Bulka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mersi2
1 příspěvek 26.02.14 08:14
bulka

Dobry den..omlouvam se zaregistrovala jsem se jmenem mamky..ona sama by to neudelala.je mi 12 let a na mamce mi moc zalezi. v posledni dobe je moc unavena a porad by spala..v levem prsu si uz pred rokem nahmatala bulku.rika ze ji neboli a ze to bude nejspis nejaka tukovka. muzete mi prosim poradit jak ji mam dostat k lekari? Mam jeste 6 letou sestru a o mamku se bojim.
Dekuji :,(

Reakce:

ivv
9 příspěvků 27.02.14 20:15
bulka

Jak ti poradit? hlavně musí mamka chtít jít k lékaři, jiné řešení bohužel není, čím dřív půjde, tím líp :srdce:

Noval  08.03.14 18:25

Dobry den pri hygiene jsem v levem varleti nahmatal mensi bulku. A proto jsem z toho vystraseny a zaroven mam stud se s nekym o tom poradit. Lekarku mam mladou zenu a proto i stud k ni zajit a sverit se. Poradi nekdo oc by mohlo jit. Dekuji

noval
2 příspěvky 08.03.14 18:38

Dobry den. pri hygiene jsem v levem varleti nahmatal stredne velkou bulku. Jsem z toho dost vystraseny ale stud mi nedovoluje se nekomu sverit. Lekarku mam mladou zenu a stud mi nedovoluje k ni zajit. Poradi nekdo co to muze byt.Diky

noval
2 příspěvky 09.03.14 15:01

Nic

ivv
9 příspěvků 09.03.14 15:18
bulka

Ahoj, nepíšeš kolik je ti let, jediné řešení je jít k lékaři, pokud je tvoje lékařka mladá a stydíš se.. není poblíž nějaký jiný lékař? zajdi na chirurgii, doporučení mít nemusíš…ale HLAVNĚ už to nějak musíš řešit.. držím palce a zítra hned zajdi, OK? čekám jak to dopadlo.. a neboooj… pokud nepůjdeš, budeš se trápit dál… :mavam: :*

klarazedni
10 příspěvků 20.03.15 13:50
bulka

Mamka musí jít chtít sama… Zkus si s ní promluvit.

Váš příspěvek