Pocení nohou u žen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Usměváček  16.08.10 14:16
Celoživotní pocení nohou

Dobrý den všem,chtěla bych se zeptat,zda by mi někdo dokázal pomoci od celoživotního pocení nohou.Co si jako malá holka pamatuji,tak od té doby musím stále nosit na nohou ponožky.Pak mám suché nohy i ruce.Jen si,ale ponožky sendám,mám zaručeně do pěti minut nohy propocené,jsou na nich i viditelné kapky potu no a ruce mám mokré tak,že nemohu ruku nikomu podat.V noci mám nohy i ruce suché,ale jen se probudím,nastává stejná situace,jakou jsem již popsala.Trápí mě to celý život :cry: ,nemohla jsem nosit sukně a krásné botičky,léto přežívám v kraťasích,do­plněné sportovní obuví a PONOŽKAMA.Co jsem,ale změnila zaměstnání,pot­řebovala bych chodit naboso.Poradíte mi někdo PROSÍM?Tento stav trvá již 50 let.

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 18.08.10 12:28
Pocení nohou

Pocení nohou je někdy velmi nepříjemné .Proto je několik způsobů jak na to.
1:koupele (večer )
v teplém čaji z ořešákového listí
2:také večer,koprle z nálevu přesličky rolní a k tomu pít 3 šálky čaje z přesličky. Na koupele bylinu můžete použít 2×,na čaj,pokaždé čerstvou.
3:v drogerii mají plné regály mazadel a pudrů proti pocení.nohou
4:lze potřít nihy mokrým kamencem co používalí muži,když se říznou při holení žiletkou.
5:deodoranty určené přímo na nohy
A nakonec,zřejmně Vám ušlo na stánkách pro ženy že Je na obzoru móda ponožek i do sandálů a lodiček,v tom případě máte šanci.A v pun­čochovém zboží
prodánají návlečky,které když vezmete do plných střevícu(lodičky atp) nejsou vidět,
Přeji Vám ať už si vyberete cokoliv,aby to pomohlo.Hezký den.

Usměváček  18.08.10 13:58
Poděkování

Dobrý den Bábino,děkuji moc za rady,které jste mi napsala,určitě použiji.Ještě bych měla doplnit,že nemohu nosit silonky ani hodně umělé ponožky.A co se týká různých přípravků v drogeriích,tak ty jsem používala v dávných dobách a nepomohlo mi nic.Je,ale pravda,že jsem tyto přípravky,již nikdy od té doby nepoužila a přitom dnešní moderní doba možná již umí pomoci.Proto moc děkuji za připomenutí i rady.Hezký den Vám přeji. :-)

Bábina
1450 příspěvků 18.08.10 14:32
pocení nohou

Jsem ráda,že jsem mohla alespon poradit,jinak jsou další nákladné metody,třeba ošetření lasere potních bněk,ale já osobně bych začala tím co nebolí a moc nestojí.Bržím pal­ce.

Usměváček  18.08.10 16:39
Pocení nohou

Ještě jednou Bábino moc děkuji.Je to běh na dlouhou trať,ale dám vědět co a za jak dlouho zabralo.Příjemný den :-)

Bábina
1450 příspěvků 18.08.10 17:22
Pocení nohou

Držím Vám palce a víte kde mně hledat.Budu ještě pátrat v moudrých knihách,třeba ještě něco objevím.Zatím užívejte zbytek léta a pusťte z hlavy problémy.Opravdu jukněte na stránky pro ženy a vyhledejte si,že opravdu největší módní směr jsou ponožky do sandálů a lodiček,No já nevím,Ale byla by jste, když by nic nezabralo alespoň suer moderní hvězda.Máte krásný nick,tak to usměváčku berte s nadhledem.Ale uvidíte ,že to zvládnem Zdravím Bábina osobně

Usměváček  20.08.10 12:24
Pocení nohou

Krásný den Bábino,moc Vám děkuji za rady i podporu,kterou mi dáváte ve svém příspěvku.I já Vám přeji krásé léto i když se nám již velice rychle krátí,ale i slunečný podzim není zase tak špatný. :-) Tak mějte hezký den,loučí se Usměváček

Bábina
1450 příspěvků 20.08.10 13:35
Pocení nohou

Děkuji za pěkné přání, a víte,že barevný slunečý podzim,to čemu se říká babí léto mám neraději.?Tak si ho užijme,co říkáte.Přeju hodně zdraví a cokoliv budete potřebovat(mimo peněz ty se mně nedrží)tak se ozvěte,co budu vědět ráda pomohu.

Usměváček  20.08.10 14:51
Poděkování

I já Vám Bábino přeji krásné babí léto,které,jak říkáte si pěkně užijeme. :potlesk: Potřebujeme k tomu zdravíčko a tak i já Vám přeji HODNĚ ZDRAVÍ a co se týká peněz,taky se mě nikdy nedrží i když mám vždy od Vánoc plnou peněženku šupin :lol: Tak všechno dobré a hezký den.

Bábina
1450 příspěvků 20.08.10 15:55
pocení nohou

Užijen si babího léta,užijem si deštivého podzimu i studené zimy.Je dobré užívat si života ,ať už v ponožkách nebo bez.A ty vánoční šupiny se dávají pod práh vstupních dveří.To aby ukazovaly cestu penízkům hezky domů.

