Častá stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Inkognito  13.06.11 16:22
Častá stolice

Dobrý den, poslední čtvrt rok trpím pro mně dost závažným problémem. Chodím poměrně dost často na wc, myslím jako na velkou. Zhruba 5× za den. Jím poměrně zdravě, myslela jsem, že mám třeba jen nějakou chřipku a že se to přežene, ale problémy přetrvávají. Měla bych si zajít na nějaké vyšetření? Děkuji za odpověď.

Reakce:

petulik2204
4 příspěvky 09.08.11 11:00
také tak:-(

ahoj, já jdu skoro po každém větším jídle a mám to od doby kdy mi „vyndali“ žlučník. jsem drobnější postavy. střeva mám v pořádku, myslím že to nic není, ale raději se poraď s doktorem.

Martinanova  09.08.11 14:08
čajík na prujem

Dobrý den, měla jsem ten samí problém, ale známá léčitelka mi poradila čajík na prujem,argumen­tovala jsem, že prujem nemam ale ona řekla at si sezenu caj na prujem a at je vněm hlavně nátržník, ovoce borůvky,máta,heř­mánek, mochna husí. Chvíli jsem hledala na internetu a našla jsem tenhle. Začal mi pomáhat dosti rychle, pila jsem ho asi dva měsíce a pak jsme to vysadila a obtíže se nevratili, dost mi to pomohlo. Mě pomohl tento a kamarádce zas jiný čaj zeptám se jí jaký a napíši:)

Ivetasek1  31.07.16 15:49

Doporučuji po ránu Psylium dvě čajové lžičky do dvou deci vlažné vody, zapít ještě jednou dvěma deci vody a budete mít pokoj, je to doslova zázrak. Konečně zase žiju normálně, přeji ať to pomůže. :D :lol: :P

Par Excellance  31.07.16 22:07

Ja chodim kadit cely den nepretrzite, prestal jsem kvuli tomu snidat, vzdycky kdyz poranu pozru neco vic nez vzduch omasteny vetrem, znamena to pro me ca. 20 minut nepretrziteho bolestiveho tlaceni, po kterem se tak zpotim, ze se musim osprchovat. Nemuzu kvuli tomu chodit pozde do prace, takze jsem prestal snidat a kafe nebo snidani si davam az v praci. Po obede jdu vetsinou kadit taky. Ritual se opakuje - bolestive tlaceni s potem a tlakem 180/120. Po prichodu z prace kadim zas - stejny scenar a pak po veceri kadim jeste nekolikrat, dostanu se kvuli tomu do postele kolem 23h, nekdy me to i budi. Zkousel jsem diety, klystyry, atd - doktor ale rikal, ze to je psychosomaticke, ze jsem proste nervak. Navic posranej :mavam:

Ivetasek1  01.08.16 11:06

Dobrý den zkuste to Psylium, musite každý den hned rano a pokud se stolice nezlepší, tak ještě dvě lžičky do dvou deci i večer. Hlavně zapít ješ jednou dvěma deci vody. Budete mít stolici tak max. dvakrát denně. Držim palce…
:)

Váš příspěvek