Čas pro nutričního terapeuta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anietka  08.09.12 19:16
Čas pro odborníka

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Už od narození jsme byla drobnější než všichni ostatní. V poslední době mě to ale vadí víc než kdy zdřív - změnila jsem zaměstnání a tam se na mě dívají jako na anorektičku, která má nějaký problém. Já jím a pořád se mi nedaří přibrat ani deko :( Začínám být z toho vážně zoufalá. Myslíte, že by mě pomohl nějaký odborník? Na internetu jsem četla o nutričních poradcích, mylsíte, že by to k něčemu bylo? Budu ráda za každý názor. Aneta

Reakce:

kmotra
114 příspěvků 08.09.12 19:41
Netuším,

Jak vypadáte. Potřebujete přibrat vy, protože jste o tom přesvědčená, nebo kvůli jiným? Nebo jinak, co vám říká partner, děti, rodina?

Anietka  09.09.12 13:16

Při výšce cca 175cm vážím 48-50kg. Sama jsem si na sebe už zvykla, ikdyž se mi nelíbí, že mi lezou klíční kosti, pánev atd. ale prostě to tak mám odjakživa, tak mi to už tak nepříjde. Ale strašně mě ubijí, jak se na mě lidi dívají :( určitě bych se cítila lépe, kdybych třeba těch 5 kilo přibrala.

LennaJ  15.09.12 14:23

Chápu, jak se asi cítíte, když se na vás lidé dívají jak na anorektičku. Já když jsme měla po porodu, tak se na mě lidi zase dívali jak na chodícího vepře.
Každopádně abych se k tomu dostala - dřív jsem si myslela, že tady ti poradci jsou od toho, aby z lidí akorát tahali peníze a je to v podstatě k ničemu. Ale přítel mě donutil a zařídil mi konzultaci s jednou slečnou terapeutkou, ke které jsem potom sama DOBROVOLNĚ začala chodit a kilečka šla dolů. Sice pomalu, ale zato zdravě a už s emi nevrátily.

Anietka  16.09.12 14:48

A myslíte, že můžou tedy pomoc i s podváhou? Protože vždy jsem setkala pouze s tím, že by tam chodili lidé s nadváhou. A kam jste chodila?

Anietka  19.09.12 18:24

Děkuji vám mnohokrát. Jsem sice 35km od Brna, ale jezdívám tak poměrně hodně často za sestrou, takže bych se tam eventuáně stavit mohla. :potlesk:

LennaJ  21.09.12 17:46

Nemáte vůbec zač. :mavam:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu