Bulka v prsu, která mě nebolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikola12345678  06.04.13 02:46
Bulka v prsu, která mě nebolí

Dobrý den. Před rokem a půl se mi v prsu udělala boulička. Byla jsem na UZ, biopsii a poté na extirpaci fibroadenomu 20mm x 21 mm. Všechno proběhlo v pořádku. Ale nedávno jsem zpozorovala bolest v prsu. Myslela jsem si, že je to tím, že za 14 dní mám mít menstruaci, ale nebylo to tím. Tuhle jsem náhodou prohmatávala prso a zjistila jsem ze na venkovní straně mám nějaké pohyblivé ložisko, nevím přesně jestli je to boulička, ale hýbe se to tam v hloubce. Při doteku to dost bolí. Poradte mi co s tím. Myslíte, že by to mohl být nějaký nádor?

Reakce:

Lůcakapralova  06.04.13 13:30

Rakovina

Nikola12345678  07.04.13 13:57

Prosím odpovezte někdo :)

Rendisek82
10 příspěvků 23.04.13 17:26

Ahoj, nevím proč hned myslíte na nejhorší - rakovina. Trpím stejným problémem už 10 let, někdy se objeví nové další fibroadenomy, nebo se stalo, že při velkém stresu se zvětšila jedna o 3 mm v průběhu 3 měsíců a ta bolest byla šílená, bolelo mne celé rameno až k lopatce, nyní užívám potravinové doplňky (ne z lékárny)na celkovou regeneraci a prso na hmat nebolí, prohlídku mám v červenci, tak uvidím :-). Věřím i když se už neztratí tak se alespoň zmenší a taky pozor na studené nápoje na to lymfatický systém reaguje negativně. Nejlepší jistota je si zajít na sono. Věřte, že rakovina nebolí, jen až v tom posledním stádiu, ale bolest by nezůstala jen u prsou. Je potřeba se o své zdraví trošku zajímat, máme ho jen jedno a tohle jsou jen signály těla. Držím palečky

honík
1 příspěvek 28.04.13 12:45

Zajímalo by mě, na kterém místě se přesně objeví bulka na prsu. Mně se objevila nad bradavkou asi 3mm a v těsné blízkosti bulky se mi vytvořil malý uher, bojím se ho vymáčknout co mám dělat. Děkuji. Jana

Váš příspěvek