Čaj pro podporu myšlení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arraver  12.07.11 19:11
Čaj pro podporu myšlení ?

Zdravim. Zabývám se pár projekty a chtěl bych podpořit svoji mozkovou aktivitu k důraznějšímu myšlení. Resp. chci zvýšit svoji mozkovou aktivitu nějakou přírodní cestou a to nejlépe čajem.

Nejde tolik o soustředěnost, s tou takové problémy nemám, ale když už se dostanu do perfektně soustředěného stavu tak abych měl možnost myšlenkami nahlédnout někam interněji, abych měl lepší přístup k obrazutvornosti a novým nápadům. Kdybych to mohl říct lajcky co mám na mysli a ještě k tomu v takovém nereélném znění tak bych byl nejraději, kdyby člověk pomocí čaje mohl využít o trochu větší kapacitu mozku.

Tyto kapacity se projevují při jistých drogách, ty však užívat v žádném případě nechci.

Přemýšlím o nějakých indiánech, ceylonech či něčem takovým co má už nějaké zázemí.

Nevíte alespoň o nějakém podobném čaji? Nevyznám se vnich prosím o nějaké názvy, typy…

budu vděčný za každou radu

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 15.07.11 15:38

ééé..je to moc dlouhé, nešlo by to zkrátit? píši jen proto abych byl první…jinak mě ty pindy tety mindy co tu píšete moc nezajímají…

Ondřejj  15.07.11 16:49

to Dr.House: proboha co Vy jste a člověka?
Nyní máte 432 příspěvků, jsou stejně tak pitomé?

Jarda

LiborB
24 příspěvků 24.07.11 22:32

Pomůže meditace a vypnutí myšlenek. Když člověk vypne myšlenky, začnou k němu přicházet nádherné inspirativní náměty.

Zdraví Libor

cuco  25.07.11 16:24

podle mě nic takovýho neexistuje. Opravdu účinné látky jsou v podstatě všechny zakázaný a takové věci jako třeba Ginko biloba, ženšen a podobný „zázraky“ jsou v podstatě k ničemu a vůbec se nedají srovnat s ilegálem. (Jestli piješ normální čaj, tak víš, jak funguje a zkus si načíst nějakou stránku věnovanou třeba zelenýmu čaji, budeš mít pocit, že to musí být nějaký zázrak).
Možná ještě zkus legální Piracetam, berou to studenti a senioři, zlepšuje to kognitivní funkce, ale není přírodní a v podstatě taky žádný extra účinky jsem nepozoroval.

Nejlepší je pořádně si odpočinout, vyspat se a dobře najíst.

alimdul  16.09.11 01:58
Mudra jóga

Mudra jóga, KimDa Silva, 1.+2. díl. Jde o pozice prstů a dobu jejich držení vč. pauz.
Funguje to velmi výrazně. Je tam i kap. na myšleníé, vybavování si, integraci mozku, na tlumočení atp.
Zdravím a přeju úspěch. L.Vrá., Brno

sekal  02.01.14 13:43
diochi

Čaje a další produkty od Diochi. Používám některé.

Váš příspěvek