Bulka na stydkém pysku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.11 22:21
Bulka na přirození

Dobrý den mám taková problém, asi před týdnem a půl se mi na přirození udělala bulka o velikosti oříšku, bulka na dotek bolí, nebo když si dám nohu přes nohu tak to bolí, mám tu bulku asi v polovině levého horního pysku, na bulce jsou 4 bílé malé tečky, ale beďar to není, zkoušela jsem to vymáčknout ale bolestí mi tekly slzy.. Holím se pravidelně a v životě jsem s tímhle problém neměla, prosím vyjádřete se k tomu nějak.. předem děkuji.. :cry:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

endula
8 příspěvků 18.03.11 17:10

Ahojky, před časem jsem měla něco podobného, taky to nešlo vůbec vymáčknout a bylo to hodně bolestivé. Pořád jsem to zkoušela mačkat, až potom najednou po horké koupeli to prasklo a vytekl hnis. Jinak nevím, ale myslím že to ten beďar bude akorát to chce čas až dozraje.

Terysek18
2 příspěvky 18.03.11 18:20

Ahoj, Tak se mi stalo přesně to co jsi napsala, včera jsem si dala vařící sprchu a najednou mi to prasklo a vytekl mi hnis, ale teče mi z toho nějak moc krve, ale to je snad v pořádku, už je to i menší.. :-)

Bábina
1450 příspěvků 13.04.11 12:02
Bulky v pochvě

Tak Vážené dámy,šup všechny k lékaři.Může to být plísňové onemocnění.Nebo virová nákaza,nákaza bičíkovci atp.Jako první pomoc bych doporučila sedací koupel nebo výplach výluhem z měsíčku zahradního,řeb­říčku,kontryhe­lu a tymiánu vše v poměru 1:1 z polévkové lžíce směsy bylin uděláte čaj zalitím bylin 1|2 horké vody ,necháte 1O min louhonat a přes síto slijete do koupele apořádně se vyšploucháte.Koupel by měla trvat asi 15 min.Je možné zakoupit i Canesten v lékárně.Je to mastička proti písním.Ta co píše že krvácí si bude dávat jen obklady z kokošky pastuší tobolky na noc.1lžička se zalije 1|4 vařící vody nechá chvili louhovat a pak použijete neředěný čaj ale přecezený.Použité byliny vevyhazujte na koupele a obklady se dají použít 3×.A prosím,toho lékaře a bez odkladů.Na obklady ani vevylijte čaj.Dejte ho do lednice a večer přihřejte do vyčerpání zásoby.

Terysek18
2 příspěvky 13.04.11 20:43

Já už to mám v pořádku..Díky bohu..

Bábina
1450 příspěvků 13.04.11 21:27
Bulka

Tak to jsem moc ráda,že mojí pomoc nepotřebujete.Ale pokud chodíte plavat do veřejných bazénů.Chce to tampon a hned pořádně umýt nejlépe mýdlem,ne tekutým tělovým šamponem.V bazenech se nejsnáze k takovému problému příjde. :-)

renataderkova  19.02.12 08:29
bulka

dobry den. mam stejny problem jako vy.take to vypada jako bedar,ale zarim vymacknout nejde a boli to jak cert.take jsem slysela radu s teplymy koupelemy a ze to bud praskne nebo vymacknout,ale bolesti bych to nevydrzela, tak zatim cekam. z jakeho duvodu se to udela? z bazenu to jiste neni, ja na bazen nechodim uz roky. dekuji za rady Renata a jak dlouho to tam muzu mit,kdyz se mi to nepodari vymacknout? pry s bedarem chodit na gynekologii je zbytecny…

Bábina
1450 příspěvků 19.02.12 11:50

No někdy to zbytečné není.Kde berete jistotu že je to jak vy říkáte bedar?Proboha jen nic nevymačkávejte.Tyto samoléčby to je síla.Něvím jak dlouho to potrvá.a že to vůbec furunkl je.Ale zkuste sedací koutel z řebříčku.A hlavně nic nemačkejte.Může se to stát při malém poranění při sexu nebo při hrubém toaletním papíru po močení.Udělá se ranka a ta se zanítí.Tokud je to ono.Pokud je bukla tvrdá a nedolí,běžte k lékaři a to co nejdříve.

Baru66  31.10.12 20:39

Mam podobny problem…akorat se mi ta bullka zda ze vnitr. Nemam zadne tecky ci neco podobneho zvenku, nevite co by to mohlo byt?:-(

Bábina
1450 příspěvků 31.10.12 22:51

Tak to opravdu nevím, nemám křišťálovou kouli. Může to být od vředu pohlavní choroby až po tukový nádorek cokoliv. Nejlepčí by bylo navštívit lékaře. Jinak první pomoc stejně jako v předcházejícíh odpovědích.

Lekninka  08.11.12 14:49
Bulka na stydkém pysku

Ahoj. Udělala se mi malá bulka na stydkém pysku, pak přišla menstruce a bulka jakoby trochu zmizela. Nyní mám po menstruaci a bulka se zvětšila, místo je zarudlé a na omak trochu bolí, jinak ne. Ta bulka nebo-li to tvrdé místo může mít okolo 1cm. Mohla byste mi prosím poradit, o co by se mohlo jednat? Podotýkám, že jsem 2 měsíce po artroskopické operaci kolene a užívám nějaké přípravky, doplňky stravy jako je Wobenzym, Chondroitin a občas také nesteroidní antirevmatika jako je Brufen a Nimesil. Nemá to nějaký vliv? Jsem teď dole na přírodno, pokud se budu objednávat ke gynekoložce na vyšetření, mám si raději stydké pysky oholit? Děkuji za Vaší informaci. Lenka.

inselsbacher  08.11.12 21:52
bolestiva boule

Dobry den všem ženam. mam uš dlouho problem ato že na cele vagině se mi oběvují boule, zbavím se toho jen když je vymačkam a je to moc bolestivé. byla sem stim uš u ginekologa ale on mi pověděl že je to dřeni kalhotek.moc se obavam uš se mi to vyskytuje i na prsou a pod břišku. jedna se o bolestivé bouli a bez vymačkaní to nejde zustava jen fleky. prosim porad te moc vam děkuji a budu doufam o radu

inselsbacher  09.11.12 22:06
@inselsbacher píše:
Dobry den všem ženam. mam uš dlouho problem ato že na cele vagině se mi oběvují boule, zbavím se toho jen když je vymačkam a je to moc bolestivé. byla sem stim uš u ginekologa ale on mi pověděl že je to dřeni kalhotek.moc se obavam uš se mi to vyskytuje i na prsou a pod břišku. jedna se o bolestivé bouli a bez vymačkaní to nejde zustava jen fleky. prosim porad te moc vam děkuji a budu doufam o radu

Tortin  11.11.12 10:59
:/

Ahoj je mi 15 let a objevila se mi bulka velikosti hrašku na začatku pochvy napravo docela to bolí, nevím co stím, mamce to moc nechci říkat je mi to blbé. Nevím co to může být, prosím poradíte mi někdo?. Mám to nechat tak, že to zmizí?. Děkuji za odpovědi.. :|

