Červené fleky při stresu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kouda005  09.08.11 14:55
Červené fleky při stresu

ahoj,při velkém stresu se mi na krku a na dekoltě utvoří červené ohraničené skvrny, které jsou hodně vidět,jelikož mám světlou pokožku a bloňdaté vlasy. Ty fleky jsou třeba velikosti 2×5 mm. Hodně mě to štve, protože se na mě pak každej dívá jak na idiota,ptají se jestli jsem na něco alergická-to ale nejsem. Při stresu se tvoří i bratrovi-takže to máme asi poděděný. Neví někdo, proč se to dělá, co tělu chybí a jak se toho zbavit?Děkuji

Reakce:

kouda005  09.08.11 15:01

Opravuji ty fleky jsou veliké třeba 2×5 cm…

Vera0507
1 příspěvek 09.08.11 17:10

Ahoj, tak to by mě taky zajímalo. Mám to samé (mamka taky) a příznaky jsou podobné. Při stresu a občas i po jedné skleničce vína…

MikeL
2 příspěvky 14.08.11 22:44
?

Podle mě je to Urticarie Cholinergica. Mě se tvoří nejčastěji na zádech když jdu z chladnějšího prostředí do teplejšího…pomáhá mi B complex.
A nesvědí vás to? Protože mě třeba jo…Tato kopřivka nevzniká na imunologickém podkladě ale při zvýšené cholinergní aktivaci :-D

Lukabouh  02.12.13 16:51
Choligerni kopřivka

Zdravičko, lidi. Popiši vam to zjednodušene. Je to choligerni kopřivka vznika při vstupu z chladneho do tepleho prostředi a naopak. Další příčinou je stres. Pokud se stresujete častěji například ve škole. Tak to neni dobre pro vaše tělo. Přičinou muže byt nedostatečne soustředění a učení. Takže se začte lidi učit a vzdělávat, at minimalizujete stres. Dobrym připravkem je histaminika, zajděte si ke kožni, ta by vam je měla předepsat. Jsou tou latky, ktere pusobi jako antibiotiku. Pouze na lekařsky předpis. Začalo mi to dělat asi V unoru roku 2013 a potrvava to do dneška vpodstatě se s tim stale nemohu smiřit, ale můžu vam poradit co máte dělat. Určitě si myslim, že hlavní příčina je nadváha, nemam s tim zkušenosti, ale začnu na tom pracovat a uvidime. Kdyžtak mi napište na email: lukabouh@seznam.cz Seznamim a rad pomohu čim vice o tom budeme vědět tim lépe. Jinak žádný lék na tu cholinergni kopřivku neexistuje. Zapomněl jsem snad na jednu věc jak to vznika jednoduše. Tu hlavni reakci vyvolava Histamin. Tim padem pokud se zvyši tlukot srdce zapotite se zčervenate, začne se uvolnovat Histamin a ten zkusobuje tu reakci, ktera se muže objevit na břiše ramenou, rukach, krku, nohou jen na měkkych častech kuže. Je zajimave, že se vše objevuje ve spodni časti takže od loktu po cele měkké dráze, nezasahuje to do chloupku… Pro více informaci mi napište na email. Jsem snad Skoro jako doktor, ikdyž dělam do elektroniky. Tak se nebojte a napište rad poradííííííím :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :) :) :) :) :) :) :) :) :)

zdennule  22.03.15 20:27
fleky na obliceji a dekolte

Prosim o radu po porodu dcery jsem pribrala a zacala mit problemy se stitnou zlazou a pri stresu nebo po vypyti male sklenky vina se mi delaji na dekolte a obkliceji cervene fleky. A take z prechodu ze zimy do tepla otravuje me to hrozne neni na to naky lek nebo masticka?

jitkabulova
10 příspěvků 31.03.15 11:04

Pomůže kožní :)

Váš příspěvek