Cysta na vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kristyna x  16.10.12 19:36
cista vajecniku

Dobry den mam prasklou cistu ktera by mela odchazet ale me telo asi stavkuje a nikde nic bojim se zakroku a nemuzu si dovolit nejit vic jak den 2 do prace poradte…boli to? muzu jit pak hned do prace?

Reakce:

Majdalenka78
2 příspěvky 02.01.13 14:28
cystu na vaječníku

Dobry den chtěla jsem se zeptat, dneska mi doktor našel cystu na vaječníku je velká 54mm a úterý bych měla nastoupit do nemocníce na operací. Za jak dlouho bych mohla přijít do jiného stavu…

Majdalenka78
2 příspěvky 08.01.13 12:24

Dobry den včera jsem se dozvěděla že se stým marodi 1 až 2 měsíce. Mě hrozí taky operace cysty ale včera jsem to dostala tak snad to prasklo. Jinak držím palce.

Mirka1111  05.02.13 14:32
Cysta

Dobrý den,
minulý měsíc mi našli cystu 7cm*4cm, hned si mě nechali v nemocnici s tím, že půjdu na operaci, což jsem odmítla. Jela jsem domů po cestě jsem se zastavila pro jaterní čaj, B1 a koupila ještě gynex, po týdnu se mi cysta o 1cm zmenšila, následující týden ještě o 1cm a za čtrnáct dní po folikulární cystě ani památky, vstřebala se, doktor dnes nevěřícně kroutil hlavou. Těžko říct co s toho mi pomohlo, ale cysta je pryč, tak pokud někomu mé zkušenosti pomohou… :dance:

Veri96  12.06.13 21:36
Cysta a menses

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat za jak dlouho by mi mohla přijít menses? mám cystu na vaječníku 5×5cm a menses už nemám 6 dní :,( jsem z toho docela nervozní…na gynekologii mám jít až ve středu…předem děkuji za odpovědi :*

Váš příspěvek