Zažívací problémy po jídle

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zoufáček  14.12.10 20:17
Chronická gastritida?

Ahoj,zhruba poslední měsíc se cejtim pořád najedená až přecpaná a to i když skoro nic nejim…A po jídle je mi často blbě,jako bych to nemohla strávit-říhám,je mi těžko,občas průjem…ale hlavně nemam vůbec chuť k jídlu i když cejtim,že bez jídla je mi blbě a nemam vůbec energii.Fakt mě to už dost štve,nemáte s tim někdo prosim zkušenost?

Reakce:

Bylinkářka
10 příspěvků 19.12.10 14:31
gastritida

Já mám zkušenosti s těmito problémy,ne na sobě,ale u manžela,dlouho měl potíže,které uvádíte,hubnul a odmítal jít k lékaři jako skoro každý mužský,po dlouhém přemlouvání šel a byl mu diagnostikován vřed.Proto neotálejte a navštivte vašeho lékaře,který vás pošle na vyšetření,nemusíte se ničeho bát,je to vyšetření nebolestivé.By­linkářka

Berrusenka  24.01.11 11:16

Dobrý den, i já jsem měla problémy se zažíváním, chodila na gastroskopie a na všemožný velice „příjemný“ věci. Pak jsem se ale rozhodla to zkusit jinak. Objevila jsem bylinkové přípravky a cca po dvou měsících užívání mám pokoj. Už mně nikdy žaludek ani střeva nebolely.
Hezký den
 Jana

soffule  08.02.11 19:42

mam uplne to samy .............­.dokonce jsem i hrozn zhubla …a vcera jsem i zvracela jakmile neco snim jsem hned plna po dvou soustecha najednou citim hrozny teplo kolem bricha a uz je mi blbe a hrozne blbe

Bylinkářka
10 příspěvků 09.02.11 09:23
zažívací obtíže

Sofule,nepíšete zda jste navštívila lékaře a podstoupila nějaké vyšetření.Tyto potíže mohou znamenat různé poruchy zažívacího traktu,žaludek,po­drážděný žlučník atd.Bylinky vám neublíží,ale v některých případech ani nepomohou,„nemám nic proti bylinkám“,ale v první řadě bych navštívila lékaře.Přeji brzské uzdravení.Bylin­kářka

vlastafu
1 příspěvek 12.02.11 23:07
už žádný problém se zažíváním

;-)ahojky ty samé problémy měl můj syn.Ale vše se srovnalo po týdnu užívání přírodního produktu,který mě nabídla sousedka jsem ráda protože s tím dosti trpěl .Klidně napiš ráda poradím. Vlasta.Fuciko­va@seznam.cz :potlesk:

Vladimír13  19.02.15 15:09

Zažívací potíže jsou způsobeny nedostatkem určitých minerálů a vitamínů v těle, často vyčerpaných stresem, bez nichž nefunguje dobře žaludeční protonová pumpa, která okyseluje obsah žaludku a tím umožňuje správné trávení. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů, máte v těle nedostatek a poradím, jak si je doplnit. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U zažívacích potíží je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Váš příspěvek