Bylinky na očistu mysli a organismu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

velký jestřáb  26.09.16 22:53
bylinky na očistu mysli a organismu

Zdravíčko,

vlastním a řídím větší mezinárodní internetový obchod s pobočkami různě po světě a nyní je všeho tolik, že nevím co dřív. Každý den přijde něco nového, nejsou to stále opakující se stejné problémy a na mně je vymyslet co nejrychleji řešení, se kterým si vedení dané pobočky neví rady. Díky tomu jsem hodně ve stresu a poslední dobou mě trápí náhlé silné migrény, trvající někdy i několik dní, způsobené právě oním stresem z nadměrného množství práce. Navíc jsem každý den (kromě víkendů) kolem 8 - 12 hodin u počítače nebo tabletu když cestuji.
Potřeboval bych něco na kompletní očistu těla, všechen ten stres dostat ven. Každý den piji pravý z plantáže dovezený černý čaj, který plnohodnotně nahradí šálek kávy, obsahuje vytamíny, podporuje duševní činnost a dobrou náladu. Sem tam to promíchám s kopřivovým čajem, který piju pravidelně 1× denně tak 14 dní a pak opět jen černý. Občas do toho přimíchám i ledvinový max. na 14 dní (naposledy v únoru).

Nyní potřebuji něco na vyčištění mysli a organismu. Dávám přednost raději přírodní alternativní medicíně před tabletkami, které mají ve finále více nežádoucích účinků než těch žádoucích. Ty migrény jsou opravdu hrozné.
Poradíte mi nějaký čaj nebo něco co pomůže? Hlavně žádné tabletky, obsahují akorát jen samou chemii.
Děkuji mockrát.

Reakce:

Iška 1311
97 příspěvků 29.09.16 10:03

Dobrý den, mně na zklidnění a očistu mysli nejlépe pomáhá duševní cvičení- autogenní trénink. V minulosti jsem na zklidnění užívala čaj z třezalky tečkované. Je to velmi účinné antidepresivum a jeho síla je srovnatelná s umělými antidepresivy.
Na detoxikaci organizmu si dělám vždycky na jaře očistnou kúru z mladých kopřiv. Kopřivy rozmixuju ve vodě, zcedím a přidám citronovou šťávu. Tekutinu piju vždy poránu asi 2 dl po dobu dvou týdnů.
Přímo zázračné detox účinky má ostropestřec mariánský. Působí blahodárně zejména na játra a metabolismus tuků. Kladně ho hodnotili i lidé po chemoterapii.
Má i zklidňující účinky. Dělá se z něj čaj nebo se může pomlít na kávovém mlýnku a užívat přímo. Denní dávka prášku- na špičku nože. Vyzkoušejte a ať je líp! :)

Váš příspěvek