Čistička vzduchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miska981  18.11.16 18:27
Čistička vzduchu

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s čističkami vzduchu? Jsem silná alergička na prach a už jsem o tom slyšela z více stran. Věřím, že by tohle můj problém aspoň částečně vyřešilo. Popř. jaké značky jsou kvalitní? Děkuji

Reakce:

Petla52  19.11.16 12:48
cisticka

Ahoj, vyborne cisticky vzduchu jsou od chytry-obchod. Tam si vyberes z velke nabidky a muzu potvrdit, jejich kvalitu. Jednu mame doma, protoze pritelkyne je taky alergicka na prach a od te doby se ji to o dost zlepsilo.

Miska981  20.11.16 13:21
čistička vzduchu

Koukala jsem se tam, ale moc se nevyznám v tom, která čistička je lepší a jak moc se čističky liší, pokud je tam např. vetší cenový skok. Mohl byste mi prosím poradit, pokud s tím máte nějakou větší zkušenost? Díky

Petla 52  26.11.16 15:57
cisticka

No treba my mame NK305 s wifi a nemuzeme si vubec stezovat. Je to tedka novinka a funguje skvele, takze pokud ti nevadi, utratit trosku vic penez do zdravi, tak urcite doporucuji tu. :)

Miska981  27.11.16 23:10
čistička vzduchu

A chci se ještě zeptat, jestli jste čističku kupoval přes internet? Pokud ano, nevíte, jestli se tam dá platit kartou? Děkuji za odpověď.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu