Byliny téměř na vše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jurogabcik
1 příspěvek 22.10.15 21:22
Byliny na temee vse

Byliny nam zakazuji proto ze skutecne pomahaji a to se farmacii nezamloua. ma zkusenost Tak po CD a ruznych dost stupidnich lekarskych prohlidkach bylo zjisteno ze mam nejakeho zlateho streptokoka a silny zanet dutiny nosni - cert sice vi kde to je ale je to nekde v hlave :-D Doporuceni nejprve nejake antibiotika ti stupidi nam to cpou hlava - nehlava. Odmitl jsem. Nasledne prisel nejaky ten MUDR pudr s tim. ze pak uz jen nejaka operace /buh vi zda to nebude preparace/. Nevzdal jsem se a nasle koloidni stribro. Oprvadove koloidni stribro. Jedine v ceske republice. Ano -lecba trvala pul roku OK ale byla to lecba a vyleceni. Ne udrzovani pacienta pri zivote mezi nemoci a zivotem. Neni to tak hrozne az na trosku narocnejsi penezenku. Faktem je, ze zdravi neco stoji. A zdarma k doktorum clovek take nejde. Kdyz vezmete ze doktor internista u ktereho jste jen evidovan ma cca 30kc kazdy mesic aniz ho potrebujete a to vse platime ve zdravotni pojisteni ktere jako zamestnanec moc nevidime. Jinak receno doktori za nas berou prachy at je potrebujeme ci nikoliv. Strasne zjisteni. Ale ted vazneji. Dulezite je najit to co vas vyleci - ne to co vas bude nekonecne dlouho lecit a brat prachy. Ja sel tou zakazanou cestou. Hledal jsem bylinky ale to nebylo to prave nakonec jsem prisel na to, ze farmacie a doktori je jedna sebranka. Udrzuji pacienty jako vsi, ktere mohou nekonecne dlouho lecit a pobirat za ne prachy od leku a navstev. Zkratim vam cestu nasel jsem http://www.*** kd ejsem konecne sehnal spravne koloidni stribro zadne domaci produkty. Ale profesionalni vyrobek- Doporucuji. Jsem mu moc vdecny. Uz me nepachne s nosu a ma dutina je cista i bez jejich preparaci. na zaver. Toto dopporucuji proto ze jsem sam slibil poku dme to zabre budu je vsude doporucovat.

Editace adminem 23.10.2015 - odstranění odkazu

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek