Candida - dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mi89  06.11.14 22:09
candida - dieta

Dobry den. Chci poprosit o rady a zkusenosti. Mam rozmnozene houby ve strevech a tak se toho snazim zbavit. Po dukladnem hledani na netu jsem nenasla nic ucinejsiho nez hlavne drzet jakousi dietu. Ovsem to clovek nemuze jist skoro nic. Vynechat cukr problem az tak neni, ale zbytek… Pecivo z bile mouky, ostatni pecivo taky nesmi protoze je tam drozdi, normalni ryze, testoviny… Brambory omezene. Mlecne vyrobky, sladke ovoce.. Takze co mam vlastne jist? Nejvetsi problem je to pecivo.. Denne jim bezlaktozove mleko s ovesnymi vlockami, kousek kureciho nebo meletu se zeleninou a takove ty platky chlebove co se zda ze clovek kouse do polystyrenu, kukuricne lupinky a to je tak nejak vse. Strasne mi chybi pecivo. Cim ho nahradit? Nebo co jist? Prosim kdo ma zkusenosti s candidou, dietou a hlavne vylecenim poradte moc prosim.. Diky te zdrave diete jsem uz pekne zhubla coz zrovna ja vubec nepotrebuju. Pri svych 168cm se ted pohybuju okolo 47kg max 48, potrebuju nabrat a ne ubirat… Moc dekuji za rady!…

Reakce:

LuMirkov  31.12.14 01:23

Ahoj, s dietou ti moc neporadím, ale napadla mě trochu alternativa na to tvoje onemocnění…často jsem trpěla candidozou. Měla jsem to snad každý měsíc. Už jsem si říkala, že snad budu muset vyměnit partnera, jestli není náhodou problém v tom, že si nesedíme. Jendou jsem byla za svoji masérkou, která dělá také takové to „odbolkování“ problémů a poradila mi výtažky z oregána, přímo výrobek fin candisim (darecky-z-evropy.cz/pro-zdravi/fin-candimis) Je to prý dobré na zklidnění trávení a proti plísním a kvasinkám. Tak zkus to. třeba pomůže :)

Váš příspěvek