Bábina
1450 příspěvků 15.11.12 14:48

Pro Tortin a ostatní. Může to být podle popisu cokoliv od chlamídií až přes pohlavní chorobu, ale u té dívčiny bych typla plísňové onemocnění. Někde nabrané v bazénu a nebo na WC.Na to pomáhá sedací koupel udělaná z květu hluchavky bílé.1 plnou polévkovou lžíci spaříte hrnkem vařící vody a dánt na 10 min louhovat.Pak vlijete so lavoru nebo do sprchového koutu a doplníte teplou vodou tak, aby inkriminované místo bylo ponořeno. Koupel trvá 15 min. Neutírat. Až uschnete, tak namazat mastí Canesten(Kanesten) pokud to nepoleví, je po závažnější problém a pak je vhodné navštívit lékaře. Proboha jen nic nemačkejte. Přeci nenosíte kalhotky aby se zařezávaly. A pokud Vás dřou tak si porozatím používejete intimky, které často vyměňujte. Ta žena co píše, že se jí boule dělají i jinde po těle by si měla vyčistit krev. Stačí pít 3 týdny 3× denně kopřivový čaj. Pokud nezabere tak k lékaři, ale ne k tomu vašemu. Tu radu co Vám dal vidím prvně v životě, a to už jsem slyšela různé zhůvěřilosti. Radil Vám jak vrátný v pekárně. Víte může to být i tukový nádorek a jiné věci, ale opravdu se to dělá hlavně po létě, když se koupete ve společných bazenech. Takže, protože to nevidím, sázím na ty plísně. Pokud některá, to potřebujete více probrat, udělejte si registraci místo přihlášení a kliknutím na mojí obálku u jména vstoupíte do mé osobní soukromé stránky. Tam se mohu ptát i na to, co se na diskusi nedá probrat a lépe se orientovat.Ono radit podle popisu a ne úplného, to jde opravdu těžko.

Hanka1111  05.12.12 18:43

Na podobné nešvary používám Ichtoxyl - černá mast, která vytáhne hnis. Bulka přestane okamžitě bolet. Pokud bulka sama nepraskne, je potřeba jí šetrně pomoct. Já osobně použiji čistou jehlu, abych porušila kůži a hnis někdy i sám vyteče nebo mu trochu pomohu a znovu přiložím Ichtoxyl. Bez této masti si nedovedu představit svou lékárničku. Pomohla mi i při dnavém záchvatu, kdy mi začal hrozně bolet palec u nohy. Po použití mastičky se mi okamžitě ulevilo. K doktorovi bych po zkušenostech nešla. V mládí jsem na vlastní kůži poznala jak chirurgové pracují. Nic se neumrtví, do bolestivého místa začnou řezat a pak se snaží vymačkat co se dá, člověk až řve bolestí.

veryen
2 příspěvky 13.12.12 12:24

No já nevím, stále tu píšete o infekčních záležitostech, cosi na vymačkání…Mě se toto stalo před lety, ale nakonec mi doktor řekl, že se jedná o tzv. Bartolinku, je to zánět žlázy, bolí to celkem hodně, při menstruaci jsem měla pocit, že mě to táhne k zemi, nakonec jsem musela na operaci a celé ložisko se musí vyndat, jinak se zánětlivá bulka bude dělat dokola. Prosím, najděte si ale dobrého operatéra, já podstoupila operaci 2× a s velkými komplikacemi. :(

boulicka  15.12.12 06:55

Ahoj mohla bychom se zeptat jak dlouho jsi mela tu bouli nez ty praskla

mmmmiky  31.12.12 00:51
Boule na vagíně

Dobrý den, chtěla bych se zeptat asi tak před 2 týdny jsem se uhodila do vagíny a měla jsem tam velkou modřinu modrou až fialovou zevní pysk na pravé straně mi otekl. Teď už modřina opadla ale na dolní straně pysku, u poševního vchodu mám bouli o velikosti desetikoruny. Nebolí mě, ale přeci jen nevím co stím. Mohla by jste mi poradit? Je mi 15. Děkuji moc

bachanato  07.01.13 08:59

Mmmmmiky, radsi zajdi k lekari, muze se jednat o krevni srazeninu a ta muze byt i zivotu nebezpecna. nemusi se stat vubec nic. ale znama obycejnou modrinu neprezila. neni to sranda.

bachanato  07.01.13 09:04

Mela uz jste nestovice? napadlo me, ze by se mohlo jednat o pasovy opar. je to dospela varianta nestovic, laicky receno. puchyrky jsou velmi bolestive. je dobre s tim zajit k lekari, lecba se vyrazne zkrati. hlavne to nemackejte, zustanou jizvy, o infekci ani nemluvim.

bachanato  07.01.13 09:05

Predchozi zamysleni bylo pro inselsbacher

Airman.1472  11.01.13 13:59

Řekl bych, že to co tu popisute je s největší pravděpodobností absces bartholiniho žlázy. Nemyslím, že by bylo rozumné nějaké domácí léčení. Je to případ pro gynekologa, který se řeší excisí (proříznutím) v celkové anestesii, vyčištěním abscesu a důkladným léčením antibiotiky. Jak jistě z vlastní zkušenosti víte, je to velice bolestivý problém a tak, není na místě jeho léčbu odkládat.

croft  12.01.13 01:29
srazenina ne

Ahojky, krevni srazenina to neni, jak ti tu nekdo radi, protoze ta by byla probarvena…ale kazdopadne jako ta osoba ti radim lekare, protoze neco v okoli genitalu neni sranda a je treba to resit

croft  12.01.13 02:02
pro Bachanato

Herpes zoster se vetsinou vyskytuje na zadech, hrudniku, nebo zadni strane nohou, muze byt take v obliceji, kde vede k obrnam licniho nervu a v dalsich castech tela, ale ne na vagine, jestli se to objevi na ni, tak je to herpes vaginalis, ktery ma uplne jine symptomy nez slecna udava. Je sice nejlepsi dojit k odbornemu lekari, ale prosim Vas, nedeste tu slecnu nepravdepodobnymi onemocnenimi, kdyz vite!!!

Airman.1472  14.01.13 13:27

Tak to s vysokou pravděpodobností ne. Genitální bradavice, které zná medicína spíše pod názvem Condyloma accuminatum, jsou nebolestivá. Rostou postupně, a relativně dlouho, tady s výjimkou stavu těhotenství, kdy se jejich růst značně urychlí. A v neposlední řadě, zpravidla se vyskytují v místech vlhké zapářky, tedy v pochvě a nejbližším okolí poševního vchodu. Jejich vzhled je typický - růžové keříčkovité bradavičky, obvykle s bílým povlakem, v pozdějších stadiích vytvářející souvislé plaky či ojedinělé bradavice velikosti maliny.

Terka.Terka  04.02.13 14:27

Ahoj holky,
Mam docela nepríjemnej problém. Na levém vnějším pysku mám už nějaký čas větší bouli… Při normálních aktivitách to nijak neboli, ale teď poslední dobou po sexu nebo když jdu na wc to bolí jako řezáni žiletkou…taková štípavá bolest. Vždycky když si na to zaltačím tak vyteče takový tmavý hnis… Zkoušela jsem mastičky i různé globule, ale nepomohlo to. Nevíte co by to mohlo být? Bojím se aby se to nemuselo řezat. Děkuju za odpověď

Airman.1472  04.02.13 14:37

Terko, viz moje reakce výše. Pravděpodobně jde o absces bartholiniho žlázy. Je to případ pro gynekologa a nějaké mastičky tady asi moc nepomohou.

Terka.Terka  05.02.13 09:53

No sice se bojim, ale hold si tam musim dojit… Díky moc

Asde  24.02.13 20:05

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Mezi nohama, v místě mezi vaginou a konečníkem jsem si nahmatala pod kůží bulku. Při chůzi nebo sezení ji necítím. Jen nepatrně bolí, když na ni žatlačím. Nevím jestli to s tím nějak souvisí, ale před tím než jsem na bulku přišla mě asi tak dva dny bolelo v třísle. Mám strach co by to mohlo být. Děkuji za odpověď

Vendy-Vendy  05.03.13 23:04

Ahojky, chtěla jsem se zeptat. Na levém, vnějším pysku se mi udělala boulička o velikosti malého oříšku. Nejsou na ní žádné pupínky. Jednou jsem jí měla a snažila se vymáčknout a něco z ní vyteklo a pak se asi ztratila. Teď jsem jí nahmatala znovu, ale nejde vymáčknout. Vůbec to nebolí. Jen když to zkouším vymáčknout. Předem děkuji za odpověď.

hanahm
3 příspěvky 12.03.13 09:06

Dobrý den,
znám to a tady pomůže jenom chirurgické odstranění, jinak se to bude pořád dokola opakovat, tak mně to řekla dermatoložka.
Zdravím

katka111fgdf  30.03.13 17:09
....

