Bulky v puse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Parkurion  19.03.11 10:37
Bulky v puse

Ahoj poslední dobou se mi dělají takové jako afty ,bulky ( krupičky) v puse na dásních a teď i pod jazykem. Nebolí jen je to nepříjemné,ale rostou vždy vyrostou a prasknou a dělají se pořád dokola. Teď se mi udělala pod jazykem velikost hrášku byla průhledná chtěla jsme zajít k doktorce,ale praskala. Můžete mi poradit mám pocit,že se množí :-(

Reakce:

evik178
5 příspěvků 19.03.11 22:06

zdravim, zkus si koupit neco v lekarne,treba corsodyl to je dobry,ale urcite ti tam neco poradi,vetsinou je to bakterialniho nebo viroveho puvodu,tezko se toho zbavuje a trva to,ale jde to.Vyhod stavajici zubni kartacek a kup si takovy ty cestovni jednorazovy kartacky a pouzivej je dokud se toho nezbavis na kazdy cisteni zubu cistej kartacek.Urcite na to jsou i nejake bylinky,ale na to je odbornik Babina zkus napsat ji.

Bábina
1450 příspěvků 20.03.11 11:03
Bulky v puse

Už jsem tady,náhodou jsem na Váš dotaz narazila.Podle Vašeho popisu může jít o tři věci.Nedostatek vitamímu B a to napraví 3× denně Bkomplex forte,nebo pangamin.Nebo nedostatek zinku,který se dá také koupit v lékárně.Dále to může být kandidoza .Na to bych doporučila pít na vyčištění těla 3× denně čaj se slézu přiléhavého,a ať je to cokoliv z toho tímto čajem vyplachovat ústa několikrát za den.Na výplach ,tedy jakési kloktání ,můžete bylinu použít 3×.Na pití pokaždé čerstvou.Také je možné ,že máte alergii na špatné ovzduší.To by také napravilo B,C a zinek po dobu 3 měsíců a v případě výskytu problému kloktat a pít čej.A radu se zubními kartáčky opravdu poslechněte,alespoň v době trvání problému.Čaj používejte i při výplachu úst při čištění zubů.Bylo by dobré nechat zkontrolovat chrup,nejedná li se o zatím nebolavý kaz ,který Vám připravuje tyto potíže.

Dunomi  09.07.11 21:16
Podobný problém

Mě se také dělají pod jazykem výrůstky, nejsou tak veliké ani nepraskaji, lítám s tím po doktorech a nikdo to neřeší a to se mi děla jeden za druhým, prý špatná hygiena, což v mém případě není možné, pak oslabená imunita. Jím milion přípravků na imunitu, podporu metabolismu, ale stále rostou další, už ani nevím, akm s tím jít. :-( nezdá se mi, že by to bylo normální, aby se to množilo a nic to nebylo :-(, mám obavy. :think:

Dunomi  09.07.11 21:17

mám to nejvíce na slinných žlazách :-(

Váš příspěvek