Bulimie a vyvolávání refluxů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M. Ela
1 příspěvek 10.06.12 20:01
Bulimie, ano, či ne?

Dobrý den. Měla bych na Vás takový dotaz. Už od malička mám menší problém se svojí váhou. V dětství jsem byla oplácanější než ostatní děti a v naší rodině jsem byla oproti všem taková kulička. Mezi svými vrstevníky jsem se necítila dobře, a když o mně kdysi jeden kluk řekl, že jsem „vyžraná“, tak to byla taková poslední kapka všeho. Nesnášela jsem to, měla jsem pocit, že jsem nic, že nic neumím, prostě jsem jen tak přežívala… Postupem času se pár věcí zlepšilo, ale bohužel, všetšina znich zůstala a pár jich přibylo: úzkosti, únava, hormonální nevyrovnanost, citlivost, neklid, deprese… Kam tím mířím. Od malička mám gastroezofageální reflux a poslední asi 3 roky si refluxy sama „vyvolávám“. Dřív to bylo sem tam, ale už asi půl roku je to minimálně 10× denně. Vím, že to kničemu nevede, ale nedokážu přestat, pokaždé, co to udělám, tak se cítím líp, jakoby ze mě něco spadlo. Jindy se snažím celý den nejíst a pak opět začne kolotoč, neboť to často nedodržím, moje chuť k jídlu mě přemůže a vše se děje znovu a znovu… Nevím jak z toho ven. Doma mě podezírají z bulimie, ale já jim to dokola vyvracím. Myslíte, že mají nakonec pravdu? Děkuji všem za názory.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek