Chci ztloustnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lusie6  08.03.12 16:17
chci stloustnot

dobry den,je mi 24,merim 160cm,mam tri deti a vazim pouhych 42kg.prosim vas tedy o radu jak se da stloustnout.byla jsem na vysetreni a je vse v poradku i stitna zlaza.kojim,sice ne moc,ale kojim.ma predstava je alespon tech 10kg,nabrat.i memu pritelovi se to uz nelibi.nivite treba o nejacich lecich?moc vas prosim poradte,jsem opravdu uz z toho zoufala.predem vam mnohokrat vsem dekuji za vase rady.s pozdravem Lucie :mavam:

Reakce:

RB
47 příspěvků 13.03.12 14:34

Manžel začal hodně hubnout. Kupuji mu nutridrink - vysoce kalorický nápoj. Zatím nehubne a pomalu přibírá. Pije 2 denně, ale bohužel to není levná sranda.

lusie6  13.03.12 15:20
chci ztloustnout,dekuji za radu

juuu,dekuji za vasi radu,uz jste druha,co mi toto poradila,takze to asi opravdu zabira…muzuz se vas tedy zeptat??za jak dlouho to bylo na vazem muzi videt,ze nehubne daal a ze pribira na vaze??a kolik to tedy stoji??moc dekuji za vasi odpoved :mavam:

RB
47 příspěvků 14.03.12 11:26

Nejprve manžel zůstal stát na své váze a cca za 3 týdny začíná pomalu přibírat.Bohužel je to fakt drahé. Nutridrinky kupuji v lékárně Dr. Max, kde jsou nejlevnější - 6 ks v jednom balení za 226,– Kč. Pije 2 - 3 denně k normální stravě, takže cca 113,– Kč denně x 30 = cca 3400,– Kč. Taky mu vařím hodně kuřecího a hovězí, takže další peníze. Toto zajistí zvýšenou potřebu bílkovin, takže pokud přibírá, tak svaly a ne tuk. prostě mu sestavuji jídelníček jako vrcholovému sportovci a kulturistovi :) Sice teď vypadá, jak by ho pustili z Terezína, ale pomalu se zlepšuje. Taky hodně zeleniny a ovoce + se vrátil k dětské stravě (tvaroháčky atd.) Celkem mě jeho jídelníček stojí kolem 5-ti tisíc měsíčně. Taky mi v lékárně doporučili pivovarské kvasnice, ale to mu zatím nedělá dobře ve střevech. Každý ale může reagovat jinak.

lusie6  14.03.12 13:03

dekuji,uz jsem koukala na netu,kolik stoji ten nutridrink a ted jste mi napsala,kolik to vychazi mesicne,no??tak to je opravdu draha zalezitost :cert: tak to zacina tedy docela rychle pusobit,kdyz cca mesic to zacne byt znat,takze za ty koruny,to mozna i jde.no,budu se taky muset zeptat v lekarne,zda to mohu,protoze stale kojim a kdyz ne,tak prestanu,mali uz je pres rok,takze uz bych mohla :lol: ty pivovarske kvasnice B12,jsem taky uzivala,ale nepribrala jsem ani 1dkg,takze to rovnou vynechte,proto je to asi i tak levne,protoze to nezabira…a musim mit tedy i lepsi jidelnicek nez do posud??kdyz budu uzivat ten nutridrink??dekuji za vase rady :mavam:

RB
47 příspěvků 14.03.12 13:59

Nutridrink je vysocekalorická tekutá strava. Takže jídelníček asi upravovat nemusíte, pokud nežijete jako já na 3 rohlících denně. Nutridrink vám dodá hodně kalorií a bílkovin v malém tekutém balení. Doporučuji si pořádně přečíst informace o nutridrinku a možná, že lze vyčíst informace ohledně kojení. Tento přípravek berou lidi např. po rakovině, problémy se žaludkem atd, kdy nemohou jíst normální stravu. Taky jíst hodně fazolí, kuřecího masa, tvarohy a nepočítejte kalorie. Na druhou stranu, jste v očích ostatních šťastná žena :)
Zkuste si najít na netu informace o bílkovinách a dalších prostředků v prášku, které jdou na svalovou hmotu. Ale pozor, něco přírodního ať do sebe nedostanete anabolika nebo další binec, který do sebe rvou kulturisti.

lusie6  14.03.12 15:16

dekuji tedy za vase rady,urcite ted budu hledat na netu,to co jste mi poradila,take zajdu k doktorovi a zeptam se na ten nutridrink,co a jak…pak tedy zase neco pisnu,nebo kdyz vy budete tak hodna,tak kdyz zjistite neco novyho,tak se podelte o vasi radu :D predem vam ale stejne moc dekuji…

tweety234
3 příspěvky 12.06.12 10:39
Lusie 6-přibýrání

Dobrý den. patřím mezi ty nešťastlivce co špatně přibýrají, měřím 168 cm a mývala jsem 58 kg což bylo dobré, jenomže pak přišla operace a zhubla jsem na 45 kg..10let jsem neořibrala ani deko, navíc jsem po opecari trpěla průjmy takže přibrat žádná sranda, nyní jsem si našla nutriční poradkyni která mi sestavila jídelníček speciálně pro moji potřebu, říkám druhá Cajthamlová :-D aza 2 měsíce jsem přibrala 3 kila, bylo to sice náročné ale přibrala, jinak nutridrinky jsou doplnkovou stravou takže nemusí nutridrinky být pouze hlavní stravou, můžete normálně jíst a ktomu třeba přidat pouze jeden nutri drink denně a pokud si najdete terapeutku která má smlouvu s pojištovnou tak vám nutridrinky dají na lékařský předpis a je to levnější, já mám teda soukromou a vím kam jít si drinky napsat, sice si připlácím za péči, ale je to jiná ochota a komunikace…

Lusie6  30.06.12 22:43
Mam zajem o vase nutridrinky

Dobry den, mela bych zajem o nutridrink…kolik jich tedy mate??napiste mi moc dekuji :mavam:

emilka11  05.05.13 21:15
Nutridrinky levně

Dám Vám kontakt na paní, která má levnější nutridrinky. Kupuji je nemocné matce,
není schopná jíst normální stravu azde je vše ob saženo. Sladké ráda nemá, ale Neutrální příchuť pije a já také. :mavam:

petrnaku
3 příspěvky 28.05.13 13:34

Hh mekáč jasná volba. :lol:

Evík00  31.07.13 15:26
Nutridrinky na předpis

Jen chci pomoct ohledně Nutridrinků na předpis, sama je užívám, ale nedostala jsem předpis, protože jsou u toho kritéria, kdy je mohou lékaři předepsat. Jako první kritérium je BMI pod 17, což v případě Lusie6 splňuje v pohodě a další podmínkou je celková bílkovina v krvi myslím a ještě proteiny v krvi musí být jinak než v normě. Nicméně pokud splňujete aspoň jednu podmínku, máte nárok na to si to nechat předepsat. Snad vám pomůže tento příspěvek.

Petulis  18.01.14 20:25

Emilka11-Nutridrinky levně: Dobrý den, měla bych také zájem o levnější nutridrinky, šlo by to?

Aniča chce přibrat  22.11.14 14:39

Ahoj potřebovala bych pomoct přibrat je mi 20 jsem baculatá, obtloustlá mam velké faldy ale chci být hodně tlustá to je muj sen už od dětství být tlustá. tet sotva projdu dveřma mam velké břich když ležím na postely nevydim na televizi. chci abych neprošla dveřma

kikili  03.04.15 09:59
kdo chce být tlustý aby neprošel dveřmi.

Stačí jis jenom…celý pytkík cukrovích bombonu,10 lízatek jednou dýdně a hodne moc moc cukru to někdy pomáhá :D :D :D :D skusteto a uvidíte možná to pomuze. :nevim: to bych doporučila tomu kdo napsal, Anička chce přibrat. tak hodně štěstí. :palec:

pavlinastibrova
10 příspěvků 03.04.15 15:47

Zkuste opravdu ten nutridrink, je to dobrá, ale ne levná záležitost.

zajlenka  20.04.15 18:06

Dobrý den,

kdo by měl zájem o analýzu těla zdarma napište mi prosím na mail lenka. zaj@seznam.cz, probereme spolu výsledky a následné poradenství. Možnost vyzkoušení produktů zdravého jídla za 250 Kč (omezeno počtem zájemců). 100% funkční bez chemie a podobných hnusů. at jiz hubnutí nebo přibírání, prostě zdraví.

Krásný den Lenka

kikili  16.06.15 14:17

Nebo se přenést do pohádky perníková chalupka a úplně všechno snís :D aneb.
každý den k snídani obrovsé porce a žádnou zeleninu a ovoce, k obědu obrovské porce, k svačině velké porce, k večeři velké porse, než si vičistíme zuby nějakou čokoládu. :) to by mělo pomoci ztloustnout.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu