Bulky, kašel a rakovina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pampeliska2000  26.01.14 10:40
Bulky, kašel a rakovina

Dobrý den. Je mi 22 let.. Už delší dobu mě trapí bolest v krku, kašel a skrábání v krku. Nejhorší je to po ranu a v noci. Rano je to tak silné že se kolikrat pozvracím a někdy to jde i s krví.. Po jidle se mi to v krku vzdy rozdrazdí takže začnu jist az pozde odpoledne. Dost jsem poslední dobou zhubla. Bolest mi vystreluje do praveho ucha.. Pres den i dost chrapním. Jsem silnej kuřak.. Vykouřím tak 50 balenych,(bez filtru za den) a kouřím od svych cca 1O-11 let. tyto problemy mam dlouhodobě. Nijak jsem to neřešila až ted.. Zezadu na krku asi 2-3 cm vpravo od krcní pateře se mi udelala bulka. Jakoby v tom doličku. Je už hodně velká. mNa internetu jsem četla, že se muže jednat i o rakovinu.. Docela mám strach :-/ U lekaře jsem byla minuly tyden a řekl ze mam v krku už silnej zanedbanej zanet. Celej krk mam už tvrdej.. Nedelal mi ani výteř a napsal antibiotika xorimax 2 balení a nějaky prasky na zaludek.. No, ale pred 2 dny jsem si jazykem jeste nahmatala ve spodním rtu plno malych bulek.. Myslíte ze to muže byt spojeno s tím zanetem? Nebo mam myt i obavy z neceho horsiho? doktor rikal že tu bulku za krkem bude řerit az splaskne krk

Reakce:

ja13  26.01.14 13:27

Dobrý den, jeslitže kouříte, pak určitý následek toto je. Poslal vás lékař na nějaké vyšetření atp… Největším prblémem bude překyselení vašeho organismu a celkové zatoxikování. Asi máte v těle hodně toxických látek a těžkých kovů. Určitě jděte an vyšetření, na která vás lékař pošle. Když nebo až budete mít lékařské zprávy, můžeme věc konzultovat po stránce přírodní. Zánět bych řešil okamžitě jednou přírodní látkou ve vysokých dávkách. Záleželo by ale na vás. Odkud prosím jste? Pokud chcete, napiště mi na zdravi. krasa1@seznam.cz, můžeme komunikovat tam.

skunek  28.01.14 00:08

Dobry den. Je 32 let a v sourku jsem si nahmatal nejakou bulku(ne na varleti). K lekari jsem se jeste neobjednal, ale mam to v planu. Jen zjistuji rizyka a pripadne nalezy. Dekuji

kajda1610
3 příspěvky 10.05.14 10:02

Ahoj holky kamaradce se na jazyku udelala boule byla hnisava pak začala černaš šla k mudr a odebrala vzorky a nasadila antb…kamaradka pořád pláče že je to určitě nádor ale to by jí přece mudr nedla antb ne??? přikládam fotku první jak je to černý to je před tím než začala antb brát a druha po 4 dnech braní

Váš příspěvek