pálí pořád. po jídle (zvláště večeři) se mi udělá strašně špatně (nepříjídám se,jím normálně. Zanče mě děsně bolest břicho a asi po půl hodině začne opět pálit žáha-s pauzama…je to jen ze stresu?

Reakce:

Katarína Nováková  10.09.10 12:52
Prečítaj si to.

Dajte si vyšetriť žalúdok( môže sa jednať o zápal ,pozor na HPV vírus-vyšetruje sa aj z dychu -nemusí sa dg.gastroskopi­ou.Zatiaľ si upravte životosprávu a pri hlade radšej pite vlažný bylinkový čaj a dodajte telu probiotiká.

Bábina
1450 příspěvků 15.09.10 15:52
žravost

Pokud Vaši „žravost“ provází i hubnutí,nebo netloustnete,nechte si udělat vyšetření štítné žlázy.Možná ,že má nadměrnou funkci.Pokud jíte z nutkavého pocitu hladu,pak by to mohlo být ono,a to pálení s žáhou nemusí vůbec souviset.Požádejte svého praktického lékaře,o krevní test na štítnou žlázu.

Váš příspěvek