Černý kašel trvající 2 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucianka.31  20.02.13 14:06
Černý kašel už 2 měsíce

Jsme od prvního týdne v prosinci s dětmi( 5, 15 )nemocní. Všichni jsme astmatici a užíváme léky, přesněji dýchadla…Nekonečně kašleme a dusíme se, zajíkáme se, že se nemůžeme nadechnout. V noci je stav mnohem horší. Ventolin jsme si začali dávat trochu častěji hlavně v noci, protože bychom jinak kašel neutlumili. Pediatr píše dětem jedno antibiotika za druhým. Děti se chvílema lepší. Pak mladší 5letý onemocněl angínou a sotva se začal uzdravvat, znovu jsme přešli do toho našeho „kašlacího režimu“ Na začátku prosince to nebylo tak hrozné a nabyli jsme ve stavu v jakém se nacházíme ted. Dáviví kašel nás zničí, je to pořád horší. Jsme unaveni, vysílení, bolí nás z kašle hlava…Já už jezdím do jiného města na plicní vyšetření, kde jsem podstoupila bronchoskopii a zítra snad už mi udělají i odběr na černý kašel, který se před týdnem ztratil :( Potřbuje už vážně pomoc. Obracím se tedy i sem. Protože mám pocit, že nám zatím nikdo nijak nepomohl a o svoje děti mám strach.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek