Tvrdá bulka na stydkém pysku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezzzka  09.08.11 18:52
Bulka na genitáliích

Včera jsem si na velkém stydkém pysku nahmatala malinkou tvrdou bulku. Nemá žádnou barvu, bolí jen při silnějším stlačení a vymáčknout se nedá.
Je pravda, že se holím a napadl mě zarostlý chloupek, také po holení dojde na sex s přítelem a je možné, že se mi tam dostala nějaká infekce, ale trochu mě to děsí. Myslím, že kdyby to byl obyčejný vřídek, dal by se totiž jednoduše vymáčknout.
Jsme spolu s přítelem již asi tři měsíce, tak se mi nezdá, že by to byla nějaká pohlavně přenosná nemoc, ledaže by měla tak dlouhou inkubační dobu a pokud mi není nevěrný, ale to si nemyslím.
Myslíte, že se může jednat o nějaký vážnější problém a že mám navštívit gynekologa nebo mám raději počkat, jestli to nezmizí? Nerada bych ho obtěžovala, pokud by se jednalo o banalitu.
Děkuji za odpověď.

Reakce:

eliot
15 příspěvků 23.08.11 19:22
Bulka

Ahoj,to same mela segra, dela se to po holeni, nevim presne jak se to jmenuje, neco se tam ucpe a pak se tam hromadi hnis, je to opouzdreny takze je to tvrdy a nejde to vymacknout. Kdyz se toho nezbavis za vcasu zacne to bolet.
Nemusis mit hned podezreni na neveru, zkus si napustit horkou vanu, co nejteplejsi ji sneses a lehni si tam tak na pul hodiny, kuze se rozmoci a trochu zmekne a navic teplem se ten vridek zvetsi a snad praskne, u segry to zabralo.HODNE STESTI.Mozna by pomohla nejaka bylinkova koupel, nebo obklad,ale to musis napsat uzivatelce Babine ta je odbornik.

Váš příspěvek