Chudokrevnost, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kikinac  05.11.14 19:27
Chudokrevnost, nebo ne?

Dobrý den,
je mi teprv 17 let, ale mám hrozné potíže, které se odráží ve škole i při sportu.
Jsem neustále unavená… Přijdu ze školy a spím. Potom se probudím, jdu na trénink, najím se, osprchuju se a jdu zas spát až do rána a takhle to mám každý den. Nestíhám se vůbec učit, propadám asi ze čtyř předmětů na gymplu, protože když si vezmu nějaký sešit do ruky tak do hodiny zaručeně usnu. Při sportu jsem hrozně zmatená, stejně tak jako ve škole. Občas ani na trénink nejdu, protože se prostě cítím hrozně unavená, zpomalená. Vždycky když rychleji vstanu, udělá se mi černo před očima. Na podzim to je nejhorší, protože jakmile padne tma, padnu i já.
V obličeji jsem bledá, až na léto, kdy se opálím, ale v obličeji zas rychle vyblednu. Mám kruhy pod očima, řekla bych, že stále výraznější. Neustále studené ruce a nohy, spím kdykoliv a kdekoliv. Zavírají se mi víčka dokonce i při psaní zápisů o hodině.
Poprvé jsem o anémii zaslechla o hodině biologie, a tak jsem si hned o této nemoci něco vyhledala.
Dušností nevím jestli trpím. Mám zakřivené přepážky v nose, takže se mi špatně dýchá pořád.
Mohla by to být chudokrevnost, nebo prostě jenom moje hormony blázní?
Osobně jsem hodně trpěla s krví, respektive krvácením z nosu. Jednou mi tekla krev tři hodiny v kuse a vůbec nešla zastavit, sílilo to tak, že jsem krev plivala i pusou. Jinak se mi občas spouštěla tak na půl hodiny. Může to mít nějakou spojitost?
Děkuju za Vaše názory :)

Reakce:

EVATLA  10.12.14 01:13
odpověď na chudokrevnost

Pro kikinac:
Dobrý den,
s uvedenými příznaky utíkejte k lékaři na kontrolu krve. Ještě je potřeba zvážit, jak silnou menstruací trpíte - tů může problém ještě zhoršit!
Vím, o čem mluvím, trpěla jsem chudokrevností dlouho - stálá únava, zadýchávání při jakékoliv námaze, v noce nespavost, otékaly nohy apod. Opravdu není radno si s tím zahrávat.
Hodně štěstí při léčbě.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu