Chronická leukémie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alik46  13.11.11 16:49
Chronická leukémie

Vím, že plně se vyléčit nedá. Je tu někdo, komu pomohly nějaké přírodní preparáty si aspoň držet stav bez zhoršování. Já mám pocit, že všichni výrobci jen tahají z lidí peníze.

Reakce:

Urtica
17 příspěvků 11.12.11 23:38

Dobrý den, nemám se leukémií žádné zkušenosti,ale vím o případu, který byl podle doktorů beznadějný a došlo ke spontánnímu uzdravení…držím Vám palce.

Dr.House
622 příspěvků 12.12.11 20:46

povězte mi o tom případu…

Urtica
17 příspěvků 12.12.11 21:28

příliš o tom nevím - jedná se o vzdálenou příbuznou. Vím, že měla typ leukémie, který lékaři označili za nevyléčitelný - domnívám se, že šlo o stejný typ, který uvádí alik46…zkoušela všechno možné od medicíny až po léčitelství a uzdravila se…ale co jí nakonec pomohlo bohužel netuším…myslím, že to snad ani nebyl konkrétní doktor, či léčitel, prostě si tělo nějákým „zázrakem“ pomohlo samo.

Urtica
17 příspěvků 13.12.11 22:42

alik 46: Ona příbuzná měla rovněž „chronický typ“ (dnes jsem si vyzjistila) a vím, že jí lékaři řekli, že se to nedá vyléčit…jsou to jediné dvě věci, které vím, pokud existuje nějaké další členění - jsem mimo. Ale na tom nezáleží, opravdu si myslím, že je jedno o jaký typ přesně šlo, důležité je, že - a nechci aby to znělo jako příliš veliké klišé - vždycky je naděje. Nevěřím , že dr. House je doktor - protože i lékaři vědí, že v medicíně je všechno možné. Existují případy - a nejsou to výjimky - kdy jim prognóza nevyšla a došlo k uzdravení. Léčím se s jiným typem problémů než vy, ale za tu dobu co obcházím doktory, jsem zjistila jednu věc - klasická medicína je nesmírně omezená a lidi „škatulkující“ (lépe řečeno - se o to snažící). Vím, že jsem Vám asi příliš nepomohla… nicméně přeji Vám vše dobré a zejména sílu čelit hloupým řečem.

ANNA KOZLOVÁ  13.10.15 11:52
chronická leukémie

Byla bych velice ráda, kdyby se mi někdo ozval jak se dá alespoň zastavit leukémie chronická ve 4 stádiu…onemocně někdo velice blízký..chtěla bych pomoci, alespoň radou…výš je uvedený email…prosím o odpověď na můj email…díky mnohokrát… :srdce: :srdce:

Váš příspěvek