Usměváček  20.08.10 16:59
Reakce

To jsem vážně nevěděla.Moje babička je vždy nosila v peněžence u drobných mincí,každý rok mi je ukazovala a učila mě,že až budu mít svou vlastní peněženku,musím si do ní každý rok šupinky dávat,aby se mě držel každý penízek......jó to už je dávno.Letos je tedy na Vaší radu dám pod práh.Kéž by to zabralo :lol: Přeji Vám , ať je pro Vás každý den šťastný a veselý.Loučí se Usměváček

Bábina
1450 příspěvků 20.08.10 17:13
Pocení nohou

Přeji Vám hodně zdraví a štěstí v životě.

hanka1973
2 příspěvky 03.08.11 00:02
Iontoforéza

Holky, ono je sice pěkný to řešit aktuálními trendy, ale bohužel se často můžete dostat do situace, kdy se toho pocení potřebujete opravdu nadobro zbavit. Mě funguje na nohy skvěle zařízení jménem Electro antiperspirant, zkoušela jsem speciální deodoranty, driclor, excipial, ale ty fungovali jen na podpaží, definitivně mi to vyřešil až ten electro antiperspirant, od tý doby mám svatej klid a dost se mi zvedlo seběvědomí :roll:

hanka1973
2 příspěvky 03.08.11 00:02
iontoforéza na nohy

Holky, ono je sice pěkný to řešit aktuálními trendy, ale bohužel se často můžete dostat do situace, kdy se toho pocení potřebujete opravdu nadobro zbavit. Mě funguje na nohy skvěle zařízení jménem Electro antiperspirant, zkoušela jsem speciální deodoranty, driclor, excipial, ale ty fungovali jen na podpaží, definitivně mi to vyřešil až ten electro antiperspirant, od tý doby mám svatej klid a dost se mi zvedlo seběvědomí :roll:

Stanislava24
72 příspěvků 04.08.11 14:54

Mno teda, co tak nějak já vím, tak pocení nohou má svůj význam a to ten, že přes nohy a pot se odplavují toxíny z těla ven. Nevím, jak to je teda u rukou, ale možná by pomohlo se podívat na nějaké rady od Bábiny, kde se mluví o detoxikaci organismu. Nevím, spíš jen střílím od boku, ale přijde mi, že zdravá životospráva + detoxikace = míň toxínů v těla = menší potřeba těla je odplavovat… Mě se teda od malička potí nohy hodně a mé dceři taky. Ale teda, u nás je to i přes ponožky, v kterémkoliv období…Ale pořád si říkám, že když budu mít spocené smradlavé nohy, budu aspoň zdravá :mrgreen: Nebo co zkusit vyhledat někoho, kdo se zabývá akupunkturou, případně akupresurou? Možná to pocení má opravdu nějaký vnitřní důvod, který kým se neodstraní, neodstraní se i následek..Nevím, antiperspiranty a jiné podobné záležitosti mi přijdou jen jako dočasné řešení, ale chápu, že v těchto situacích je to vždy lepší než nic…

Katkasok
1 příspěvek 14.09.11 00:59
Iontoforéza Electro Antiperspirant

Hanko, mockrát ti děkuji, že jsi tu zmínila Electro Antiperspirant. Díky tobě a Electro Antiperspirantu se už nepotím a jsem v klidu :-) Doporučuji dál :-)

ráďa27  06.12.11 22:11
Zpocená nohy

ani nevíte jak ste mi děvčata pomohli, já měla celej život splavený ruce i nohy jak blázen a s tim elektro antiperspirantem jako když utne, děkuju za radu :hug:

ráďa27  06.12.11 22:11
Zpocená nohy

ani nevíte jak ste mi děvčata pomohli, já měla celej život splavený ruce i nohy jak blázen a s tim elektro antiperspirantem jako když utne, děkuju za radu :hug:

jitezka
2 příspěvky 19.09.12 12:30
Velmi pomáhá

Můj muž má stejný problém a to ještě spojený samozřejmě i s nepříjemným zápachem.
Někde jsem se dočetla o „koupeli proti pocení noh“ -
Na 2 litry vody 4 -6 lžic sušené šalvěje lékařské, vylouhovat přes noc nebo alespoň 2hodiny. Večer si k TV dát do lavóru s výluhem nožky a tak to zopakovat několik dní dle potřeby. Už po 3 dnech je znát změna! Zopakovat si to tak můžete kdykoliv ;)

Bambule99  13.01.14 20:17

My to máme oba i s mužem, potili se nám velmi nohy a pak strašně smrděli… Trpíme oba hyperhidrózou a tam lázně ani alternativní řešení nepomáhají. Já jsem zkoušela botox, on různé spreje, ale řeknu vám, z toho citronového smradu mě někdy bolela více hlava jak z toho klasického smradu… Nakonec mi kolegyně v práci půjčila electro antiperspirant a ten nám až zázračně pomohl. Hned jsme to s manželem vzali na splátky a nyní žijeme v suchu a bez smradu, dalo by se říct že život… doporučuji všem :palec:

SkaMi1  10.05.16 07:22
Antipe

Na tento problém vyzkoušela všechno možný, až jsem nakonec skončila u iontoforézy Antipe. A s ní skončil i problém s pocením.

Bejby.tk  17.06.16 06:53
Antipe

Antipe je jedničkou na problémy s pocením. Teda aspoň pro mě ano. Moc mi pomohla. Díky ní jsem se zbavil nepříjemného pocení.

Váš příspěvek