Nález na děložním čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ludmila1955
2 příspěvky 28.10.10 12:20
čípek

dobrý den je mi 55let a měla jsem nález na čípku 20.10.2010 jsem

absolvovala odebrání kousku čípku na rozbor chodím pravidelně na kontroly a vždy jsem to měla vpořádku ptala jsem se jak jsem k tomu přišla a že je to s pohlavního styku což mne překvapilo nebot s manželem jsme měli sex snad před 3roky je to starší pán a už není ten zájem s nikým jiným jsem nebyla,lékař mi zdělil že se to muže ukázat i po 30letech proto se ptám zda je to možné či ne?neměla jsem ani žádné příznaky žádné krvácení ani bolesti, v přechodu jsem již 5až6let předem děkuji za odpověd s pozdravem ludmila

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 20.01.11 18:43
Rakovina děložního čípku

Vím že určitý druh rakoviny čehokoliv se může vrátit.Bohužel­.Proto chodíme na pravidelné kontroly.Ale pokud mohu radit najděte si na diskusi stránky o rakovině čípku ,tan didkutují ženy,které jí právě prožívají a nebo už nad ní vyhrály,Tam se dovíte víc.

channy  19.02.11 16:26
Rakovina dělož.čípku

Dobrý den,

mám nyní určenou diagnozu rakov.dělož.číp­ku,dlaždicobu­něčný karcinom,doktorka to na mě vychrlila a já jen ztvrdla........co dál,no co dál ,operace ,dr.pronesla vezmou Vám dělošku a tak se přiznám,že jsem z toho trochu dost mimo,objednala jsem se ještě k jednomu primáři,bohužel diag.se potvrdila ,ted si říkám co mě čeká.........­........jsem typ,který je v nemocnici v háji,totálně,a mám problémy s psychikou a tak si říkám,jestli je vždy nutné ozař.,či chemoterapie?

Váš příspěvek