Červené fleky na kůži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FifinaOfina
16 příspěvků 13.03.12 17:54
Červené fleky jako cucfleky

Chci se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost, nebo jestli náhodou někdo nebude vědět… Dělají se mi na různých místech červené fleky, vypadají jako cucfleky a časem ještě více rudnou. Nejdřív to bylo na hřbetě ruky, myslela jsem si,že je to od nějákého saponátu, nevěnovala jsem tomu pozornost. Pak se mi udělal dašlí na kotníku a dneska hned 2, jeden na břiše a druhý na stehně. Nesvědí a jsou o velikosti koruny.A objevily se v rozmezí 2 měsíců…

Reakce:

15akinoreV  13.03.12 18:15

FifinaOfina
Podle mě by to měl být atopický ekzém,ale ten svědí a je suchý…Zkuste to mazat nějakým masnějším krémem třeba to pomůže …

aleluja  13.03.12 19:20

no jeslti to vypadá jako cucflek..tak to můžou být petechie - hematomy…možná si nech udělat krevní obraz..nemusí,ale může to být vážné..

FifinaOfina
16 příspěvků 13.03.12 19:50

Hm…Vzhledem k tomu že mám neustále nějáké zdrav. potíže tak krevní obraz mi byl dělán posledně v prosinci a tam vše dobré. Ledaže by se za tu dobu něco změnilo…Asi bude nejlepší jít s tím k Dr.

FifinaOfina
16 příspěvků 13.03.12 20:03

Aleluja-teď jsem si to progooglovala a docela mě to vyděsilo… 8o Kokala jsem na foto a ty moje cucfleky vypadají vcelku jinak. A ten na kotníku mě začal svědit…No uvidíme.

Váš příspěvek