Dobrý den, mám ten samý problém.
Dneska ráno jsem si te bulky všimla, jak jsem šla na toaletu.
vůbec to nebolelo, ale odpoledne mi to asi prasklo a tekla z toho krev. Docela by mě zajímalo, jestli se to třeba objeví znova a hlavně co to bylo.

klokan77
2 příspěvky 06.04.13 22:09

Milé dámy, také mám stejný problém s bulkou už asi cca rok,,,jednou je jako hrášek na dotyk bolestivá, když jsem jí propíchla se slzami v očích, tak z ní tekla jen krev a po teplé koupely splaskla a pak jako kdyby se vypařila… Když už jsem se dokopala k lékaři a ptala se ho co to je, zda-li to nemůže být cysta? Řekl mi, že toto je časté a normální a boužel se to stává po holení přirození, že mám třeba používat Framikoin aby s toho nebyl zánět… Takže jsem byla ráda. Takže určitě bulku nenechávejte náhod, ale zase se zbytečně nestresujte :D :mavam:

RaDora  07.04.13 20:07
Bulka na stydkém pysku

Zdravím, bulku na stydkém pysku jsem našla i já…vypadá jako tuková je pohyblivá a nebolestivá velikosti hrášku. Poradí někdo jak se jí zbavit bez řezání? :think:

klokan77
2 příspěvky 08.04.13 10:41

Ahoj, nedá se toho zbavit,,,jen si udělej teplou sedací koupel nebo sedací koupel, třeba z heřmánku a ona se zmenší a dělej to pokaždí, když se ukáže,,jiné řešení není :?

RaDora  08.04.13 13:47
bulka

Tu bulku tam mám asi rok…je možné, že je to zarostlý chloupek…ale píchat se mi do toho nechce…heřmánkem to můžu i mazat, :roll: ne?

boubela
1 příspěvek 13.04.13 19:54

Dobrý den, ma pysku(pod kůží) jsem si nahmatala maličkou bouličku která vůbec nebolí. Nemáte s tím nikdo skušenosti co by to mohlo být?

RaDora  13.04.13 21:39
heřmánek nepomáhá

Tak heřmánkuju a nijak úspěšně. :,( Nevím zda má souvislost nepravidelné krvácení mimo cyklus. Jsem nějaká rozhašená…hor­monálně asi…mám tělísko možná, že zlobí… :cert:

wvend
1 příspěvek 03.05.13 20:53

Mám takový problém. Vysadila sem prášky na 2 měsíce. A ted sem je opět nasadila. V pochvě se mi objevuje takový býlí sliz. Nevíte co by to mohlo být? :(

Kodex
1 příspěvek 05.05.13 20:37
Bulka

Dobrý večer,
mam menší problém s bulkou, která se mi objevila na levé straně, je celkem v zadu, nevim jak přesně popsat polohu. Když se na ni zatlačím tak vcelku bolí. Je možné abych to měla po často opakovaném pohlavím styku? Párkár se mi už objevila ale zase to vždycky odpuchne a je to dobré. U gynekologa jsem byla asi před měsícem a říkal že je všechno v pořádku(to jsem ji tam neměla)…Kdybyste kdokoli měl jaké rady budu moc vděčná :)

Evina1207
1 příspěvek 19.05.13 15:35

Dobrý den, čeká mě operace odstranění Bartholiniho žlázy, chtěla bych se zeptat jak podpořit hojení rány po operaci a předejít případným komplikacím? Děkuji

terouch
1 příspěvek 06.06.13 11:39
Bulka

Dobrý den,
před pár dny jsme si našla na pravém stydkém pysku bulku. Je pod kůží a vůbec nebolí. Je velká asi jako hrášek, možná o něco větší. Nevím, co s tím mám dělat. Nijak mě to neomezuje, protože to nebolí, ale nechci jí tam mít. Nevíte, co by to mohlo být nebo jak se jí můžu zbavit? Předem děkuji za jakoukoliv radu!

LadyA111  06.06.13 17:40
bulka

Dobrý den.,mám problém jako holky tady předtím.,všimla jsem si té bulky sice teprve včera je velká asi jako malý hrášek a měla jsem v ten okamžik šok.,co to je:( mám ji na pravém stydkém pysku.,když jsem byla ve vaně.,zkusila jsem si ji zmáčknout a vyteklo z toho trochu bílého hnisu.,tak se mi ulevilo. Ale pořád tam je:/ a at mačkám jak mačkám už nic vytéct nechce. bojím se co to je.,k doktorovi se mi nechce…mám strach. nemáte někdo radu?:( prosím, zatím jsem to zkusila namazat framikoinem

koltík2  07.06.13 14:06

Prosimtě když neumíš psát, tak si to dej od někoho opravit, ten nemožný pravopis. Děti ve 2.třídě by to zvládly.

KrissFors  24.06.13 22:06

Dobrý den, mám stejný problém. Bulka bolí jako čert při chůzi, při sezení a dokonce i když ležím. Včera jsem byla na gynekologii a sestra mě poslala domů, kvůli tomu, že jsem nebyla objednaná. Přemýšlím nad zakoupením té černé masti, aby se mi alespoň trochu ulevilo, než půjdu na vyšetření. Docela se bojím, že půjdu „pod kudlu“, podle toho co tu čtu. Už jsem i uvažovala nad pohotovostí, bolest je velká.

Airman.1472  24.06.13 22:23

Řekl bych, že to je případ pro pohotovost. Ichtyol nic moc nevyřeší a skutečně nejlepším řešením je incise, nebo přímo extirpace bartholiniho žlázy, podle stupně zánětu. Není se čeho bát, provádí se to v celkové anestezii a bolestivost a otok po zákroku rychle vymizí.

ianka  28.06.13 17:08
Bartholiniho žláza

Z vlastní zkušeností vím, jak moc je zánět této žlázy bolestivý. Po vyléčení mi zůstala po celý život výrazně zvětšená, zánět se ale již nikdy neopakoval. Na chirurgické odstranění z estetických důvodů jsem nepřistoupila a s její přítomností jsem se smířila. Zázrak se stal až v období přechodu, kdy žláza na pohmat zmizela úplně. Nebýt této diskize, ani bych si na svoje problémy nevzpomněla. Jinak k příspěvku s mastí Ichtyol - měla bych strach si na sliznici něco podobného namazat.

někdo  01.07.13 11:58

Ahoj.. chtěla bych poradit… mam na stydlivým pysku v pravo na hoře uvnitř takvou malou bulku… mam to asi necelý týden, a vůbec to nebolí…je mi 16 let.. co z tím? :( moc se bojím, co to je…

77katka77  03.07.13 05:55
zánětlivá bulka

Dobrý den, zánětlivou bulku na pravém stydkém pysku jsem měla od soboty a včera navečer mi ve sprše otekl hnis s krví. Dostala jsem odvahu a odešla s tím na pohotovost v domnění, že dostanu nějakou antibiotickou mast na zánět. Divte se, ale pan Doktor mi na ambulanci k tomuto projevu nic neřekl, jen že je to jakýsi beďár. Vymačkal zbytek (slzy mi tekly bolestí), vydezinfikoval a poslal domů. Tak vám vůbec nevím, zda má cenu chodit na pohotovost, když to samé jsem mohla udělat já doma.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek