Bypass žaludku - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sardalova
2 příspěvky 17.01.11 22:27
bypass žaludku

Je mi 47let, jsem obézní a byl mi nabídnut bypass žaludku, po tomto zákroku bych měla zhubnout, zbavit se diabetu, steatozy jater a vysokého krevního tlaku. Prosím o zkušenosti ostatních, kteří tento zákrok mají za sebou. Díky za zkušenosti. :lol: 8-o :roll: :potlesk: Sardalova

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 18.01.11 13:35

skvělý a který pitomec vám toto natlouk do hlavy?…
jediné co tak možná tak zhubnete nic víc, diabetes neboli cukrovka - to je nemoc nevyléčitelná, kord ve vašem věku…steatosa jater se dá vylečit i bez bypassu a hypertenze neboli vysoký krevní tlak - tak toho se taky nezbavíte bypassem žaludku, ten kdo vám tím okouzlil hlavu vás pěkně dostal…nechte si udělat bypass - ale jen po něm zhubnete - chirurgicky..

sardalova
2 příspěvky 18.01.11 16:52

Měla jsem z té doktorky ten samy pocit, že je to poze reklamní trik a nešlo mi to logicky do hlavy. Nejsem doktor, ale připadá mi to padlé na hlavu a z jejich reklamního letáku to také vyplývá, že je to jiná forma bandáže žaludku. Díky za názor Peťa

Dr.House
622 příspěvků 18.01.11 18:54

no, letáky jsou od toho aby pozdrřeli a nachytali co nejvíc hlupáků…nic proti..

ona se udělá bandáž žaludku - je tam určité procento komplikací, a hlavně nezhubnete hned, budete na dietách do konce života…ale vysoký TK, steatosu a diabetes mellitus vám to opravdu nevyléčí..

sukovka  24.05.11 09:16
bypass

Dobrý den jsem asi 1,5 roku po operaci „bypass žaludku“ před operací jsem měla vysoký krevní tlak a cukrovku. Dnes mám dole 42 kg, cukrovku ani vysoký tlak nemám. Cítím se velice dobře. :-)

sukovka  24.05.11 09:19

Ale vyléčí jsem toho důkazem. Nastudujte si o tom víc „pane doktore“

sukovka  24.05.11 09:21

http://www.chcizhubnout.cz/…icky-bypass/

Kuldovka  18.01.12 23:51
blbost

Jsem 6 let po operraci - tedy skoro 7 - bypas žaludku - předtím sem měla bandáž žaludku - po 3 letech po zánětu jícnu bylo nutné bandáž zrušit. Moje výchozí váha byla 157 kg. Po bandáži jsem zhubla cca 50 kg za 3 roky - ale vzhledem k zánětu ji museli odstranit. Za další 3 roky jsem přibrala opět 30 kg. Jediná možnost byl bypass žaludku. Výchozí váha u bypasu v roce 2005 byla 125 kg - po 7 letech - bylo to dřív ale držím si to stále - mám 69 kg. Bez jakýchkoliv problémů.Žádné zdravotní potíže - tlak, cukrovka, otoky, deprese - prostě pohodička… :lol: - jen ta kůže je mi nějak velká a nemám finance na její zmenšení - ale dobré oblečení vše zakryje - a obdiv známých a přátel opravdu stojí za to. :lol: Kdyby mě ošem viděli bez oblečení - nevím, nevím… tak ráda bych si dala kůži zmenšit - ale bohužel - pojišťvna asi nezaplatí :)

Terull  26.03.13 09:11
-????

Ženy, je mi 24 vážila jsem vždycky kol 70-80 kg ale během těhotenství jsem přibrala 40kg a jsem přes rok po porodu a není dole ani gram! Diety, cvičení a ani hladovka nic!!Přemýšlím nad zákrokem..Je to rozumné??Udělají mi to? Platí se něco atd… ;)

Mirka0101  04.08.13 14:27

Dobrý den, prosím Vás, diabetes i vysoký TK souvisí téměř vždy s obezitou!! Jsem zdravotní sestra a mohu potvrdit, že většina pacientů se úpravou váhy opravdu zbaví těchto potíží. To není reklamní trik, ale realita..

veverkare  25.05.14 20:54
Vy jste pitomec

Vy jste pitomec. 8let po bypassu a nemám vysoký tlak, cukr v normě, ze 135 kg mám 70 zhubla jsem to za 4 první měsíce a váha stále drží. Nebolí mě nohy, klouby, páteř. Doporučuji všemkdo ještě váhají. Žádné komplikace vědět to dřív, nemusela jsem se trápit blbými dietami a platit spousty pilulek na hubnutí

pomooooooc  02.06.14 00:08

Dobrý den jsem zoufala chci se svojí váhou něco dělat ale nevím kam se obrátit na pomoc… Ostrava a okolí

Tojesnadjedno  15.12.14 14:52
kůže

Po tak velkém váhovém úbytku máte nárok na plastiku kůže - abdominoplastiku, kterou vám uhradí pojišťovna. V Motole například to dělají. Informujte se u svého obezitologa, nebo se přímo obraťte na ambulanci plastické chirurgie například v tom Motole.

meryhej  02.02.15 16:10
Díky Bohu

Díky Bohu za bypass žaludku. Váha dolů 60kg, bez inzulínu, kočka v 60 :potlesk: :potlesk: :potlesk: letech, žádné udýchané bolesti, díky Bohu(4 roky po zákroku v Ostravě)

Ronina
6 příspěvků 07.03.15 16:29
čekatelka

Lidi…děkuji za podporu moc mi pomohli vaše zkušenosti…Já 41.let vysoký krevní tlak, diabetes, rozbitá páteř…utrpení přežít každý den, váha 115 kg…
30.března nástup 31.března operace…prosím a modlím se ať vše dopadne dobře tak jako u :andel: vás

Ronina
6 příspěvků 07.03.15 16:29
čekatelka

Lidi…děkuji za podporu moc mi pomohli vaše zkušenosti…Já 41.let vysoký krevní tlak, diabetes, rozbitá páteř…utrpení přežít každý den, váha 115 kg…
30.března nástup 31.března operace…prosím a modlím se ať vše dopadne dobře tak jako u :andel: vás

Meryhej  07.03.15 16:57

Držím palce, věřím v to dobré a přeji jen zdraví a pohodičku!

Ronina
6 příspěvků 07.03.15 22:54

Děkuji…doufám že bude vše dobré tak jako u vás…taky jste se asi bála že??? :roll:

Meryhej  08.03.15 13:54

Nooo, nemohu říci, že jsem se tak bála. Touha po vyřešení mého celoživotního problému byla větší. A potom, čeho se bát? Těšte se, ty změny jsou darem neskonalým. Nejen že budete sama se sebou spokojená, ale budete si kupovat krásné oblečení, všichni budou zírat a co bylo nejlepší? Zdravotní stav!!!Bez inzulínu, tablet na dýchání, opruzenin, hrůzy z každého schodu, či kopce.To stojí za tolik strachu, ne? Nebojte se, lékaři vědí co a jak! Papa. M :mavam:

Ronina
6 příspěvků 08.03.15 16:25

Moc děkuji za podporu…beru to také tak…naděje…jinak bych se pod narkozu tak nehrnula…Děkuji, jste zlatá ;)

Meryhej  08.03.15 17:38

Chcete vidět můj rozdíl? meryhej@seznam.cz
:lol:

Ronina
6 příspěvků 09.03.15 07:22

Dobrý den, ano určitě chci…děkuji

vasenka
1 příspěvek 09.02.16 11:35
odpoved

DOBRY DEN, muj strach z teto operace byl mensi nez touha po zhubnuti. Kdybych mohla tak to rozhodnuti zmenim. Při operaci se něco prihodilo a bojovala jsem o život 4× do tydne na operacnim sale pul roku v umelem spanku rok stridave ARO a JIP nakonec 15mesicu v nemocnici. A ochrnula jsem na cele telo. Jejich prehnanou peci mam velkou proleženinu na zadech jinak jsem ji mela na noze hlave a dokonce mi chybi i kousek ucha prej tam byla taky. Budte všichni radi ze Vam to dopadlo dobře VENDY

Rolandoo  10.03.16 02:33
Zhnubnout

Ahoj je mi 33 mam 130 kg vysoky tlak a hrozi mi i cukrovka. Co mi podle Vas doporučite. Sám to nedokažu. Dekuju za každou radu

drak121  21.03.16 11:12
kolik to stojí

Dobrý den, zjištuju informace pro manželku a zajímalo by mě kolik to stojí. Manželce je 33 a po porodu jí zůstala váha asi 120kg-můj odhad. Děkuju všem za info :mavam: :mavam: :mavam:

Vladka078  09.05.16 09:53
reakce na "kuldovka - blbost"

Dobrý den, slyšela jsem, že by to pojišťovna proplatit měla, když se jedná o takové zhubnutí po této operaci. Zkuste se na to zeptat, za zeptání nic nedáte. Já jsem po baypassu žaludku pár týdnů, zatím s tím bojuji. Nejhorší je, že jsem byla zvyklá pít denně min. 2litry a teď mi to nejde. :( Doufám, že se do toho brzy dostanu a budu ten režim brát jako rutinu. Teď je pro mně nejdůležitější dát se do kupy, protože v červnu odlítáme s manželem na docela náročnou poznávací dovolenou trvající necelý měsíc. Vzhledem k tomu, jak jsem na tom teď si to nedokážu představit a mám z toho strach. Bude to hodně moc chození a budou tam i časové posuny. Každopádně přeji všem, kdo se rozhodnou pro tuto operaci, pevnou vůli a zdárné hubnutí.

Vladka078  09.05.16 09:56
reakce na "kolik to stojí"

Dobrý den, tato operace je zdarma. Dělá se u lidí, u kterých selhalo vše ostatní a jejich nadváha je život ohrožující. Záleží na tom odkud jste, ale na internetu určitě najdete plno lékařů ( dobrých lékařů ), kteří tuto operaci dělají.

dodko HE  14.05.16 22:29
odbornici,,,

Dobrý den. Mam 47,140kg, 8rokov po bandazi zaludka a som pevne rozhodnuty pre bypass zaludka. Viete mi poradit kde to operuju popripade kontakt… Zatial som zistil ze to robia v dolnom kubine s 15 rocnou praxou… dakujem

Váš příspěvek